#688Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
#835Val Saint-LambertTwee vazen en een bonbonnière van geslepen kristal. Gemerkt met label.
#898Kristallen whiskyset met karaf en ijsemmer.
#816Armstoel van metaal en zwart leder.
#781Drie vazen van Satsuma porselein. Onderaan gemerkt.
#665Dinh VanTwee zilveren ringen. 925 ‰.
#569“Damesportret”. Pastel op papier.
#639Een eikenhouten tweedeursbuffet met een lade bovenaan. Schuine hoeken, bolpoten vooraan toegevoegd. XVIIIde eeuw.
#161Een paar ronde marmeren hoogreliëfs met bruingepatineerde decors. Gesigneerd en gedateerd 1848.
Une paire de haut-relief ronds en marbre. Signés et datés 1848.No longer availableDim. ø &! cmEstimate: € 220 / 280 -
”Être post-démoniaque”. Une oeuvre en terre-cuite. Monogramme.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80 / 120