Other lots by Val St. Lambert
-
#793Val St. LambertEen coupe van geslepen kristal, donkergroen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Coupe en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 200 / 280 -
#797Val St. LambertEen vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 160 -
#788Val St. LambertEen karaf met zes borrelglaasjes van geslepen kristal in verschillende kleuren.
Carafe et six gouttes en cristal taillé de différentes couleurs.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#773Val St. LambertDrie verschillende asbakken van geslepen kleurloos kristal. Allen gemerkt.
Trois différents cendriers en cristal taillé incolore. Les trois avec marque.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#667Val St. LambertTwee asbakjes en een vide-poche van kristal. Gemerkt.
Deux cendriers et un vide poche en cristal. Avec marque.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#668Val St. LambertEen oude bonbonnière van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.
Bonbonnière en cristal taillé coloré bleu dans la masse.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#298Val St. LambertEen likeurstel van geslepen kristal en bruin gekleurd in de massa. Bestaande uit een karaf en zes glaasjes. Gemerkt.
Garniture à liqueur art déco en cristal taillé coloré brun dans la masse. Comprenant une carafe et six gouttes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#563Val St. LambertEen vaas van kleurloos kristal met een geslepen decor van een uil in een boom. Gemerkt.
Vase en cristal incolore à décor taillé d’un hibou dans un arbre. Avec griffe.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 90 / 110 -
#311Val St. LambertEen lot geslepen groen kristal, bestaande uit een solifiore en drie verschillende vazen. Allen gemerkt.
Lot de cristaux taillés verts comprenant un soliflore et trois vases différents. Chaque pièce avec marque.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#153Val St. LambertVijf fluitvaasjes van geslepen kristal in verschillende kleuren, waarvan één met verzilverde voet. We voegen er een blauwe asbak aan toe.
Cinq petits vases flûtes en cristal taillé de couleurs différentes dont un au pied en métal argenté. Nous ajoutons un cendrier bleu.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Similar lots by type
-
#407Een paar fluitvaasjes van kleurloos geslepen kristal op bronzen voet. Omstreeks 1900.
Paire de vases flûtes en cristal taillé incolore sur pied en bronze. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#151Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas op voet van Val St. Lambert, een Boheemse vaas en een kleiner model met een geribd motief.
Lot de cristaux incolores comprenant un vase sur pied de Val St-Lambert, un vase de Bohème et un plus petit modèle décoré de côtes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#647Lalique, France“Vrouwelijk naakt”. Een beeldje van gegoten kristal. Gemerkt.
“Nu féminin”. Statuette en cristal coulé. Avec marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 260 / 300 -
#133Een mandje en een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. De tweede gemerkt Val St. Lambert.
Petit panier et un vase en cristal taillé colorés rouge dans la masse. Le second marqué Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#163Een paar drageoirs van kleurloos kristal, versierd met een geslepen bloemendecor.
Paire de drageoirs en cristal incolore. Décor de fleurs taillées.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#73Een paar schenkkannen van geslepen kristal met verzilverde monturen.
Paire de verseuses en cristal taillé aux montures en métal argenté.No longer availableDim. h: 31 & 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#337Twee verschillende glazen karaffen, waarvan één zonder stop en een vierkante van kristal met twee likeurglaasjes. De laatste beschadigd.
Deux carafes différentes en verre dont une sans bouchon, l’autre carrée et accompagnée de deux gouttes. Cette dernière endommagée.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#361Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twaalf champagnecoupes, elf rode wijnglazen, elf aperitiefglazen en twaalf borrelglaasjes. We voegen er twaalf groene glazen van hetzelfde model aan toe. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Partie de service de verres en cristal taillé incolore comprenant douze coupes à champagne, onze verres à vin rouge, onze verres à apéritif et douze gouttes. Nous ajoutons douze verres verts du même type. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#117Twee siercoupes van kleurloos geslepen kristal. De grootste op geelkoperen voetjes, de tweede op bronzen voet en versierd met twee bronzen zwaantjes.
Deux coupes en cristal taillé incolore. La plus grande aux pieds en cuivre jaune, l’autre sur piédouche en bronze et ornée de deux cygnes.No longer availableDim. h: 37 & 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#91Een drageoir en een dekselpot van kleurloos geslepen kristal. De tweede gemerkt Orrefors.
Drageoir et pot couvert en cristal taillé incolore. Le second de la marque Orrefors.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#107LaliqueEen karaf en een kan van kleurloos kristal en versierd met gesatineerde details. Gemerkt.
Carafe et verseuse en cristal incolore aux détails satinés. Avec marque.No longer availableDim. h: 23 & 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#41Een kristallen vaas, rood gekleurd in de massa, versierd met een gegraveerd decor van een vlinder.
Vase en cristal coloré rouge dans la masse décoré d’un papillon gravé.No longer availableEstimate: € 15 / 25 -
#303Een vaas, een siermandje en een karaf van kristal. Verschillende merken.
Un vase, un panier et une carafe en cristal. Différentes marques.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#147Een karaf en vier tumblerglazen van geslepen kleurloos kristal. We voegen er vier kristallen wijnglazen aan toe.
Carafe et quatre verres à long drink en cristal taillé incolore. Nous ajoutons quatre verres à vin en cristal.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#431Daum, FranceEen siercoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore. Avec marque.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#408Daum, FranceEen grote en een kleine coupe van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Une grande et une petite coupe en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. B 50 en 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#691MuranoEen bloemenvaasje van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.
Vase moderne en cristal taillé. Coloré bleu dans la masse. Avec étiquette.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#421Een gevarieerd lot kleurloos glas en kristal bestaande uit o.a. een coupe (gemerkt Val St. Lambert), twee schaaltjes op voet (gemerkt Baccarat), een onderschoteltje, zes bestekhouders, enz...
Lot varié de verres et de cristaux incolores dont une coupe de Val St-Lambert, deux plats sur piédouche de Baccarat, une soucoupe, des porte-couteaux etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#587Lalique, FranceEen vide-poche van kleurloos kristal, versierd met een leeuwenkop. Gemerkt.
Vide poche en cristal incolore décoré d’une tête de lion. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#98Een reeks van zes wijnglazen van groen kristal met vergulde rand, de voet versierd met een verguld balletje. We voegen er vier glazen van blauw halfkristal met een geslepen decor aan toe.
Suite de six verres à vin en cristal vert au bord doré, pied décoré d’une balle doré. Nous ajoutons quatre verres en demi-cristal bleu à motif taillé.No longer availableEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#785Een ronde tafel en zes stoelen van gedraaid en gesculpteerd eikenhout.
Table ronde et six chaises en chêne tourné et sculpté.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#698Een ronde presenteerschotel met kevers en drieëntwintig vlinders. Braziliaans werk.
Présentoir rond décoré d’insectes et de 23 papillons. Travail brésilien.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#828Hanglamp van koper en glas met een centrale coupe.
Lampe à suspendre en cuivre et verre avec coupe centrale.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#467Twee Aziatische bollen, opgebouwd uit benen plaatjes.
Deux sphères asiatiques en os sur bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#762R. Verbunt“Provençaals dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village provençale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#221Een paar massief zilveren miniatuur kandelaars met losse wasvangen. Keuren van Sheffield, einde XIXde eeuw. Makersmerk Hawksworth, Eyre & Co Ltd.
Paire de bougeoirs miniatures en argent massif aux bobèches amovibles. Poinçons de Sheffield, fin du XIXe siècle. Orfèvre Hawksworth, Eyre & Co Ltd.No longer availableDim. H. 11 cm en Br 268,49 gr.Estimate: € 150 / 200 -
#356Een eikenhouten klapsecretaire in Edwardian stijl.
Secrétaire à abattant en chêne de style Edwardian.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 160 / 200 -
#302“Herenportret”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Portrait d’homme”. Huile sur toile. Illisiblement signée. Vers 1900.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#296Een sobere eikenhouten kussenkast. Eerste helft XIXe eeuw.
Armoire aux coussins en chêne. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 190 x 178 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#28Een vrouwenfiguur en een mannenfiguur van terracotta naar de Tang-dynastie. We voegen er een Aziatisch godsbeeld van gegoten steengoed op sokkel aan toe.
Homme et femme en terre cuite d’après la Dynastie T’ang. Nous ajoutons une divinité asiatique en composite sur socle.No longer availableEstimate: € 160 / 220 -
#293Ernst BeckPeriod: 1879-1941“Smid”. Beeld van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Forgeron”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. H 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#368DelvauxEen handtas van bordeaux leder. Gemerkt. In oorspronkelijk etui.
Sac à main en cuir bordeaux. Avec marque. Dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60

