Similar lots by type
-
#811
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
Miroir en bois doré de style baroque.No longer availableDim. H 75 cmEstimate: € 40/50 -
#789
Twee verschillende ovale wandspiegels van gebeeldhouwd hout.
Deux différents miroirs ovales en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#773
Een mahoniehouten spiegel als onderdeel van een kaptafel.
Miroir en acajou ayant fait partie d’une coiffeuse.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 40/50 -
#802
Een sobere notenhouten spiegel met simpel inlegwerk.
Miroir sobre en noyer aux petites incrustations.No longer availableDim. 77 x 63 cmEstimate: € 50/80 -
#818
Een ovale spiegel van goudgepatineerd hout.
Miroir ovale en bois doré.No longer availableDim. l: 78 cmEstimate: € 60/80 -
#782
Een ovale spiegel van gesculpteerd en zilvergepatineerd hout, versierd met rozen.
Miroir ovale en bois sculpté et argenté à décor de roses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#827
Een spiegel van verguld en gebeeldhouwd hout met een schelpmotief.
Miroir en bois sculpté et doré à motif de coquille.No longer availableDim. H.78 cmEstimate: € 100/120 -
#1077
Een rechthoekige wandspiegel in lijst van mahoniehoutfineer.
Miroir rectangulaire en placage d’acajou.No longer availableDim. 80 x 66 cmEstimate: € 40/50 -
#838
Een rechthoekige spiegel van verguld hout.
Miroir rectangulaire en bois doré.No longer availableDim. 53 x 46 cmEstimate: € 40/50 -
#1051
Een ovale wandspiegel van gesculpteerd eikenhout, versierd met een bloemenguirlande.
Miroir ovale en chêne sculpté décoré d’une guirlande de fleurs.No longer availableDim. l: 84 cmEstimate: € 50/80 -
#784
Een wandspiegeltje van geel koper, versierd met roosjes.
Petit miroir mural en cuivre jaune décoré de roses.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#727
Een Chinese salontafel van zwartgelakt hout met een decor van personages van pietra dura in het blad.
Table de salon chinois en bois noirci, tablette à décor de personnages en pierre dure.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 60/100 -
#982
Een serveerwagentje van gesculpteerd eikenhout met afneembaar dienblad.
Charrette de service en chêne sculpté. Tablette amovible.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#751
Een albasten zuil met messingen monturen.
Colonne en albâtre aux montures en laiton.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#1121
Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een decor van verscheidene vogels en bloemen. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200/300 -
#293
Een kinderserviesje van meerkleurig eierschaalporselein, bestaande uit een koffie- en suikerpotje, een melkkannetje en zes kopjes met onderschoteltjes.
Service d’enfant en porcelaine coquille d’oeuf polychrome comprenant une cafetière, un sucrier, un pot à lait et six tasses et soucoupes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#914Isidore VerheydenPeriod: 1846 - 1905
“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#763
Een gietijzeren kolenbak met geëmailleerde versieringen.
Bac à charbon en fonte décoré d’émail.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#567
Een paar Chinese juwelenkabinetjes van roodgelakt hout met messingen monturen en jade plaquettes.
Paire de cabinets à bijoux chinois en bois laqué rouge et aux montures en laiton et plaquettes de jade.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#253
Een reeks van vier theeglazen in zilveren houders. Sovjetunie.
Suite de quatre verres à thé en verre et argent. Union Soviétique.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#354
Vinkeles & Vrijdag naar Bulthuis (1796-1797). Een serie van 8 gravures met betrekking tot de Franse Revolutie. Met Nederlandstalige onderschriften.
Vinkeles & Vrijdag d’après Bulthuis (1796-1797). Une série de 8 gravures concernant la Révolution Française. Textes néerlandais.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 80/100 -
#505
Een lot van 25 originele luxestalen parfum in cadeauverpakking waaronder Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Sherrer, Versace en Boss.
Un lot de 25 échantillons de parfums de luxe en emballage cadeau dont Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherrer, Versace, Boss. e.a.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#697
Een paar ivoren opiumflesjes, versierd met erotische scènes in het decor.
Paire de flacons à parfum en ivoire aux décors érotiques.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 40/60