#451Hikojiro Imura YokohamaEen Japans porseleinen terrine. Meerkleurig met floraal decor en vergulde details. Waaier handvaten bovenaan. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk vroeg Taisho periode.
A Japanese porcelain tureen. Multicolored with floral decoration and gilt details. Fan-shaped handles at the top. Marked at the bottom. Presumably from the early Taisho period.No longer availableDim. 33 x 34 cmEstimate: € 200 / 300 -
#453Een sang de boeuf rode Chinese porseleinen vaas.
#317Een paar Hollandse polychroom aardewerken dekselvazen met bloemdecor.
A pair of Dutch polychrome earthenware covered vases with flower decoration.No longer availableDim. h 38 & 30 cmEstimate: € 45 / 65 -
#635Een houten vitrine kast genre Vernis Martin met 2 glazen schabben. Versierd met bronzen monturen en figuratief decor.
A wooden display cabinet in the style of vernis Martin with 2 glass shelves. Adorned with bronze fittings and figurative decoration.No longer availableDim. 164 x 70 33 vmEstimate: € 100 / 150 -
#299Guy Van Assche‘Stilleven met olielamp en bloemen’, olieverf op doek.
#719Een verzilverd metalen opvouwbare dubbele warmhouder. Gemerkt ‘Silver Plate’.
A silver-plated metal foldable double warmer. Marked 'Silver Plate'.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#687Een vintage polychroom houten beeld van een bakker.
#42“Von Mechelen”, een 18e eeuwse ingekleurde gravure met opschrift Mechlinia Dominium.
"Von Mechelen", an 18th-century hand-colored engraving inscribed Mechlinia Dominium.No longer availableDim. 16 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#588Bankoni“Strijder met pijlen”. Een aardewerken Bankoni beeld.
"Warrior with arrows". A Bankoni terracotta sculpture.No longer availableDim. 47 cmEstimate: € 150 / 200 -
#500Een 18 k witgouden armband bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 2,93 ct.
An 18k white gold bracelet set with round and baguette diamonds with a total weight of approximately 2.93 ct.No longer availableDim. 21,87 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#269Een antieke bloemenkrans met porseleinen en kunststoffen bloemen, onder glazen stolp. Tekst binnenin; “DDH unisa EV 30 M. 1906”
An antique flower wreath with porcelain and plastic flowers, under a glass dome. Text inside; “DDH unisa EV 30 M. 1906”No longer availableDim. 54 x 25,5 x 40 cmEstimate: € 80 / 120