#584Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Gepatineerd met floraal top en gevleugeld dier in het snijwerk.
A wall mirror with a wooden carved frame and beveled glass. Patinated with a floral top and winged animal in the carving.No longer availableDim. 125 x 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#280SheafferTwee 14kt 585 Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen.
#334“Corsicaans steegje”. Olieverf op paneel, draagt een onleesbare naam achteraan en gedateerd 1925.
"Corsican Alley". Oil on panel, signed with an unreadable name on the back and dated 1925.No longer availableDim. 33 x 19.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#597Een Afrikaans houten, donker gepatineerde buste van een Mangbetu vrouw.
An African wooden, dark patinated bust of a Mangbetu woman.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#301Capodimonte“De Harpspeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Mist één vinger.
#121Een neogotisch eikenhouten beeld van de Heilige Cecilia met orgel.
A neogothic oak sculpture of Saint Cecilia with an organ.No longer availableDim. 75 cmEstimate: € 150 / 250 -
#712Nachet à ParisEen 19de eeuwse microscoop, gemerkt Nachet a Paris.
#516Een gesculpteerde en vergulde vitrine in Oosterse stijl met bordeauxrode velours binnenbekleding.
#294Daelman“Stille zee bij maanlicht.” Pastel op papier. Gesigneerd.
"Quiet sea by moonlight." Pastel on paper. Signed.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#40Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,33 ct. G SI1.
#439“Ruwe Zee”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Rough Sea." A painting, oil on panel.No longer availableDim. 58 x 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#627Een vintage armadillo (gordeldier) lampenkap op houten sokkel.
A vintage Armadillo lampshade on a wooden base.No longer availableDim. 34 cmEstimate: € 80 / 120