Other lots in this auction
-
#731Een warmhoudkom van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Un bol/réchaud en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages. Marque à la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 55 / 65 -
#618Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit drakendecor.
Un vase en porcelaine de Chine à décor de dragons bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 420 / 460 -
#47Gemarquetteerd handspiegeltje.
Un petit miroir de main à marqueterie.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#628Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de petits fous.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 220 -
#480Een halssnoer met schijfjes zoetwaterparels.
Collier aux parties de perles d’eau douce.No longer availableEstimate: € 360 / 400 -
#407Limoges FranceEen lot van vijftien borden. Wagemackers. Anvers.
Un lot de 15 assiettes. Wagenmackers, Anvers.No longer availableDim. Ø 29 en 23 en 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#3Een lot medailles en speldjes (een dertigtal). Overwegend m.b.t. W.O. I en Albert I. Evenals drie biljetten (van 1 en van 2 BEF) van 1914, ‘15 en ‘20, een gepolijste schijf van een geode en een oude zilveren vork. Delheid 1815-1832.
Un lot de médailles et d’épingles(+- 30). La plupart en relation avec la Première Guerre Mondiale et Albert I. Également trois billets de 1 et de 2 francs belges de 1914, 1915 et 1920. Aussi un disque d’une géode et une ancienne fourchette en argent Delheid 1815 - 1832.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#515Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met tukoois en parels.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de turquoise et de perles.No longer availableDim. 20,87 gEstimate: € 350 / 450 -
#51Kleine samovar van rood koper met messingen monturen.
Un petit samovar en cuivre rouge à montures en laiton.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 55 -
#648Een oude zittende Boeddha van brons.
Un Bouddha assis en bronze.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#746Perzisch karpet van wol met medaillon. Handgeknoopt.
Une carpette Perse en laine à médaillon.No longer availableDim. 110 x 160 cmEstimate: € 50 / 60 -
#119Een antieke waaier van ivoor en papier, versierd met een romantisch tafereel in gouache. Ingelijst.
Un éventail de papier et d’ivoire, décoré d’un paysage romantique en gouache.No longer availableDim. 63 x 42 cmEstimate: € 120 / 200

