#906
Een mahoniehouten psyché met een lade. XIXe eeuw.
#632
Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
#412
Een in hoogte verstelbare kleedspiegel op voet met een lade in de entretoise
#197
Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
#391
Een paar messingen spiegels met art nouveau voet.
#249
Een butler-spiegel.
Un miroir majordome.No longer availableDim. ø 81 cmEstimate: € 160 / 180 -
#242
Een grote schouwspiegel met vergulde rand.
#634
#306
Een art deco wieg van gevernist grenenhout. Met bekleding. Omstreeks 1928.
#824
Un bénitier en laiton argenté, monté sur électricité. Texte en Espagnol gravé. 1854.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#419
Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.
#695Dinh Van
Een zilveren ring. 925 ‰.
Une bague en argent 925 ‰.No longer availableDim. 9,47 gEstimate: € 40 / 80 -
#232Johann Bernard KlombeckPeriod: 1815 - 1893
#423
Un lot de neuf livres:- “Erotic art of the masters”. Bradley Smith.- “ The complete book of EROTIC ART”. Drs Phyllis and Eberhard Kronhausen.- “ De Hanze”. Albert d’Haenens, Mercator fonds.- “ Joseph Lacasse. Par lui-même”. Mercator fonds.- “Le Plafond de l’Opéra de Paris”. Marc Chagall.- “Rik Poot, tentoonstelling , 10-17 okt. 1987 Antwerpen”- “Hieronimus Bosch”. Peter Ruyffelaere & Roger Marijnissen.- “Beeldhouwkunst uit de late middeleeuwen in de Nederlanden.”. Prof. Dr. F.W.S. van T(..)No longer availableEstimate: € 45 / 50 -
#13
“Sint Barbara” & “Sint Rochus”. Twee beeldjes van Naams porselein.
#546
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#843
Vijf diverse stuks gekleurd Val Saint-Lambert uit de jaren 60.
Cinq pièces de cristal Val St. Lambert des années ‘60.No longer availableDim. l: 76 cmEstimate: € 50 / 60 -
#64Jos VandemoortelePeriod: 1915-1999
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée et datée ‘72.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#661
Een groot koperen Boeddhahoofd. Op houten sokkel.
#202
Trois petites boîtes à tabac, dont une en métal argenté, une allemande à 800 ‰ et une en argent 900 ‰ et émail.No longer availableDim. Ø: 4 & 5,5 cmEstimate: € 60 / 80