Similar lots by type
-
#676
Een design armstoel met metalen frame, houten armleuningen en met lederen kussens.
Fauteuil design en métal et bois. Coussins en cuir.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 80/120 -
#785
Een tweezijdige eikenhouten tafelbureau. Begin XXe eeuw.
Bureau-plat en chêne. Double face. Début XXe siècle.No longer availableDim. 150 x 85 cmEstimate: € 100/120 -
#816
Een witgepatineerd boudoirstoeltje met blauw fluwelen bekleding.
Chaise de boudoir laquée blanche recouverte de velours bleu.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#496
Een gatelegtafel.
Une table gateleg en chêne.No longer availableDim. 73 x 127 x 65 cmEstimate: € 120/200 -
#759
Een Engelse eikenhouten klapsecretaire met drie laden onder het blad en met twee paneeldeuren in het opzet.
Un secrétaire pliant en chêne anglais avec trois tiroirs sous la tablette et deux portes à panneaux dans la partie supérieure.No longer availableDim. h: 201 x 103 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#516
Een gefineerd rond bijzettafeltje in art deco-stijl met drie laden.
Table d’appoint ronde en bois de placage de style art déco. Ouvrant à trois tiroirs.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 240/280 -
#833
Drie antieke met leder beklede armstoelen in Lodewijk XVI-stijl. Op te frissen.
Trois fauteuils rembourrés en cuir ancien de style Louis XVI. À rafraîchir.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#648
Een gebeeldhouwd hardhouten sokkel op drie poten en met rond blad van cloisonné.
Tabouret en bois dur sculpté sur tripode et avec tablette ronde cloisonnée.No longer availableDim. h: 91; Ø: 43 cmEstimate: € 300/350 -
#780
Een verlengbare tafel met zes bijpassende stoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Table à allonges et six chaises assorties de style Louis XVI.No longer availableDim. 108 x 156 cmEstimate: € 80/100 -
#598
Een boekenkast met twee gevitreerde deuren in Chippendalestijl.
Bibliothèque de style Chippendale ouvrant à deux portes vitrées.No longer availableDim. 190 x 130 x 47 cmEstimate: € 100/120 -
#716
Een kleine étagère van chroom en glas.
Petite étagère en chrome et verre.No longer availableDim. 80 x 45 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#793
Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.
Porte-manteau en bambou avec miroir et deux carreaux français.No longer availableDim. 197 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#783
Een ovale kersenhouten tafel met vijf bijpassende stoelen met groen fluwelen zit. Met verlengblad.
Une table ovale en merisier avec cinq chaises assorties avec assise en velours vert. Avec rallonge.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40/60 -
#775
Een Engelse tafel met neerklapbare bladen.
Table anglaise à abattants.No longer availableDim. 114 x 44 + 2 x (114 x 62 cm)Estimate: € 200/300 -
#761
Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.
Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.No longer availableDim. 205 x 105 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#806
Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren
Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#736
Een gesculpteerde en zwartgelakte armstoel.
Fauteuil sculpté et laqué noir.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#774
Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.
Table ovale en placage d’acajou sur quatre pieds fuseaux. XIXe siècle.No longer availableDim. 126 x 108 cmEstimate: € 40/60 -
#795
Een rechthoekige salontafel met onyxen blad, versierd met ingelegde bloemen van diverse mineraalsoorten.
Une table basse rectangulaire avec plateau en onyx, décorée de fleurs incrustées de divers types minéraux.No longer availableDim. 110 x 51 cmEstimate: € 80/120 -
#755
Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.No longer availableDim. 77 x 95 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#770
Een gebeeldhouwd eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Coffre en chêne sculpté.No longer availableDim. b: 113 cmEstimate: € 60/100 -
#798
Een reeks van negen eikenhouten stoelen in Henri II-stijl.
Suite de neuf chaises en chêne de style Henri II.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#764
Een tweeledig eikenhouten lakenkast.
Lingère à deux corps en chêne.No longer availableDim. h: 227 cmEstimate: € 200/300 -
#696
Een reeks van tien eikenhouten stoelen met lederen zit en rug, waarbij één armstoel.
Suite de dix chaises en chêne à siège et dossier en cuir dont une avec accoudoirs.No longer availableEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#580
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et deux perles.No longer availableDim. 3,47 gEstimate: € 550/650 -
#670
Een zilveren ring met gouden topjes. “Kremlin”.
Une bague en argent avec des pointes en or. Kremlin .No longer availableDim. 13,74 gEstimate: € 80/120 -
#495
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en een centrale smaragd van +- 2,5 ct.
Bague en or blanc 18 K. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,50 ct et d’une émeraude centrale de +- 2,5 ct.No longer availableDim. 5,59 gEstimate: € 900/1200 -
#228
“Adellijke dame”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Zonder signatuur.
“Femme noble”. Sculpture en bronze sur socle en pierre de taille. Sans signature.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200/260 -
#245
Een 18 karaats geel gouden geweven armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Un bracelet tissé en or jaune 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 63,90 gEstimate: € 2000/2400 -
#277
Een schotel van blauw en wit aardewerk met een decor van een hert. Delft, einde XVIIIde eeuw. Haarscheur.
Plat en faïence bleue et blanche à décor d’un cerf. Delft, fin du XVIIIe siècle. Cheveu.No longer availableDim. Ø 35,5 cmEstimate: € 120/200 -
#264Winterling, Bavaria
Een uitgebreid porseleinen eetservies met koffie- en theestel, versierd met een kobaltblauw en verguld decor. Gemerkt.
Service à dîner en porcelaine avec garniture à café et à thé, avec décor en bleu cobalt et doré. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#756
Een handgeknoopt Oosters wollen wandkleedje met een zicht op Central Park, New York.
Tapisserie d’Orient en laine représentant Central Park à New-York. Noué main.No longer availableDim. 90 x 140 cmEstimate: € 80/120 -
#514Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Abstract landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage abstrait”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 100/150 -
#106
Een paar notenhouten fauteuils in Régencestijl met bijpassend voetbankje met roze bekleding.
Paire de fauteuils en noyer de style Régence et pouf assorti, recouverts en rose.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#29
Een paar XIXe eeuwse aquarellen als origineel voor modeprenten. Gesigneerd onder de passe-partout.
Paire d’aquarelles du XIXe siècle. Des projets pour des planches de mode. Signées en dessous du passe-partout.No longer availableDim. 27 x 15 cmEstimate: € 40/50 -
#320
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct. en een grijze diamant van +- 1,11 ct.
Un collier en or jaune 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,22 ct. Et un diamant gris de + - 1,11 ct.No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 900/1000