#638PhilcoEen oude radio in bakelieten kast. Model A.3610.
#107Een bronzen engel met donker patina en verguldsel op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van J. Pradier.
Ange en bronze à patine sombre et dorure sur socle en marbre noir. D'après une oeuvre de J. Pradier.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 240 / 360 -
#343Een vierdelig toiletgarnituurtje van geslepen blauw en kleurloos kristal.
#477Een kom van Chinees porselein met een meerkleurig decor van zotjes op lichtblauwe fond. Onderaan gemerkt.
Un bol en porcelaine de Chine à décor de fous multicolores sur fond bleu clair. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 320 / 360 -
#686Een oude ‘Tire-vite’ café-automaat. (zonder sleuteltje).
#549Een barokke godslamp van gedreven geel koper. Versierd met drie gevleugelde engelenkopjes.
#508Een paar gipsen zuilen in art nouveau stijl. Reliëfdecor. Kleine letsels.
#230Een 18 K grijze gouden ketting met hartvormige hanger van 18 K witgoud bezet met een briljant van +- 0,20 ct. en een gele saffier van +- 2,15 ct.
#272Fr. Luyckx“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 K serties de quatre diamants et de deux rubis d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableEstimate: € 350 / 450