#246Een zwartgelakt, houten buikcommode in Lodewijk XV stijl met 2 laden en zwart marmeren blad.
#398Een Chinese replica van een 16e eeuwse Ming Dynasty terracotta beeld van de god van de weelde Tu Di Kuong.
#453Een sang de boeuf rode Chinese porseleinen vaas.
#7Een Engels tafelgarnituur met twee potjes met zilveren dekseltjes, gemerkt London, 1868, H J Lias & Son (Henry John Lias & Henry John Lias) op verzilverd schaaltje.
An English table set with two jars with silver lids, marked London, 1868, H J Lias & Son on silver-plated dish.No longer availableDim. h 10 x l 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#528Een houten gesculpteerd masker met ijzeren details van een antilope-achtige. Vermoedelijk Bobo, Burkina Faso.
A wooden sculpted mask with iron details of an antelope-like figure. Presumably Bobo, Burkina Faso.No longer availableDim. 75 cmEstimate: € 120 / 180 -
#136Ico Parisi MIM RomaPeriod: 1916-1996Een vintage Mid-Century design bureau met 3 laden, metalen frame, houten onderstel en formica tafelblad. Ontwerp door Ico Parisi voor MIM Roma.
A vintage Mid-Century design desk with 3 drawers, metal frame, wooden base, and formica tabletop. Designed by Ico Parisi for MIM Roma.No longer availableDim. 76 x 139 x 79 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#688Een gesculpteerde houten maniok vijzel en stamper.
A wooden carved cassava mortar and pestle.No longer availableDim. 61 & 33 x Ø 23 cmEstimate: € 100 / 200 -
#159Marechal“Stilleven met vaas, fruit en bloemen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. 19e eeuws.
"Still life with vase, fruit, and flowers." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. 19th century.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 400 / 600