#674Een vaasje in craquelé aardewerk versierd met apen.
A small vase in crackled faience decorated with monkeys.No longer availableDim. H:17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#113Een benen sculptuur deels gelaat, deels schedel met baard. Onder glazen stolp.
A bone sculpture partly face, partly skull with a beard. Under glass dome.No longer availableDim. 17,5 cmEstimate: € 175 / 225 -
#278Een blikken luchthaven, Russisch, ui de jaren 50 van vorige eeuw. Opwindbaar speelgoed met een vliegtuig dat op en neer gaat en hierbij loopings kan maken.
A tin airport, Russian, from the 1950s. Wind-up toy with a plane that goes up and down while doing loops.No longer availableDim. 11 x 34 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#356Een eikenhouten piëdestal met gedraaide en gesculpteerde voet.
#443Een Precolumbiaans aardewerken potje met gegraveerd decor.
A Pre-Columbian earthenware pot with engraved decoration.No longer availableDim. 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#506Een 19e eeuws Frans vitrinekastje met koperen beslag.
#486Een houten vintage, Scandinavisch design, salontafeltje met 2 uitklapbare zijden.
A wooden vintage, Scandinavian design coffee table with 2 fold-out sides.No longer availableDim. 58 x 163 x 58 cmEstimate: € 120 / 180 -
#440Een 10 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van 1,15 ct.
A 10 kt yellow gold ring set with old-cut diamonds with a total weight of 1.15 ct.No longer availableDim. 4,65 g maat 53Estimate: € 350 / 450 -
#45T. LanzaEen Italiaans keramieken designer lamp met een geprint motief van veelkleurige bladeren, bovenaan gemerkt T. Lanza. Ca 1990.
An Italian ceramic designer lamp with a printed pattern of multicolored leaves, marked T. Lanza at the top. Circa 1990.No longer availableDim. h 55 cm (voet)Estimate: € 60 / 80 -
#108Een 19e eeuwse likeurset met houten marqueterie doos en kristallen glazen, waarvan 2 manco. Bovenop het deksel met fineer ingelegd het woord ‘Liqueurs’. 1 dop is beschadigd.
A 19th-century liqueur set with a wooden marquetry box and crystal glasses, 2 of which are missing. The word 'Liqueurs' is inlaid on the lid with veneer. 1 stopper is damaged.No longer availableDim. 25.5 x 29 x 29 cmEstimate: € 200 / 300