#534Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.
#342Een houten prieeltje, ecru gepatineerd, voor het huisvesten van een heilige.
A wooden gazebo, ecru patinated, for housing a saint.No longer availableDim. h 90 x 32 x 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#202Een tafelspiegel met schildpadimitatie.
A table mirror with tortoiseshell imitation.No longer availableDim. 45 x 42 cmEstimate: € 180 / 200 -
#127Een meerkleurig polychroom houten Mariabeeld met Kind en kroon. 16e eeuws.
A multi-colored polychrome wooden sculpture of Mary with Child and crown. 16th century.No longer availableDim. 44,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#324G. Claes‘Landschap’, aquarel op papier, getekend G. Claes en gedateerd 1950.
#205Een paar wit gebeitste Lodewijk XVI armstoelen. Tapse gerainureerde poten, armleuningen eindigend in kolven.
A pair of white-stained Louis XVI armchairs. Tapered fluted legs, armrests ending in butts.No longer availableDim. H. 91 cmEstimate: € 200 / 250 -
#100Chopard Genève Swiss MadeEen 18 karaats witgouden dameshorloge bezet met 9 briljantjes en met 18 karaats witgouden polsband.
#345“Jongen met krant onder lantaarn”. Een art deco beeld van gelakt metaal. Gemerkt J.M. Belgium.
"Young boy with newspaper under lantern." An Art Deco sculpture in lacquered metal. Marked J.M. Belgium.No longer availableDim. H: 47 cmEstimate: € 75 / 90 -
#666Een vintage Italiaans aardewerken terrine in de vorm van een kalkoen. Onderaan gemerkt “Italy”.
A vintage Italian earthenware terrine in the shape of a turkey. Marked "Italy" on the bottom.No longer availableDim. 34 x 32 x 32 cmEstimate: € 60 / 80