#789
Twee verschillende ovale wandspiegels van gebeeldhouwd hout.
#802
Een sobere notenhouten spiegel met simpel inlegwerk.
#828
Een rechthoekige spiegel, omlijsting van spiegelglas.
#782
#784
Een wandspiegeltje van geel koper, versierd met roosjes.
#773
Een mahoniehouten spiegel als onderdeel van een kaptafel.
#827
#811
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
#1051
#838
Een rechthoekige spiegel van verguld hout.
#818
Een ovale spiegel van goudgepatineerd hout.
Miroir ovale en bois doré.No longer availableDim. l: 78 cmEstimate: € 60 / 80
#340
#646
Eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Lodewijk XV.
#615
Drie halssnoeren van verschillende kleuren agaat, carneliaan en tijgeroog.
#920Stein
Vijf bierpullen aardewerk met tinnen deksels. Eén met een polychrome Bacchus (letsel aan der rand) (H. 21 cm). Eén met heraldische wezens (H. 16 cm). Eén bolle met een ploegende boer in grijs op kobaltblauw (H. 13,5 cm). Eén met een drinkgelag en edelweiss, gemerkt Sitzendorf (H. 20 cm). Eén met een polychrome paardenslee (H. 19,5 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#1137
Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
#1008
Een houten wingchair, bekleed met bruin gecapitonneerd leder.
Wing chair en cuir capitonné.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#75
Een halssnoer met zoetwaterparels. Chinees werk.
#664
“Zuiders landschap” Olieverf op doek. Draagt een handtekening: A.L. Gaussen.
“Paysage montagneux”. Huile sur toile. Porte une signature: A.L. Gaussen.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 180 / 220 -
#597
Een jongen met bloemen, een dame met gieter en een groep van een dansend koppel van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Garçon aux fleurs, femme à l’arrosoir et un groupe de danseurs en porcelaine polychrome. Marques sous les bases.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#793Val St. Lambert
Een coupe van kleurloos geslepen kristal Onderaan gemerkt.
#1092
#1094
Petit meuble d’appoint en noyer avec deux petites portes et une tablette en verre.No longer availableDim. b: 63 cmEstimate: € 40 / 50