#415
Een gepolychromeerde decoratieve smeedijzeren kip.
Poulet décoratif polychrome en fer forgé.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 70/100 -
#694Murano
Een vaas van meerkleurig Italiaans glaspasta.
#331
Een glazen vaas met verguld disteldecor. Boheems glas.
Un vase en verre à décor de chardons doré. Verre de Bohême.No longer availableDim. H. 30,5 cmEstimate: € 30/60 -
#233
Twee kleine vaasjes van glaspasta, naar Emile Gallé.
#478
Une lanterne en laiton ciselé et ajouré. Moyen-Orient, vers 1900.No longer availableDim. H.48 cmEstimate: € 200/300 -
#529
Een 18 K geelgouden ketting met doopplaatje. Marguerite 23 01 1917.
#68
Een paar zeshoekige metalen lantaarns.
#289Van ***
“Stadsgezicht”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
Vue de ville . Gravure en couleur. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 47 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#538
Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.
#645
Een halluchtertje met glazen kap in art decostijl.
#280
Een parelcollier met drie rijen parels en een zilveren slot.
#434
Un petit lustre en bronze avec cinq bras lumineux avec des feuilles et se terminant par des bouchons en verre en forme de fleur.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50/80