#32
Een plantenstaander van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
Un support pour plantes en faïence belge polychrome.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 40/60 -
#628
#782
Een Engelse cakestaander met drie niveaus. Regency-stijl.
#561
Geannuleerd
AnnuléNo longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200/240 -
#384
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#764Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#700
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et un corail rouge en forme de goutte.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 1200/1400 -
#588
Une paire de vases en porcelaine de Chine, décor polychrome d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 170/190 -
#422Sciolari
Een vintage chromen hallustertje.
Un lustre de vestibule vintage en chrome.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#138
#446
#259F. Furet
”Scène de rue, Paris”. Huile sur panneau. Signé. Restauration récente. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 60/100