Other lots in this auction
-
#504Rik SlabbinckPeriod: 1914-1991
“Bootje op een bergmeer”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
"Bateau sur un lac de montagne". Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 38 x 55 cmEstimate: € 400 / 600 -
#679
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#578Victoria Ashlea Originals
Twee poppen met biscuit hoofden. Ed. Goebel.
Deux poupées aux têtes en biscuit. Éd. Goebel.No longer availableDim. H:46-48cmEstimate: € 40 / 60 -
#694
Twee verschillende hanglantaarntjes van messing met kapjes van gesatineerd en geslepen glas.
Deux lanternes suspendues en laiton différentes avec des abat-jour en verre satiné et taillé.No longer availableDim. h: 30 - 36 cmEstimate: € 50 / 60 -
#220
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met en gezamenlikk gewicht van +- 1,70 ct. en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,95 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,70 ct et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 1,95 ct.No longer availableDim. 13,45 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#110
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct. en onyx.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,53 ct et d'onyx.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#50
Een 18 K wit-en geelgouden halssnoer met bijpassende oorbellen en ring bezet met briljantjes, saffieren, robijnen, en één smaragdje met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Un collier en or blanc et jaune 18 kt avec boucles d'oreilles et bague assorties serties de diamants taillés en brillant, de saphirs, de rubis et d'une émeraude d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 17,06 gEstimate: € 450 / 500 -
#190
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,50 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,50 ct et de deux saphirs d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableEstimate: € 1300 / 1400 -
#512Frans SimonsPeriod: 1856 - 1945
“Havenzicht” & “Marine”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
"Vue de port" & "Marine". Huile sur toile. Tous deux signées.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400 / 500 -
#400
Een tweehoofdig beeld van gesculpteerd hout. Mangbetu, D.R. Congo.
Statue bicéphale en bois sculpté. Mangbetu, RD Congo.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#37
Twee verschillende grote vazen van geglazuurd Belgisch/ Duits aardewerk, versierd met bloemen in hoogreliëf. Meerdere beschadigingen.
Deux grands vases différents en faïence belge/allemande émaillée, décorés de fleurs en haut relief. Dégâts.No longer availableDim. h: 42 & 48 cmEstimate: € 35 / 45 -
#316
Een paar witgepatineerde stoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met grijs fluweel.
Paire de chaises de style Louis XVI à patine blanche, recouvertes de velours gris.No longer availableEstimate: € 40 / 50