Other lots in this auction
-
#150Baume & Mercier GéneveEen art deco platina dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. rond de wijzerplaat en op de armband.
Montre de dame art déco en platine sertie de brillants ayant un poids tota de ± 2,0à ct entourant le cadran et sur le bracelet.No longer availableDim. 40,77 gEstimate: € 2500 / 3000 -
#236Een antiek eikenhouten front van een ingemaakte kast met vier deuren, later omgebouwd tot kast.
Un front en chêne antique d’une armoire à quatre portes, transformation vers une autre armoire plus tard.No longer availableDim. 225 x 160 cmEstimate: € 100 / 150 -
#223“Vrouw bij een fontein in de vorm van Bacchus”. Een marmeren tuinbeeld.
”Femme et fontaine sous forme de Bacchus”. Une statue de jardin en marbre.No longer availableDim. h: 157 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#559“Vrouwelijk naakt”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 9/30 buiten de plaat.
”Nu féminin”. Une lithographie. Signée et numérotée 9/30 hors planche.No longer availableDim. 42 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#161Henri Desarces. “Nouvelle Encyclopédie Pratique de Mécanique et d’Electricité”. Ed. Quillet, Paris, 1924. 4 delen, in-4°, goede staat, mooie harde covers met reliëfdruk. Deel 4 is de “Atlas” met 14 uitklapbare kleurenmodellen.
Henri Desarces. “Nouvelle Encyclopédie Pratique de Mécanique et d’Electricité”. Ed. Quillet, Paris, 1924. 4 vol., in-4°, bon état, jolies couvertures dures imprimées en relief. Vol. 4 est l’“Atlas” avec 14 modèles dépliants en couleurs.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#268M. Wallaert“Christa & Frieda”. Een beeldengroep van terracotta. Gesigneerd.
”Christa & Frieda”. Un groupe en terre cuite. Signé.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#449Een paar kuipfauteuils van gebeeldhouwd eikenhout in régencestijl en bekleed met naaldwerk.
Une paire de fauteuils en chêne style Régence, revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#460Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,16 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,16 ct.No longer availableDim. 4,82 gEstimate: € 300 / 400 -
#282“Hoevelandschap”. Olieverf op doek gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#384Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. 175 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#153Een engeltje van gepatineerd hout. Vroeg XVIIIe eeuw. Op sokkel.
Un petit ange en bois patiné. Début XVIIIème siècle. Sur socle.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 200 / 220 -
#130Een 18 karaats wit gouden broche bezet met een centrale citrine van ± 5 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,50 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie d’une citrine centrale de ± 5 ct et de brillants ayant un poids total de ± 3,50 ct.No longer availableDim. 9,70 gEstimate: € 800 / 1000

