Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een rechthoekige piegel in lijst van hout en plaaster.

Een rechthoekige spiegel in lijst van hout en plaaster.

Miroir rectangulaire à cadre e plâtre et bois.
Dim. 81 x 78 cm
SKU: 2508200054.
Auction day: 25 August 2020 19:00
Catalogue #54
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #778

    “Goudfazanten”. Een Chinees borduurwerk op zijde.

    “Faisans dorés”. Broderie chinoise sur soie.
    No longer available
    Dim. 34,5 x 57,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #630

    Een klapsecretaire in Hollandse stijl met drie laden onder het blad, versierd met bloemenmarqueterie.

    Secrétaire à abattant de style hollandais ouvrant à trois tiroirs en dessous de la tablette et décoré aux fleurs marquetées.
    No longer available
    Dim. 100 x 113 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #692

    Een replica van een Friese staartklok.

    Horloge murale frisonne dite staartklok. Travail récent.
    No longer available
    Dim. l: 110 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #16

    Vier gigognetafeltjes met een gegraveerd decor. Begin XXe eeuw.

    Suite de quatre tables de gigogne à décor gravé. Début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 55 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #13

    Een porseleinen tête à tête met polychroom landschapsdecor. Theepot (deksel manco), melkkan (schilfer aan de rand), twee koppen en twee schoteltjes. Niedervillers, eerste helft XIXde eeuw.

    Tête à tête en porcelaine à décor polychrome de paysages. Théière (couvercle manque), pot à lait (éclat au bord), deux tasses et deux soucoupes. Niedervillers, première moitié du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #647
    Hutschenreuter

    Eetservies van wit porselein met vergulde en verzilverde reliëfrand. Theepot, sauskom, bowl, dienblad, suikerpot, melkpot, groenteschaal, 11 grote borden, 18 kleine borden, 11 kopjes en 12 schoteltjes. Onderaan gemerkt.

    Service à dîner en porcelaine blanche à décor doré et argenté. Théière, saucière, bol, plateau, sucrier, pot à lait, légumier, 11 assiettes, 18 assiettes à dessert, 11 tasses et 12 soucoupes. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #196

    Een bleek eikenhouten garderobe in Lodewijk XV-stijl met twee deuren en twee laden. Eind XVIIIe eeuw.

    Armoire à deux portes et à deux tiroirs de style Louis XV en chêne clair. Fin XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 190 x 143 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #563

    Een gebeeldhouwde houten stoel met de rug en leuningen in de vorm van een staande beer. Zwarte woud. Gebarsten.

    Chaise en bois sculpté en forme d’un ours. Forêt Noire. Fissure.
    No longer available
    Dim. h: 107 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #240

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,54 ct. en gekalibreerde robijnen met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,45 ct.

    Bague en or jaune 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,54 ct et de rubis calibrés ayant un poids total de ± 0,45 ct.
    No longer available
    Dim. 4,03 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #384
    Val Saint-Lambert

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk vier glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.

    Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , quatre petits verres et quatre petits bols. Marque. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.
    No longer available
    Dim. h: 4-15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #672

    Een tweezijdige eikenhouten tafelbureau. Begin XXe eeuw.

    Bureau-plat en chêne. Double face. Début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 150 x 85 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #159
    Jos Mertens
    Period: 1911 - 1964

    “Arabische scène met personages aan de thee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Scène arabe aux personnages prenant le thé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 98 x 77 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More