Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een rechthoekige spiegel van verguld hout.

Een rechthoekige spiegel van verguld hout.

Miroir rectangulaire en bois doré.
Dim. 53 x 46 cm
SKU: 1312160838.
Category: Spiegel.
Auction day: 15 December 2016 19:00
Catalogue #838
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #1051

    Een ovale wandspiegel van gesculpteerd eikenhout, versierd met een bloemenguirlande.

    Miroir ovale en chêne sculpté décoré d’une guirlande de fleurs.
    No longer available
    Dim. l: 84 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #802

    Een sobere notenhouten spiegel met simpel inlegwerk.

    Miroir sobre en noyer aux petites incrustations.
    No longer available
    Dim. 77 x 63 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #827

    Een spiegel van verguld en gebeeldhouwd hout met een schelpmotief.

    Miroir en bois sculpté et doré à motif de coquille.
    No longer available
    Dim. H.78 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #789

    Twee verschillende ovale wandspiegels van gebeeldhouwd hout.

    Deux différents miroirs ovales en bois sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #811

    Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.

    Miroir en bois doré de style baroque.
    No longer available
    Dim. H 75 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #828

    Een rechthoekige spiegel, omlijsting van spiegelglas.

    Miroir rectangulaire à encadrement miroité.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #784

    Een wandspiegeltje van geel koper, versierd met roosjes.

    Petit miroir mural en cuivre jaune décoré de roses.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #773

    Een mahoniehouten spiegel als onderdeel van een kaptafel.

    Miroir en acajou ayant fait partie d’une coiffeuse.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #782

    Een ovale spiegel van gesculpteerd en zilvergepatineerd hout, versierd met rozen.

    Miroir ovale en bois sculpté et argenté à décor de roses.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #1077

    Een rechthoekige wandspiegel in lijst van mahoniehoutfineer.

    Miroir rectangulaire en placage d’acajou.
    No longer available
    Dim. 80 x 66 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #818

    Een ovale spiegel van goudgepatineerd hout.

    Miroir ovale en bois doré.
    No longer available
    Dim. l: 78 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #116

    Een fijn geknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen. Lichte slijtage aan de rand.

    Carpette persane en laine et coton. Finement nouée à la main. Légère usure au bord.
    No longer available
    Dim. 241 x 156 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #422

    Chinese tekening.

    Dessin chinois.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #647

    Een tweedeursvitrine van gefineerd hout in Louis-Philippestijl. XIXde eeuw.

    Vitrine à deux portes en bois de placage de style Louis-Philippe. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #594

    “Landschap met dorp in de verte”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Paysage à l’étang, un village dans la distance”. Huile sur carton. Signée.
    No longer available
    Dim. 38 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #925

    Een kommetje van capucineporselein met binnenin een meerkleurig decor van bloemen. XIXe eeuw. Kleine schilfer onderaan.

    Bol en porcelaine capucine, l’intérieur à décor famille rose de fleurs. XIXe siècle. Petit éclat au bord inférieur.
    No longer available
    Dim. Ø: 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #378
    Val St. Lambert

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een coupe en een vaas. Beide gemerkt.

    Lot de cristal taillé incolore comprenant une coupe et un vase. Avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #632
    Henri De Braekeleer
    Period: 1840 - 1888

    “Huisvrouw aan de afwas”. Een potloodstudie op papier. Gemonogrammeerd.

    “Femme de ménage à la vaisselle”. Etude en crayon sur papier. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. 10 x 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #873
    Stein

    Een Westerwald bierpul van grijs en blauw steengoed. Tinnen deksel. Bladmotief op de buik en de tekst “Mässig trinken, Lieder singen, half von je zu guten Dingen”. Begin XXste eeuw. We voegen er een miniatuur stein met tinnen deksel aan toe, met opschrift Prosit en een kleine stein met wapenschild en “Vienna Austria”.

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Dim. H. 18 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #172
    Jacques Delvaux
    Period: 1929 - 2010

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #853

    Een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout met fluwelen bekleding. Begin XIXe eeuw.

    Fauteuil en chêne sculpté et recouvert de velours. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 118 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #385
    Tommy Hilfiger

    Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.

    Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #939

    “Meisje met hond”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.

    “Fille au chien”. Huile sur panneau. D’après un exemple du XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More