#103
Een verguld bronzen klokstel in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en een paar vierarmige kandelaars. Werkje op batterij. glas van de wijzerplaat manco.
Une garniture de cheminée en bronze doré style Louis XV, comprenant une pendule et une paire de candélabres à quatre bras. Travail sur piles. Le verre du cadran est manquant.No longer availableDim. h: 48 & 53 cmEstimate: € 200 / 220 -
#335Cartier
Een roestvrij stalen dameshorloge. Automatique.
#291Amphora
Un vase Art Déco en faïence polychrome, décor en relief d’un coq dans une frise.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 180 / 200 -
#518
Een grote woestijnroos.
#675
Een zilveren slavenarmband. 925 ‰.
#362
“De Bist te Wilrijk”. Olieverf op paneel.
”Le Bist à Wilrijk”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 37,5 x 47,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#87
Een paar witmetalen poppenstoelen.
#762
#416
Een stoomgebogen beukenhouten kinderstoeltje met cannage.
Une chaise pour enfant en hêtre plié à la vapeur avec cannage.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40 / 50 -
#258
Een regulateur met mooi gesculpteerde kast.
Un régulateur à gaine joliment sculptée?No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#853
Een grote en diepe Hollandse schotel van meerkleurig aardewerk.
Un grand plat et un plat creux en faïence hollandais polychrome.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 35 / 40 -
#791Val St. Lambert
Twee vazen van geslepen kristal, waarbij één kleurlos en blauw en de andere kleurloos en mauve. Niet gemerkt. De blauwe met kleine schilfer.
Deux vases en cristal taillé, dont un incolore et bleu, l’autre incolore et mauve. Pas de marques. Un éclat au vase bleu.No longer availableDim. 17 & 22 cmEstimate: € 80 / 120