Other lots in this auction
-
#152Jef Louis Van Leemputten“Kippen nabij het hok.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Poulets près du poulailler. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 37 cmEstimate: € 360 / 440 -
#567Een hoornvaas van Brussels porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven.
Vase en corne de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore peint à la main et motifs dorés.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#360Een carnavalskostuum: Franse soldaat.
Un costume de carnaval : soldat français.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#282“Meisjesportret”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1890.
Portrait de fille. Fusain sur papier. Signé et daté 1890.No longer availableDim. 49,5v x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#126Een tweeledige Bretoense kast, rijkelijk versierd met gesculpteerde versieringen en gedraaide spijltjes. De twee paneeldeuren met boeren- en ambachtstaferelen.
Un cabinet breton en deux parties, richement décoré de décors sculptés et de barres torsadées. Les deux portes à panneaux avec scènes paysannes et artisanales.No longer availableDim. 195 x 85 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#463Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
Une tête de femme en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 150 / 180 -
#103“Mignon. (Meisje met mandoline)” Beeld in gepatineerd brons. 19de eeuw, apocrief signatuur ‘Bouret’.
“Mignon. (Fille à la mandoline)” Sculpture en bronze patiné. XIXe siècle, signature apocryphe 'Bouret'.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 220 / 260 -
#301Een lot strips:- Jommeke. 10 Albums- Suske en Wiske. 32 albums.
Lot de BD : - Jommeke. 10 Albums - Suske en Wiske. 32 albums.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#368Een paar honden van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.
Une paire de chiens en poterie multicolore du Staffordshire.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#233“Hollands meisje”. Een bronzen buste. Tijdperk art nouveau.
Fille hollandaise. Un buste en bronze. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 250 / 350 -
#429Kunisada UtagawaPeriod: 1786-1865“Kaga no Chiyo”. Uit de reeks “Biographies of Famous Women, Ancient and Modern”. Een Japanse houtsnede. 1859.
Kaga no Chiyo. De la série Biographies de femmes célèbres, anciennes et modernes. Gravure sur bois japonaise. 1859.No longer availableDim. 21 x 14 cmEstimate: € 80 / 100 -
#367Een inktpot van deels verguld Brussels porselein, getooid met een meisje met draailier van meerkleurig biscuit. Gaaf.
Encrier en porcelaine de Bruxelles partiellement dorée, à décor d'une fillette à la vielle en biscuit multicolore. Cool.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 55 / 65

