Similar lots by type
-
#173
Een zilveren kandelaar met vijf lichtpunten. Getorst motief. Losse wasvangen. Gemerkt.
Un chandelier en argent avec cinq points lumineux. Motif torsadé. Bobèches amovibles. Marqué.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 200/250 -
#148De Dynastie-verzameling
25 postzegelbaartjes van 24 K verguld sterling zilver. 925‰.Keur - Koninklijke Munt van België. Geleverd in een passend koffertje. Gewicht baartjes: 566 g. + Certificat 4775/5000.
25 barres en forme de timbres postes en argent doré 24 K. 0,925‰. Poinçon - Monnaie Royale de Belgique. Livré dans un étui assorti. Poids des barres : 566 g. + certificat 4775/5000.No longer availableDim. 33cm x 25cm x 7cmEstimate: € 240/280 -
#205
Parelcollier met grijze zoetwaterparels, zilveren slot.
Collier de perles avec perles d'eau douce grises, fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300/320 -
#235John Williams
Zakhorloge door John Williams, met sleutel, zilveren kast, gouden scharnieren, Chester 1859, fusee lever, Liverpool windows, stofkap.Markering “Coventry”.
Montre de poche de John Williams, avec clé, boîtier en argent, charnières en or, Chester 1859, levier d'attelage, fenêtres Liverpool, cache anti-poussière. Marquage "Coventry".No longer availableDim. Ø 5,5cmEstimate: € 220/240 -
#350
Lot zilver waaronder een ring bezet met markasiet een schakelketting en twee schakelarmbanden en munten.
Lot d'argenterie, comprenant une bague sertie de marcassite, une chaîne à maillons et deux bracelets à maillons et pièces de monnaie.No longer availableDim. 250 gEstimate: € 150/200 -
#177
Een lot massief zilver w.o. Twee zoutvaatje, keuren van Birmingham en Chester, William Neale & Sons Ltd, 1926, een lekbakje van Delheid, schaaltje met keuren van Birmingham, asbakje, bekertje met Nederlandse keuren 1928, servetring, flesopener.
Lot d'argent massif, dont deux salières, poinçons de Birmingham et Chester, William Neale & Sons Ltd, 1926, un égouttoir de Delheid, plat avec poinçons de Birmingham, cendrier, tasse avec poinçons hollandais 1928, rond de serviette, décapsuleur .No longer availableDim. 360 gEstimate: € 150/200 -
#198
Een lot van 58 souvenirlepeltjes, waarbij 48 zilveren. Voornamelijk 800‰.
Lot de 58 cuillères souvenirs dont 48 en argent. Principalement 800‰.No longer availableDim. 510 gEstimate: € 200/250 -
#470
Een antiek hangertje van zilver bezet met kleine diamantjes en een centrale diamant oude slijp van +- 0,50 ct.
Un pendentif en argent ancien serti de petits diamants et d'un diamant central taille ancienne de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 1,85 gEstimate: € 150/200 -
#243
Een naturalistische zilveren stier met 5 dito sabelvormige prikkers. Toledo.
Un taureau d'argent naturaliste avec 5 pointes en forme de sabre idem. Tolède.No longer availableDim. L.8 cmEstimate: € 60/100 -
#103
Een lot van 12 zilveren lepels, gemerkt 800‰, in etui.
Lot de 12 cuillères en argent, poinçonnées 800‰, en coffret.No longer availableDim. L: 15 cmEstimate: € 50/80 -
#560
Een halssnoer met natuurparels met zilveren slot. En een ras de cou met gekleurde parel. Neue Goldsmiede Augsburg.
Un collier de perles naturelles avec un fermoir en argent. Et un ras de cou avec perle de couleur. Nouvel orfèvre d'Augsbourg.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#191
Massief zilveren koffie-en theeservies, koffie-en theepot, melk-en suikerpot. Hollanse importkeuren ZII, 835/1000. Makersmerk DA+ voor Dirk Aubert, Den Haag.
Service à café et thé en argent massif, cafetière et théière, bol à lait et sucrier. Poinçons d'importation néerlandais ZII, 835/1000. Orfèvre DA+ pour Dirk Aubert, La Haye.No longer availableDim. 2115 g brutEstimate: € 900/1200
Other lots in this auction
-
#261Wilhelm Schiller & Son
Paar vazen van veelkleurig porselein. Oostenrijk, gesigneerd WS&S, lichte schilferschade onderaan een voet.
Paire de vases en porcelaine multicolore. Autriche, signés WS&S, légers éclats au bas d'un pied.No longer availableDim. h49,5cm x b23,5cmEstimate: € 120/200 -
#589Chris Verheyen
“Symboliek met dollars”. Lithografie. Gesigneerd, gedateerd 1976 en genummerd 1/3.
"Le symbolisme avec des dollars". Lithographie. Signée, datée 1976 et numérotée 1/3.No longer availableDim. 66 x 44 cmEstimate: € 80/120 -
#403
Een lot van recent blauw en wit Chinees porselein bestaande uit drie kommetjes.
Lot de porcelaine de Chine bleu et blanc récent composé de trois bols.No longer availableDim. +- h & Ø 7 - 12 cmEstimate: € 30/35 -
#612
“Perzikdragers”. 2 beeldjes van Chinees porselein als symbool voor een lang leven.
« Porteurs de pêches ». 2 figurines de porcelaine chinoise comme symbole d'une longue vie.No longer availableDim. H: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#82Felix Timmermans
Lot “Zonder titel”, ingekleurde tekening op papier, ingekaderd, gesigneerd Felix Timmermans en boek getiteld “Grote ontmoetingen - Felix Timmermans” door José de Ceulaer, uitg. 1978.
Lot « Sans titre », dessin en couleurs sur papier, encadré, signé Felix Timmermans et livre intitulé « Grote ontmoetingen - Felix Timmermans » par José de Ceulaer, éd. 1978.No longer availableDim. h14cm x b11cmEstimate: € 110/130 -
#316
Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl. Bekleed met ecru fluweel.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII. Doublé de velours écru.No longer availableDim. H: 110 cmEstimate: € 60/100 -
#440
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,15 ct.No longer availableDim. 1,75 gEstimate: € 280/350 -
#86
Console van notenhout met 3 laden.
Console en noyer à 3 tiroirs.No longer availableDim. h76cm x b108cm x l16cmEstimate: € 50/80 -
#112Ingrid Geudens
“Natuurschoon.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Certificaat achteraan.
"Beauté naturelle." Aquarelle sur papier. Signé. Certificat au dos.No longer availableDim. h53,5 x 76cmEstimate: € 40/50 -
#131
Borstbeeld van een kerkvorst. Gebeeldhouwd eikenhout. Begin XVIIIde eeuw.
Buste d'un prélat. Bois de chêne sculpté. Début XVIIIe siècle.No longer availableDim. H: 44 cmEstimate: € 500/800 -
#445
Een 14 karaats geelgouden ring bezet met topaas en twee rode cabochons.
Une bague en or jaune 14 carats sertie d'une topaze et de deux cabochons rouges.No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 180/250 -
#89Cellestin WellecomePeriod: 1923-1986
Landschap in de Vlaamse Ardennen, olieverf op doek, gesigneerd.
Paysage dans les Ardennes flamandes, huile sur toile, signée.No longer availableDim. h60cm x b70cmEstimate: € 100/150