Other lots in this auction
-
#534Steinherz (?)
“Midden-Oosters stadszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1940.
”Vue de ville, Moyen-Orient”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1940.No longer availableDim. 23 x 48 cmEstimate: € 200/300 -
#491
Een XVIIIe eeuwse vaas van Delfts aardewerk met een Chinees decor. Lichte gebruiksschade en voorbereid voor montage als lampenvoet.
Un vase en faïence de Delft du XVIIIème siècle, décor chinois. Usure et préparé au montage comme pied de lampe.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 65/75 -
#321Fuerstenberg
Een driedelig koffiestel van monochroom wit porselein met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt. Deksel suikerpot manco.
Un service à café en trois pièces, porcelaine blanche monochrome, montures en argent. Le couvercle du sucrier manquant.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#496Kazak
Een handgeknoopt wollen karpet. Te reinigen.
Carpette persane en laine nouée main. A nettoyer.No longer availableDim. 207 x 154 cmEstimate: € 40/60 -
#92J. Petit
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#619
Barokke spiegel, deels gebeitst.
Un miroir Baroque partiellement au lavis.No longer availableDim. 120 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#113
Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.
Un grand vase à couvercle en porcelaine avec un décor d’après une oeuvre du Japon.No longer availableDim. H.68 cmEstimate: € 80/120 -
#754André GoezuPeriod: °1939
“Haut bois”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 15/35 buiten de plaat.
”Haut bois”. Une lithographie. Signée et numérotée 15/35 hors planche.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#222Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Garnaalvisser met paardenkar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheur de crevettes et charrue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#373
Een bord van Weens porselein. Gemerkt.
Une assiette en porcelaine de Vienne.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 30/40 -
#574Maurits Nevens
“Hooien op het land.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. We voegen er een boek aan toe: Maurits Nevens ‘Mijn grote liefde voor het glasraam.’
”Moissons”. Huile sur panneau. Signé. Nous ajoutons un livre par Maurits Nevens: Mijn grote liefde voor het glasraam.No longer availableDim. 60 x 119 cmEstimate: € 80/120 -
#616Indo-Heriz
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine nouée main.No longer availableDim. 302 x 248 cmEstimate: € 180/200