Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reeks van drie ingekaderde jachtprenten.

Een reeks van drie ingekaderde jachtprenten.

Une série de trois estampes de chasse encadrées.
Dim. 35 x 45 cm
SKU: 2809210032.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #32
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #19

    Le Bas naar David Teniers. “3e Fête Flamande”. Gravure. In XIXde eeuwse lijst, kleine letsels.

    Le Bas d'après David Teniers. 3ème Fête Flamande. Gravure. Dans un cadre XIXème, dégâts légers.
    No longer available
    Dim. 49 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #349

    Een lot van drie zeeschelpen.

    Un lot de trois coquillages.
    No longer available
    Dim. l: 13 - 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #171
    Jean Garnier
    Period: 1853 - 1910

    “Pêcheuse de crevettes.” Beeld in gepatineerd brons. Gesigneerd.

    Pêcheuse de crevettes. Statue en bronze patiné. Signée.
    No longer available
    Dim. h 41cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #145

    Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 K serti de brillants d'un poids combiné de +- 1 ct.
    No longer available
    Dim. 6,63 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #73

    Een schouwklokje van chroom en houten en met malachieten wijzerplaat.

    Une pendule de cheminée en chrome et bois avec un cadran en malachite.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #61

    Een opgezette waterschildpad.

    Une tortue en taxidermie.
    No longer available
    Dim. l: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #642
    Yves Brayer
    Period: 1907 - 1990

    “Paarden in een landschap” Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.

    “Chevaux dans un paysage” Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 41 x 47 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #465

    Een handgeknoopt Perzisch zijden kleed met bloemen in het decor.

    Un tapis persan en soie noué à la main avec un décor floral
    No longer available
    Dim. 250 x 170 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #362

    Twee gepolychromeerde gipsen hoofdjes als wandversiering. China, jaren ‘60.

    Deux têtes en plâtre polychrome comme décoration murale. Chine, années 1960.
    No longer available
    Dim. h: 20 en 23 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #659
    Markus Oehlen
    Period: °1956

    “Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef. Zonder kader.

    ”Composition”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste. Sans encadrement.
    No longer available
    Dim. 28 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #201
    Auguste Moreau

    “Jonge vrouw met putto en twee duiven”. Bronzen beeld met bruin patina op marmeren voetstuk. Postume geut.

    Jeune femme avec putto et deux colombes. Statue en bronze à patine brune sur socle en marbre. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. H. 95 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #47

    Een kleurloze glazen schaal op hoge voet.

    Un bol en verre incolore sur un pied haut.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm Ø: 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More