#677David ÂudinetEen ei-lamp in gevlamd glas, gesigneerd Audinet David, Verrerie d’art Bourboule.
An egg-shaped lamp in flamed glass, signed by Audinet David, Verrerie d’art Bourboule.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#93Luxval Val Saint Lambert“Romeo”. Een Art Deco design vaas, ontwerp door Charles Graffart en René Delvenne voor VSL.
"Romeo". An Art Deco design vase, designed by Charles Graffart and René Delvenne for VSL.No longer availableDim. 22,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#348Villeroy & Boch“Paloma Picasso”. Een kristallen vaas, onderaan gemerkt.
"Paloma Picasso." A crystal vase, marked at the bottom.No longer availableDim. 30 x Ø 12,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#124G. Claassen“Portret van Ds. Eleazar Swalmius”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Naar het werk van Rembrandt.
#543Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
#526Een zwart gelakte Chinese kast met vier deuren. Figuren in het decor.
#158Anton Nelson“Geklede dame met hoofddeksel”. Een buste van zamak.
#431Een uit natuursteen gesculpteerd beeldje van 2 gestileerde figuren.
A sculpture carved from natural stone of 2 stylized figures.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 120 / 180 -
#65Hergé2 Franstalige Tintin strips, 1e druk. “Le Tresor de Rackham Le Rouge” & “L’oreille Casséé”.
2 French-language Tintin albums, 1st edition. “Le Tresor de Rackham Le Rouge” & “L’oreille Casséé”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
"Mary with child". A polychrome wooden triptych with a religious scene, oil on panel. Housed in an antique wooden cabinet.No longer availableDim. 40 x 62 x 15 cmEstimate: € 80 / 120