Other lots in this auction
-
#89Garod“Weg langs een waterloop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chemin et fleuve”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#327Een driedelig klokstel van zamak, getooid met stiegerende paarden in de geest van ‘Les chevaux de Marly’.
Une garniture de cheminée en régule, décoration de chevaux qui se cabrent, dans l’esprit de ‘Les chevaux de Marly’.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#221Een gesculpteerd stenen fractie van een Romaanse kapel in de vorm van een vrouw. Vermoedelijk XIVe eeuw.
Une fraction en pierre sculptée d’une chapelle romaine en forme de femme. probablement XIVème siècle.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 600 / 900 -
#711Een gefineerd notenhouten kolompendule met messingen pootjes, kapitelen, slinger en wijzerplaat. Zonder sleutel. XIXe eeuw.
Une pendule colonne en bois de placage de noyer, pieds en laiton, ainsi que le cadran, le balancier et le chapiteau.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 180 / 240 -
#65Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,48 gEstimate: € 350 / 450 -
#555Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 14,79 gEstimate: € 300 / 400 -
#850Een gevarieerd lot porselein en aardewerk, bestaande uit een aardbeienschaal, een kruikje van ‘Vat 69’, een mandje, een schaaltje, een Onze-Lieve-Vrouw, een gedrukt miniatuurtje en een lampje.
Un lot de porcelaine et de faïence, comprenant un plat à fraises, une cruche ‘vat 69’, un panier, un plat, une Vierge , une miniature et une petite lampe.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#335CartierEen roestvrij stalen dameshorloge. Automatique.
Une montre pour dames en acier inoxydable. Automatique.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#204Klokstel van zamac met details in rood marmer. Bestaande uit twee kandelaars op klauwpoten en en pendule versierd met een classicistische vrouwenfiguur. Frankrijk, einde XIXde eeuw.
Une garniture de cheminée en régule, détails en marbre rouge. Comprenant deux candélabres sur griffes et une pendule décorée de figure féminine classique. France, fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#751Valenti, ItalyEen vintage vloerlamp. Model “Tama Red & White” naar ontwerp Isao Hosoe. 1975.
Un lampadaire vintage. Modèle “Tama Red & White”, d’après une création par Isao Hosoe. 1975.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#161Een paar ronde marmeren hoogreliëfs met bruingepatineerde decors. Gesigneerd en gedateerd 1848.
Une paire de haut-relief ronds en marbre. Signés et datés 1848.No longer availableDim. ø &! cmEstimate: € 220 / 280 -
#785Gevarieerd lot ivoor (olifantenrij, krokodillen, kandelaartjes enz.).
Un lot d’ivoire divers.No longer availableEstimate: € 100 / 120

