Similar lots by type
-
#571Een paar gesculpteerde tropisch houten beelden. Zuidoost Azië.
Une paire de statues en bois tropical sculpté. Asie du Sud-Est.No longer availableDim. h: 50 & 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#520Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een decor van kostbaarheden in cartouches, omgeven door bloemen.
Paire de potiches en porcelaine de Chine décorées d’objets précieux dans des cartouches entourées de fleurs.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 180 / 200 -
#586Een Chinees koffertje met uitgestoken paneeltjes.
Un coffret chinois avec des panneaux sculptés.No longer availableDim. 50 x 87 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#541Een paar grote dekselvazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pioenen en vogels.
Paire de grands vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#359A. Decroos“Biddende mensen bij een kapelletje “. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Personnes priant dans une chapelle. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#473Een grote balustervaas van Chinees porselein met een famille rosedecor.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de la famille rose.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 30 / 40 -
#204Een paar vazen van Japans porselein. Onderaan gemerkt. Tijdperk Meiji.
Paire de vases en porcelaine du Japon. Marque sous la base. Epoque Meiji.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#580Een vijfhoekige gesculpteerde Chinees houten sokkel met marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois sculpté pentagonal avec dessus en marbre.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 200 / 240 -
#229Een porseleinen jardinière op piëdestal met putti in hoogreliëf op een roze gemarmerde achtergrond en met vergulde strikken. Vermoedelijk Italiaans.
Une jardinière en porcelaine à piédestal avec des putti en haut relief sur fond marbré rose et avec des nœuds dorés. Vraisemblablement italien.No longer availableDim. h: 77 + 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#610Twee gebeeldhouwde Chinese piëdestals met marmeren blad. Afwijkende modellen.
Deux piédestaux chinois sculptés avec dessus en marbre. Différents modèles.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 350 / 450 -
#228Een dekseldoos van kobaltblauw porselein met een meerkleurig bloemendecor. Gemerkt ‘A.C.F.”
Boîte à couvercle en porcelaine bleu cobalt à décor floral multicolore. Marquée 'A.C.F.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#191Een paar kandelaars van brons en meerkleurig porselein in de vorm van papegaaien.
Une paire de bougeoirs en bronze et porcelaine multicolore en forme de perroquets.No longer availableDim. h: 47 & 52 cmEstimate: € 550 / 600 -
#532Een paar cilindervazen van Chinees porselein met een blauw op wit bloemen- en plantendecor.
Paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de plantes.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 130 / 150 -
#573Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een houten deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise multicolore avec un couvercle en bois.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#551Een grote kom van meerkleurig Japans porselein met een decor van krijgers. In antieke bronzen houder.
Un grand bol en porcelaine japonaise multicolore à décor de guerriers. Dans un support en bronze antique.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#676Een Chinees porseleinen paraplubak met een decor van bloemen en vogels. Vernislaag te verwijderen.
Un porte-parapluie en porcelaine de Chine décoré de fleurs et d'oiseaux. Le vernis s'enlève.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 80 / 100 -
#538Een moderne vaas van deels geglazuurd Chinees aardewerk, versierd met ringen. Onderaan gemerkt.
Vase moderne en faïence de Chine partiellement glaçurée décoré d’anneaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#581Een bronzen Thaise Boeddha. XIXe eeuw.
Un bouddha thaïlandais en bronze. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#518“Wijze met draak en kinderen. Een grote groep van meerkleurig Chinees porselein.
Sage avec dragon et enfants. Un grand groupe de porcelaine chinoise multicolore.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 80 / 100 -
#201Een merkwaardige Japanse bronzen/ messingen kelk, versierd met draken. Omstreeks 1900.
Calice japonais remarquable en bronze décoré de dragons. Vers 1900.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#214Een paar kandelaars van meerkleurig porselein en messing, opgebouwd uit een sierstuk, getooid met een papegaai en met twee lichtpunten in de vorm van plantenranken met porseleinen bloemen. Apocrief gemerkt achteraan.
Une paire de candélabres en porcelaine polychrome et laiton, une pièce décorative est surmontée d’un perroquet portant deux lumières en forme de guirlandes aux fleurs en porcelaine. Marque apocryphe au verso.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 750 / 800 -
#577Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een houten deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore avec un couvercle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#530Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in cartouches op vegetale achtergrond.
Paire de potiches en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages dans des cartouches sur fond végétal.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 180 / 200 -
#561Een gesculpteerd Balinees houten beeld.
Une statue balinaise en bois sculpté.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#603Drie verschillende sierschotels van Imariporselein. Eén diepe met kleine haarscheur.
Trois plats décoratifs différents en porcelaine Imari. Un profond avec un petit cheveu.No longer availableDim. Ø: 30 - 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#501Een Chinees ivoren schaakspel, gebeeldhouwd en gegraveerd naar Qianlong voorbeeld, maar daterend uit het midden van de XXe eeuw. De zestien donkere stukken traditioneel gekleurd met thee, de zestien andere natuurlijk. Een koning meet 16 cm, een pion is 6,5 cm. De pionnen zijn gezeten op diverse dieren. het geheel wordt gepresenteerd in een zwartgelakte houten doos, ingelegd met gegraveerd parelmoer, dat de speelvelden vormt. Met Cites-attest.
Un jeu d'échecs chinois en ivoire, sculpté et gravé d'après l'exemple de Qianlong, mais datant du milieu du 20e siècle. Les seize pièces sombres traditionnellement colorées au thé, les seize autres naturelles. Un roi mesure 16 cm , un pion fait 6,5 cm. Les pions sont assis sur divers animaux. Le tout est présenté dans un coffret en bois laqué noir, incrusté de nacre gravée, qui forme les terrains de jeu. Avec certificat Cites.No longer availableDim. 60 x 30,5 x 16 cm (gesloten doos)Estimate: € 3500 / 5000 -
#35Een 18 K geelgouden dasspeld.
Une pince à cravate en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 8,10 gEstimate: € 250 / 300 -
#594Een geschilderd grenenhouten koffertje met Christelijk motief.
Un coffret en pin peint avec un motif chrétien.No longer availableDim. H. 27,5 x 48 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#264Jan Van der Aa“Molenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
Vue du moulin. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 50 / 70 -
#385Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Zeer sletig.
Un tapis persan en laine noué à la main. Très usé.No longer availableDim. 424 x 332 cmEstimate: € 50 / 80 -
#286Een mahoniehouten tafel met tapse poten met uitklapbaar blad tevens te gebruiken als wandtafel.
Une table en acajou avec des pieds fuselés avec un plateau rabattable qui peut également être utilisé comme table d'appoint.No longer availableDim. 75 x 123 x 108 cmEstimate: € 100 / 120 -
#59Van Os“Stier”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening. XIXe eeuw.
Taureau. Aquarelle sur papier. XIXème siècle. Porte une signature.No longer availableDim. 18 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#498Een zeshoekige Chinees porseleinen theedoos.
Une boîte à thé hexagonale en porcelaine de Chine.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#426WaltherEen 9x44 richtkijker. Model ZF-3 sniper. In originele doos.
Une lunette de visée 9x44. Sniper modèle ZF-3. Dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 60 / 75 -
#22“Koppel”. Een groep van monochroom biscuit.
Couple. Un groupe de biscuit monochrome.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#6Een gepatineerde houten hangconsole in barokke stijl.
Une console suspendue en bois patiné de style baroque.No longer availableDim. b: 70 cmEstimate: € 40 / 50








