#574
Un miroir rectangulaire. Une lithographie de paysage italien en haut.No longer availableDim. 102 x 95 cmEstimate: € 80/120 -
#189
Een grote butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
Un grand miroir de majordome dans un cadre en bois patiné or.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 260/280 -
#464
Een butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
#462
#299
Een vergulde spiegel, versierd met een bloementuil.
Un miroir doré, décoré d'un bouquet de fleurs.No longer availableDim. 68 x 45 cmEstimate: € 80/100
#204Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990
“Landbouwersalaam”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#366Malayer
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#70
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met kleine briljantjes en robijnen.
#712
#317
#636
Twee handgeknoopte wollen Heriztapijtjes.
#596
Twee handgeknoopte Turkse wollen tapijtjes.
#487
#156
Un grand buffet Art Déco avec dessus en marbre vert. Deux portes et trois tiroirs en ceinture. Un miroir bas en guise de dessus.No longer availableDim. 132,5 X 142 X 55,5 cmEstimate: € 200/240 -
#394
“Italiaans marktplein”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#143Cartier, France
Een wit lederen handtas met lange schouderriem, model Marcello.
#571
“Figure féminine”. Une sculpture moderne en bronze sur un socle en marbre noir. Signé 'Milo'.No longer availableDim. 40 X 22 cmEstimate: € 260/300