Other lots in this auction
-
#499
“Vrouwenportret” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 29-7-69.
”Portrait de femme”. Huile sur panneau. Signé et daté 29-7-69.No longer availableDim. 79 x 59 cmEstimate: € 40/60 -
#598
Een moderne bronzen plak naar een werk van Modigliani.
Une plaque en bronze moderne d’après une oeuvre par Modigliani.No longer availableDim. h: 25 cm; b: 14 cmEstimate: € 120/140 -
#325
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 4,79 gEstimate: € 1200/1400 -
#256
Een salongarnituur, bekleed met beige velours, bestaande uit een driezits sofa en twee fauteuils 100 x 100 x 90 cm. Nieuwstaat.
Une garniture de salon, comprenant un canapé à trois places et deux fauteuils 100 x 100 x 90 cm. Revêtement en velours beige. Etat neuf.No longer availableDim. 220 x 100 x 100 cmEstimate: € 300/500 -
#196
Een hanglamp in Louis XV - stijl met glazen pendeloques.
Une lampe à suspension style Louis XV et pendeloques en verre.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 600/650 -
#6
Een gebeeldhouwd en goud en grijsgepatineerd haardscherm in Lodewijk XVI-stijl. XIXe eeuw. Zijde doek sletig.
Un pare-feu sculpté doré à patine grise, style Louis XVI. XIXe siècle. Usures à la toile.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 100/120 -
#849
Zes moderne cognacglazen van Val Saint-Lambert. In de oorspronkelijke doos.
Six verres à cognac modernes Val St. Lambert. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#766Amanaban
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 332 x 242 cmEstimate: € 200/260 -
#354L. Haubaert
“Picnic in het bos.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadigingen aan het doek. Schets van paarden achteraan.
”Pique-nique dans le bois”. Huile sur toile. Signée. Petits dégâts à la toile.No longer availableDim. 54 x 44 cmEstimate: € 80/100 -
#214
“De Heilige Lucretia met Vanitas”. Olieverf op doek. Omstreeks 1700.
””Sainte Lucrèce et la Vanité”. Huile sur toile. +- 1700.No longer availableDim. 130 x 105 cmEstimate: € 2000/3000 -
#131Kaiser
Een vaas van meerkleurig porselein met een Imaridecor. Op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine Imari polychrome. Sur socle en bois. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 35/55 -
#478
Een kukrimes in lederen schede, versierd met messing en kraaltjes. Eén klein mesje ontbreekt. Bijgevoegd een kruithoorn van gedreven messing en hout.
Un couteau Kukri dans un fourreau en cuir, décoration de perles et laiton. Un petit couteau manquant. Nous ajoutons une corne à poudre en laiton repoussé et bois.No longer availableEstimate: € 40/60