Similar lots by type
-
#811Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
Miroir en bois doré de style baroque.No longer availableDim. H 75 cmEstimate: € 40 / 50 -
#802Een sobere notenhouten spiegel met simpel inlegwerk.
Miroir sobre en noyer aux petites incrustations.No longer availableDim. 77 x 63 cmEstimate: € 50 / 80 -
#789Twee verschillende ovale wandspiegels van gebeeldhouwd hout.
Deux différents miroirs ovales en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#827Een spiegel van verguld en gebeeldhouwd hout met een schelpmotief.
Miroir en bois sculpté et doré à motif de coquille.No longer availableDim. H.78 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1051Een ovale wandspiegel van gesculpteerd eikenhout, versierd met een bloemenguirlande.
Miroir ovale en chêne sculpté décoré d’une guirlande de fleurs.No longer availableDim. l: 84 cmEstimate: € 50 / 80 -
#1077Een rechthoekige wandspiegel in lijst van mahoniehoutfineer.
Miroir rectangulaire en placage d’acajou.No longer availableDim. 80 x 66 cmEstimate: € 40 / 50 -
#773Een mahoniehouten spiegel als onderdeel van een kaptafel.
Miroir en acajou ayant fait partie d’une coiffeuse.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 40 / 50 -
#818Een ovale spiegel van goudgepatineerd hout.
Miroir ovale en bois doré.No longer availableDim. l: 78 cmEstimate: € 60 / 80 -
#782Een ovale spiegel van gesculpteerd en zilvergepatineerd hout, versierd met rozen.
Miroir ovale en bois sculpté et argenté à décor de roses.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#838Een rechthoekige spiegel van verguld hout.
Miroir rectangulaire en bois doré.No longer availableDim. 53 x 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#784Een wandspiegeltje van geel koper, versierd met roosjes.
Petit miroir mural en cuivre jaune décoré de roses.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#152H. Knaief (?)“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#376Een paar armstoelen van stoomgebogen beukenhout met gevlochten zitvlak in de stijl van Thonet.
Paire de chaises en hêtre courbé aux sièges cannées dans le style de Thonet.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#79Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#1115Een gietijzeren staande kandelaar. Gemonteerd op elektriciteit.
Candélabre en fonte. Monté à l’électricité.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#191DelheidEen 800‰ zilveren bestek, bestaande uit achttien grote lepels, achttien grote vorken, twaalf kleine lepels en twaalf kleine vorken, twaalf dessertlepels. We voegen er een etui met twaalf gegraveerde lepels, acht dessertlepels en elf vorken aan toe.
Couvert en argent 800‰ comprenant dix-huit grandes cuillères, dix-huit grande fourchettes, douze petites cuillères et douze petites fourchettes, douze cuillères à dessert. Nous ajoutons un étui contenant douze cuillères gravées, huit cuillères à dessert et onze fourchettes.No longer availableDim. +/- 1600 gramEstimate: € 1600 / 2000 -
#190Een halssnoer met een dubbele rij parels en een gouden slot.
Collier de perles en deux rangées et au fermoir en or.No longer availableEstimate: € 360 / 400 -
#273Höchst“Romantisch koppel”. Twee beeldjes van monochroom wit porselein. Gemerkt.
“Couple romantique”. Deux statuettes en porcelaine monochrome blanche. Avec marque.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 5à / 80 -
#314René Marie DujardinPeriod: 1913 - 2002“Zeilschip”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voilier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 60 / 100 -
#772“Gele roos” & “Stilleven met appels”. Twee schilderijen, waarbij het tweede van Eric Delvaux.
“Rose jaune” et “Nature morte aux pommes”. Deux tableaux dont le deuxième par Eric Delvaux.No longer availableDim. 47 x 48 & 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#788Kruik van steengoed met bruin glazuur. Raeren.
Cruche en grès à glaçure brune. Raeren.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#607SitzendorfEen paar kandelaars van meerkleurig porselein in barokke stijl, versierd met dansende putti. Onderaan gemerkt.
Paire de candélabres en porcelaine polychrome de style baroque décorés de putti dansant. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 69 -
#582Marieke De Ridder“Liggende dame”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘86.
“Femme couchée”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘86.No longer availableDim. 50 x 78 cmEstimate: € 40 / 60

