Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een rechthoekige eettafel met vier gedraaide poten met vernauwingen.

Een rechthoekige eettafel met vier gedraaide poten met vernauwingen.

Une table à manger rectangulaire avec quatre pieds tournés avec des étranglements.
Dim. 78 x 148 x 70 cm
SKU: 1312220616.
Auction day: 14 December 2022 19:00
Catalogue #616
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #395

    Een oud portovat van Feist.

    Un vieux tonneau à porto de chez Feist.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #365

    Een likeurkeldertje in de vorm van trompe l’oeil boeken. Binnenin een karafje en twee borrelglaasjes versierd met een verguld randje.

    Une cave à liqueurs en forme de livres en trompe l'oeil. A l'intérieur une carafe et deux verres à liqueur décorés d'un cerclage doré.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #86

    Een rustieke eikenhouten driepoottafel met rond blad. Holland, XVIIIde eeuw.

    Une table tripode en chêne rustique avec une tablette ronde. Hollande, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 71 x Ø 77 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #136

    Een kleine notenhouten commode met drie laden met bronzen trekkers. Engeland, tijdperk George I.

    Petite commode en noyer à trois tiroirs avec manches en bronze. Angleterre, époque George Ier.
    No longer available
    Dim. 56 x 92 x 53,5 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #515

    Thaïse basreliëf met dansende godin Varaha en andere.

    Bas-relief thaïlandais avec la déesse dansante Varaha et d'autres.
    No longer available
    Dim. 58 x 46 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #436

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. met in het decor een bloeiende boom met vogels.

    Un tapis de laine persan noué à la main. avec un arbre fleuri avec des oiseaux dans le décor.
    No longer available
    Dim. 190 x 120 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #689

    Een handgeknoopt Chinees tapijt van wol en zijde met diverse voorstellingen met personages en dieren in het decor.

    Un tapis chinois en laine et soie noué à la main avec diverses scènes avec des personnages et des animaux dans le décor.
    No longer available
    Dim. 274 x 183 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #600
    Imari

    Een paar vazen met brede rand van porselein versierd in blauw en roestrood met bloemen en ranken. We voegen er een dito balustervaasje aan toe.

    Une paire de vases en porcelaine à larges rebords décorés en bleu et rouge rouille de fleurs et de vrilles. On y ajoute un vase balustre idem.
    No longer available
    Dim. H. 26 & 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #270

    Een paar 18 K witgouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,29 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en forme de cœur en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,29 ct.
    No longer available
    Dim. 6,68 g
    Estimate: € 550 / 600
  • #303
    Franklin Porcelain

    “The meadowland butterfly vase” & “The country garden butterfly vase”. Een paar porseleinen vazen met decors van John Wilkinson. Gemerkt. 1981.

    « Le vase papillon des prairies » & « Le vase papillon des jardins champêtres ». Une paire de vases en porcelaine à décors de John Wilkinson. Marqué. 1981.
    No longer available
    Dim. H:30cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #366

    Een smeedijzeren console met bijpassende spiegel, versierd met bladermotiefjes.

    Une console en fer forgé avec miroir assorti, décorée de motifs feuillagés.
    No longer available
    Dim. 110x87 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #58

    Een paar vazen van meerkleurig en verguld Brussels porselein, versierd met handgeschilderde bloemendecors.

    Paire de vases en porcelaine de Bruxelles multicolore et dorée, décorés de motifs floraux peints à la main.
    No longer available
    Dim. h: 33,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More