#653JWA WubaEen houten Zaanse klok met verguld bronzen sculpturen van leeuwen, Atlas met de wereld in de nek en opschrift; “Nu Elck Syn Sin”. Binnenin gemerkt, midden 20e eeuw.
#379“Tropcial vibes”. 3 schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
“Tropical vibes”. 3 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 59 x 39cmEstimate: € 60 / 90 -
#183Een grote Murano vaas, groen gekleurd in de massa met vergulde details.
A large Murano vase, colored green in the mass with gilded details.No longer availableDim. h 78 cmEstimate: € 220 / 260 -
#311Een messingen plafonnière met geslepen en gesatineerde glazen coupe.
A brass ceiling light with cut and frosted glass bowl.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 40 / 80 -
#140Een 18 k witgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,10 ct.
An 18k white gold hinged bangle set with diamonds weighing approximately 3.10 ct in total.No longer availableDim. 21,50 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#536Een gesculpteerde en vergulde houten vitrinekast in Louis-XV stijl. De binnenkant is bekleed in een roze velours stof.
#405Een Engelse houten hoekvitrine met 3 schabben en ornament bovenaan.
An English wooden corner display cabinet with 3 shelves and ornamental top.No longer availableDim. 123 x 75 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#593Paar zeshoekige Chinese vazen met een meerkleurig famille rose decor van personages.
Pair of hexagonal Chinese vases with a multi-colored decoration of characters.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#740Een eikenhouten gatelegtafeltje met 6 poten.
An oak gateleg table with 6 legs.No longer availableDim. 70x97x91 cmEstimate: € 80 / 120