#299Een vergulde spiegel, versierd met een bloementuil.
#464Een butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
#304Een reclamespiegel van Coca Cola.
#462Een butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
Miroir de majordome dans un cadre en bois patiné or.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 85 / 110
#414PolaroidEen SX-70 vouwcamera in bijna nieuwstaat. In lederen draagtas, met originele handleiding en twee Philips ‘Flashbars’. 1972 - 1981.
Un appareil photo pliable SX-70 dans un état proche du neuf. Dans un étui de transport en cuir, avec le manuel d'origine et deux Flashbars Philips. 1972 - 1981.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#61Boch Frères KeraluxEen aardewerken kalebasvaas met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt en met sticker.
Un vase gourde en faïence à décor floral multicolore. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#602Een Tibetaanse Tangka, gouache op katoen/ zijde.
Un tangka tibétain, gouache sur coton/soie.No longer availableDim. 65 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#142Anna KernkampPeriod: 1868-1947“Stilleven met uien en kastanjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#71Een driehoekige glazen vaas met een meerkleurig bloemendecor en in messingen montuur. Tijdperk art nouveau. Het montuur gemerkt ‘Vanhauten’.
Une défense chinoise en ivoire à décor de dragon sculpté. Sur support en bois.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 300 / 350 -
#16Een mahoniehouten bijzetmeubeltje met vier legplanken en een lade, versierd met een ingelegde messingen bies.
Un meuble d'appoint en acajou avec quatre étagères et un tiroir, décoré d'une garniture en laiton incrusté.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 50 / 60 -
#177Ivoren slagtand. 4,45 kg. 117 cm buitenlengte. Met citescertificaat.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 50 / 70