Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reeks van dertien moezelglazen.

Een reeks van dertien moezelwijnglazen.

Une série de 13 verres à vin de la Moselle.
Dim. h: 16 cm
SKU: 2506190859.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #859
Estimate: € 15 / 20
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #882

    Vijf beeldjes van meerkleurig Duits porselein, bestaande uit twee danseresjes, twee engeltjes en een deurwaarder.

    Cinq statues en porcelaine allemande, comprenant deux danseuses, deux anges et un portier.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #229
    Johannes Bosboom
    Period: 1817 - 1891

    Een paar kerkinterieurs. Olieverf op doek. Beide gemonogrameerd.

    Une paire d’intérieurs d’églises. Huile sur toile. Monogrammes.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 cm
    Estimate: € 3000 / 4000
  • #639

    Een eikenhouten tweedeursbuffet met een lade bovenaan. Schuine hoeken, bolpoten vooraan toegevoegd. XVIIIde eeuw.

    Une armoire à deux portes en chêne à tiroir au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 160 x b: 120 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #554
    F. Fastré

    “Wolken en bergen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nuages et montagnes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #295
    Pomellato

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 21,06 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #297

    “Leven en dood”. Een groep van wit geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd ‘RVS’.

    ”La vie et la mort”. Un groupe en faïence blanche à glaçure. Monogrammée: ‘RVS’.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #385

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,84 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,84 ct.
    No longer available
    Dim. 6,40 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #445

    Een paar bolvormige hangers van amethist gemonteerd met 18 karaats geel goud. (één barstje in).

    Une paire de pendentifs en forme de boule avec améthystes montées et or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 8,39 g
    Estimate: € 50 / 70
  • #433

    Een paar postzegelalbums met overwegend Belgische zegels in de éne en diverse buitenlandse zegels in de andere.

    Une paire d’albums de collection de timbres postes, un avec la plupart des timbres Belges, l’autre la plupart Européens.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #226

    Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.

    Une petite table à entretoise style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #129

    “Winters zicht op een havenstadje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue hivernal sur village portuaire”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #321
    Royal Zuid-Holland

    Een bol oorvaasje van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.

    Un vase à deux anses rond en faïence de Gouda. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More