#609De Wit“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
Vue du village. Huile sur toile. Signée et datée '64.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#114“Marine”. Olieverf op board. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘58.
“Marine”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté '58.No longer availableDim. 66 x 74 cmEstimate: € 120 / 200 -
#618CossorEen oude radio in houten kast. Luidsprekerdoek beschadigd.
#280Een lot 18 K geelgoud waaronder twee ringen waarvan telkens één pareltje ontbreekt, een kruisje, een camee en eenketting zonder slot.
Un lot d'or jaune 18 kt comprenant deux bagues dont chacune manque une perle, une croix, un camée et un collier sans fermoir.No longer availableDim. 12,56 gEstimate: € 300 / 400 -
#585Een handgeknoopt Pakistaans wollen Bochara-karpetje.
#681Schaub-LorenzEen vintage draagbare radio, model Teddy 80. 1967.
#138Een opgezette vos.
Un renard empaillé.No longer availableDim. l: 89 cmEstimate: € 25 / 35 -
#656Een paar antieke fauteuils, bekleed met naaldwerk.
#430Een sigarettendoos van hout en zilver met een hanger en zes lepeltjes.
#673Een lot geslepen kristal, bestaande uit een groene asbak, een klein blauw vaasje en een vaas op voet in rood. De eerste twee gemerkt van Val St. Lambert.
#565Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#113Een wit marmeren schouwpendule. Slinger en sleutel manco.
Une pendule de cheminée en marbre blanc. Pendule et clé manquantes.No longer availableDim. 32 x 40 x 11 cmEstimate: € 40 / 60