Other lots in this auction
-
#507
Een paar hoge gemberpotten van Chinees porselein met een famille rose decor van lange lijzen en met tekst achteraan. Porseleinen deksels.
Une paire de grands pots à gingembre en porcelaine de Chine avec un motif famille rose de longues élises et du texte à l'arrière. Couvercles en porcelaine.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 220 / 240 -
#221
Een klokstelletje van verguld brons en albast in Charles X-stijl. De pendule versierd met een jonge vrouw, die een bloemenkrans krijgt aangereikt door een engeltje. Vergezeld van twee kandelaars met twee lichtpunten (één arm opnieuw te bevestigen).
Garniture de style Charles X en bronze doré et albâtre. La pendule ornée d'une jeune femme, qui est présentée avec une guirlande de fleurs par un ange. Accompagné de deux bougeoirs à deux points lumineux (un bras à refixer).No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 300 / 400 -
#217
Een gazelle-gewei op muurplaat.
Bois d'une gazelle sur plaque murale.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#121Hattakitkosol SomchaiPeriod: 1934-2000
“Dancer with ball.” Bronzen beeld, met witmarmeren sokkel. In de voet getekend en genummerd 44/100.
Danseur avec ballon. Statue en bronze, avec socle en marbre blanc. Signé dans le pied et numéroté 44/100.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 300 / 400 -
#266
Een vierkant bijzettafeltje van eikenhout. Vier gedraaide poten met vernauwingen en met H-verbinding. XIXde eeuw.
Une table d'appoint carrée en bois de chêne. Quatre pattes tournées avec des étranglements et avec une entretoise en H. XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 56 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#475
Een beschilderde grenenhouten tweedeurskast. Indisch werk, begin XXste eeuw.
Une armoire à deux portes en pin peint. Travail indien, début XXème siècle.No longer availableDim. 130x40x185 cmEstimate: € 150 / 250 -
#516Edward Van EsbroeckPeriod: 1869 - 1949
“Portret van priester Bernard Truyts”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Portrait du curé Bernard Truyts ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 135 x 105 cmEstimate: € 200 / 240 -
#370
Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.
Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#211
Een driedelig art deco schouwstel van natuursteen en marmer met vogeltjes in zamak. Loopwerk vervangen door een mechanisme op batterij.
Une cheminée Art Déco en trois parties en pierre naturelle et marbre avec des oiseaux en régule. Mouvement remplacé par un mécanisme à piles.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#363
Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.
Pied de lampe en marbre veiné rouge avec abat-jour.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 300 / 400 -
#127
Een paar cassolettes van geaderd marmer met verguld messingen monturen en met losse deksels.
Une paire de cassolettes en marbre veiné avec des montures en laiton doré et des couvercles mobiles.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#156
Een zwaar notenhouten meubel met vier paneeldeuren en drie laden, versierd met uitgestoken motieven. Auvergne, XVIIe eeuw.
Un lourd meuble en noyer à quatre portes à panneaux et trois tiroirs, décoré de motifs sculptés. Auvergne, XVIIème siècle.No longer availableDim. 200 x 150 x 66 cmEstimate: € 400 / 600