Other lots in this auction
-
#417Een paar messingen kandelaars in neogotische stijl met vijf kaarsenhouders.
Paire de candélabres de style gotique en laiton, chaque fois à cinq lumières.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 60 / 80 -
#519Julien Schoenaerts“Abstract”. Twee etsen. Beide gesigneerd en genummerd 7/7 buiten de plaat.
“Abstrait”. Deux eaux fortes. Les deux signées et numérotée 7/7 hors planche.No longer availableDim. 19 x 10 & 19,5 x 15,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#348Een lot van vier verschillende vazen van meerkleurig Italiaans glaspasta. Eén gemerkt.
Lot de quatre vases divers en pâte de verre polychrome italienne. Un avec marque.No longer availableDim. h: 17 - 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#432“Compositie op krantenpapier”. Draagt een handtekening.
“Composition sur papier de journal”. Porte une signature.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#460Twee zakhorloges - Montre Chemin-de-fer - met gegraveerde decors op de rugzijde. Eén gemerkt A. Rosskopf & Cie., de andere F. E. Rosskopf. Met chatelaines.
Deux montres de gousset. “Montre Chemin-de-Fer” avec décor gravé. L’une marquée A.Rosskopf & Cie, l’autre F.E. Rosskopf. Avec châtelaines.No longer availableDim. Ø: 5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#542“Jansen & Janssen uit de Blauwe Lotus”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
Dupont et Dupond du Lotus Bleu. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120 / 150 -
#424“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#230Twee 18 karaats geel gouden trouwringen van 9,16 g en één 22 karaats geel gouden trouwring van 3,60 g.
Deux alliances en or jaune 18 K (9,16 g) et une en or jaune 22 K (3,60 g).No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#130Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,40 ct.
Bague en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 4,22 gEstimate: € 350 / 450 -
#531Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine avec décor polychrome de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 45,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#208Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.
Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 250 / 350 -
#767Een paar vol messingen neogotische kandelaars.
Paire de candélabres en laiton massif de style gotique.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 100

