Other lots in this auction
-
#598
Een bordje van keramiek. Gemonogrammeerd op de achterkant.
Une assiette en céramique. Monogrammé au dos.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 35/45 -
#587
Een groot gepolychromeerd houten plankmasker met hoorns. Burkina Faso.
Un grand masque en planche de bois polychrome à cornes. Burkina Faso.No longer availableDim. 120 x 66 cmEstimate: € 100/120 -
#57Guerra, Italy
Een oude hoge hoed.
Un vieux chapeau haut de forme.No longer availableDim. 15 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#22
Een lot postzegels in twee albums. Voornamelijk Europa. Bijgevoegd een sigarenbandjes verzamelalbum.
Lot de timbres dans deux albums. Europe principalement. On y joint un album de collection de bagues de cigares.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#110
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,19 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 1,19 ct.No longer availableDim. 20,63 gEstimate: € 1200/1300 -
#612Philip
“Moderne compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
"Composition moderne". Huile sur toile. Signée et datée '72.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#359Franz De Vadder
“Vissersschuiten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Chalands de pêche". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22,5 cm x 15 cmEstimate: € 120/160 -
#288
Een Frans aardewerken scheerbekken. Arthes of Montigny-sous-Perreux, omstreeks 1800.
Bassine à raser en faïence française. Arthes de Montigny-sous-Perreux, vers 1800.No longer availableDim. 21 x 27 x 6 cmEstimate: € 55/60 -
#128
“Go-go-danseres”. Een bronzen beeld. Italiaans werk, jaren ‘70.
"Go-go danseur". Une statuette en bronze. Travail italien, années 1970.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120/160 -
#600
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 2 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un saphir central de +- 2 ct et de diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 3,49 gEstimate: € 1500/1600 -
#653
Een lot Japans aardewerk, bestaande uit twee vaasjes en een ei. We voegen er twee kleine Chinees porseleinen vaasjes met Japans decor aan toe.
Lot de faïence japonaise, composé de deux vases et d'un oeuf. On y ajoute deux petits vases en porcelaine de Chine à décor japonisant.No longer availableDim. h: 7 - 24 cmEstimate: € 40/60 -
#510
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,19 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 2,19 ct.No longer availableDim. 23,93 gEstimate: € 1500/1600