Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reeks van drie barstoelen van kunststof, op verchroomde poot, model ‘Basil’. Gemerkt.
Calligaris, Italy

Een reeks van drie barstoelen van kunststof in verschillende kleuren, op verchroomde poot, model ‘Basil’. Gemerkt.

Ensemble de trois tabourets de bar en plastique de différentes couleurs sur pieds chromés, modèle 'Basil'. Marqué.
Dim. h: 118 cm
SKU: 2709220416.
Auction day: 28 September 2022 19:00
Catalogue #416
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #414

    “Ballerina”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Ballerine". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #636

    Twee diverse notenhouten fauteuils in Lodewijk XV-stijl. Met bruin leder bekleed.

    Deux fauteuils assortis en noyer de style Louis XV. Tapissé de cuir marron.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #376

    Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.

    Chaise d'église en bois patiné gris avec un dossier haut et une assise en osier.
    No longer available
    Dim. H:116cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #191

    Een witgepatineerde gietijzeren vogelbadje versierd met drinkende vogels.

    Bain d'oiseaux en fonte patinée blanche à décor d'oiseaux buveurs.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #77
    Legras

    Een vaas van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van waterplanten en een schelp. Gemerkt.

    Vase en pâte de verre multicolore à décor gravé de plantes aquatiques et d'un coquillage. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #208
    Raymond Reding

    “Monsieur Vincent, Vriend van de Armen”. Ed. Lombard Collectie 1957. Hard cover. Goede staat, met Kuifjepunt.

    « Monsieur Vincent, Vriend van de Armen ». Éd. Collection Lombard 1957. Relié. Bon état, avec point Tintin.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #91
    Robert Van de Velde
    Period: 1895-1978

    “Moeder met kinderen”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Gesigneerd en genummerd 2/5.

    "Mère avec des enfants". Une statue en plâtre patiné. Signée et numérotée 2/5.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #111

    Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een papegaai en vlinders bij een bloeiende tak. Achteraan gemerkt ‘B.D.’. Omstreeks 1800. En twee andere.

    Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un perroquet et de papillons près d'une branche fleurie. Marqué 'BD' au dos. Vers 1800. Et deux autres.
    No longer available
    Dim. Ø 23 - 42 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #605

    Een lot bestaande uit een bonbonnière en vaas van roos en oranje gesatineerd glas.

    Lot composé d'une bonbonnière et d'un vase en verre satiné rose et orange.
    No longer available
    Dim. h 32 & 12 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #496

    Een eikenhouten eendeurskast met een lade in de gordel. XIXe eeuw.

    Une armoire à une porte en chêne avec un tiroir en ceinture. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 117 x 62 x 84 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #251
    Le Tallec à Paris

    Een vaas op vierkant voetstuk van veelkleurig porselein met een decor van vogels en bloemen in uitsparingen, omlijst met goud en op lichtblauwe achtergrond. Onderaan gemerkt.

    Vase à base carrée en porcelaine multicolore à décor d'oiseaux et de fleurs en cartouches, encadrées d'or et sur fond bleu clair. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #556

    Een gepolychromeerde antieke Duitse dekenkoffer.

    Un coffre à linges allemand antique polychrome.
    No longer available
    Dim. 93x45x50cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More