Similar lots by type
-
#791
Een kantelbare kamerspiegel met mahoniehoutfineer.
Miroir de chambre pivotant en placage d’acajou.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200 / 300 -
#342
Een wandspiegel met gestoken lijst in barokke stijl.
Miroir à cadre sculpté de style baroque.No longer availableDim. 70 x 62 cmEstimate: € 100 / 140 -
#699
Een grote schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Grand trumeau en chêne sculpté de style malinois.No longer availableDim. 207 x 121 cmEstimate: € 80 / 120 -
#714
Een verguld houten butlerspiegel.
Miroir sorcière en bois doré.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#219
Een verguld houten schouwspiegel met een acanthusblad in de kuif.
Trumeau en bois doré coiffé d’une feuille d’acanthe.No longer availableDim. 182 x 100 cmEstimate: € 260 / 320 -
#754
Een mahoniehouten spiegel met ingelegde biesjes. XIXe eeuw.
Miroir en acajou aux traits incrustés.No longer availableDim. 60 x 52 cmEstimate: € 80 / 100 -
#414
Een klein Venetiaans glazen kastspiegeltje.
Petit miroir en verre de Venise formant cabinet à suspendre.No longer availableDim. 36 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#29
Een spiegeltje in goudgepatineerde houten lijst.
Petit miroir dans un cadre doré.No longer availableDim. 40 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#704
Een verguld houten butlerspiegel.
Miroir de sorcière en bois doré.No longer availableDim. Ø: 66 cmEstimate: € 100 / 120 -
#229
Een verguld houten trumeau in Louis-Philipestijl.
Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#574Marcel Vaes
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#457
Een bronzen meeuw met een klavertje vier. Gemonogrammeerd.
Mouette en bronze portant un trèfle à quatre feuille. Monogrammée.No longer availableDim. H. 8,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#713
Een bord van Chinees porselein met een blauw-wit decor in de geest van de Wanli.
Assiette en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc dans l’esprit des Wanli.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 90 / 110 -
#719Georges Van RaemdonckPeriod: 1888 - 1966
"Jongensportret". Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1963.
“Portrait de garçon”. Huile sur toile. Signée datée 1963.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#292
“Bordurend meisje”. Aquarel op papier.
“Fille avec son ouvrage”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#762Marcel Vaes
“Heidelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#324Jacques G.L. Van den BogaertPeriod: 1867 - 1950
“Landschap met het Kasteel van Heusden met diverse figuren en ruiters”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage avec le château de Heusden avec plusieurs personnages et cavaliers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#327
Een paar lampenvoeten van onyx en messing.
Paire de pieds de lampes en onyx et laiton.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#68
Een lot van drie meerkleurige Delftse borden. XVIIIe en XIXe eeuw.
Lot de trois assiettes de Delft polychromes.No longer availableDim. Ø: 16 & 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#641
Een groengepatineerde houten ton.
Tonneau en bois à patine verte.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60 / 70 -
#63
Een koffergrammofoon met een groot aantal platen.
Phonographe coffre et un grand lot de disques anciennes.No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 80 / 100 -
#188
Houten beeld van een monnik. Goede polychromie. Schade door oude houtworm (een arm ontbreekt). Waarschijnlijk Duitsland, XVIIIde eeuw.
Sculpture en bois représentant un moine. Belle polychromie. Dégâts par ancien vers de bois (un bras manque). Probablement Allemagne, XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 250 / 350