Other lots in this auction
-
#580
Een eikenhouten eendeurskast.
Armoire à une porte en chêne.No longer availableDim. 220 x 105 x 38 cmEstimate: € 80/100 -
#168Kenzo
Een zijde foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 55 x 165 cmEstimate: € 40/50 -
#785
Vaas van Satsuma porselein. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine Satsuma. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 60/80 -
#383KayserzinnPeriod: 1890 -1919
Een tinnen kan met een vissendecor en een vide-poche met een libel in het decor, ontworpen Hugo Leven. Onderaan gemerkt. Het eerste model 4022 - 1896, het tweede 4204.
Verseuse en étain à décor de poissons et un vide-poche décoré d’une libelle dessinée par Hugo Leven. Marque sous la base: modèle 4022-1896 et modèle 4204.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30/40 -
#775
Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#570
Een bibliotheektrapje met met kalfsleder beklede treden en een messingen knop.
Escalier de bibliothèque, marches recouvert de vachette, bouton en laiton.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 50/70 -
#283Delvaux
Een bruin lederen portefeuille. Uitgave in samenwerking met ASLK - Fortis.
Portefeuille en cuir brun. Ed. en collaboration avec ASLK-Fortis.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#29
Een spiegeltje in goudgepatineerde houten lijst.
Petit miroir dans un cadre doré.No longer availableDim. 40 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#714
Een verguld houten butlerspiegel.
Miroir sorcière en bois doré.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 80/100 -
#208
Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.
Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 250/350 -
#234
“Kerkinterieur met personages”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.
“Intérieur d’église aux personnages”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 100/160 -
#48
Een lot camera’s e.a., bestaande uit twee filmprojectors van Eumig, twee filmcamera’s van Eumig, een fototoestel van Voigtlander met toebehoren in koffer, een fototoestel van Reflecta en een Zeis Ikon.
Lot de caméras e.a. dont deux projecteurs Eumig, deux caméras Eumig, un appareil photo Voigtländer et outils dans un coffre, un appareil Reflecta et un appareil Zeis Ikon.No longer availableEstimate: € 60/80