Similar lots by type
-
#548
Een gemberpot van Chinees porselein met een famille-rosedecor.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor famille rose.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#452Murano
Glazen asbak in vorm van een clown.
Un cendrier en verre représentant un clown.No longer availableDim. H 15 cmEstimate: € 30/40 -
#778
Een lot van drie verschillende vazen van Booms glas, versierd met handgeschilderde bloemendecors.
Un lot de trois vases différents en verre de Boom, décor peint à la main de fleurs.No longer availableDim. h: 19 - 33 cmEstimate: € 60/80 -
#601
Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.
Un grand plat en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 550/650 -
#658Murano
Glazen hoofd van meerkleurig glaspasta.
Une tête en verre et pâte à verre polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 70/100 -
#692
Een paar antieke kandelaars van kwikglas. Z.g. arme-mensen-zilver.
Une paire de chandeliers en verre mercurisé. Dite argent du pauvres.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#641
Een theepotje van Chinees porselein met een decor van vrouwen in een tuin. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine chinoise avec un décor de femmes dans un jardin. Marque à la base.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#808
Een luchter van Venetiaans glas.
Lampadaire en verre de Venise.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60/80 -
#598
Een Geisha van gesculpteerd ivoor met bloem en waaier. Op houten voetstuk.
Une Geisha en ivoire sculptée, avec fleurs et éventail. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200/300 -
#668
Een ei van cloisoné op koper versierd met een bloemenmotief in reliëf.
Un oeuf en cloisonné sur cuivre, décor floral en relief.No longer availableDim. H 15 cmEstimate: € 40/80 -
#577
Een schotel van celadonporselein.
Un plat en porcelaine Celadon.No longer availableDim. Ø: 41,5 cmEstimate: € 200/250 -
#667
Een famille roze schaaltje van porselein met een decor van een haan op rozenstruik.
Une coupelle en porcelaine famille rose, décor de coq sur un rosier.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 90/120 -
#674
Een gembertpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bleoemenstruiken.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor d’arbustres.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/50 -
#781Murano
Twee clowns van meerkleurig glaspasta.
Deux clowns en pâte à verre polychrome.No longer availableDim. h: 21 & 28 cmEstimate: € 40/60 -
#768
Een lot Japans porselein, bestaande uit acht borden, een diep bord met kom, een Imari-kom en twee waterkommetjes. Diverse leeftijden.
Lot de porcelaines japonaises comprenant huit assiettes, une assiette creuse avec bol, un bol Imari et deux bols à eau. Différentes périodes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#362
Paar olielampen van opaalglas, met glazen lampenkappen (1 vervangen) en lampglas. Begin XXste eeuw.
Deux lampes à huile en verre opale avec abats jours en verre (dont un abat jour à été remplacé) Début XXième siècle.No longer availableDim. H: 37 cmEstimate: € 60/80 -
#547
Een Chinese gemberpot van oranje porselein, versierd met afbeeldingen van lotussen en watervogels.
Un pot à gingembre en porcelaine orange, décor de lotus et oiseaux d’eau.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 40/60 -
#587
Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit drakendecor.
Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 270/320 -
#403
Een lot van vijf vazen van opaalglas met handgeschilderde decors.
Lot de cinq vases en opaline aux décors peints à la main.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#578
Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het Blanc-de-Chine.
Un Guan Yin en position assise en porcelaine blanche monochrome d’après le Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 270/320 -
#608
Een Kuan Yin van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.
Un Kuan Yin en ivoire sculptée sur socle en bois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200/300 -
#611
Een gemberpot van Chinees porselein met een houten deksel en versierd met een meerkleurig decor van Lange Lijzen in een tuin.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise et couvercle en bois, décor polychrome dans un jardin.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/200 -
#449
Drie Indische miniaturen, waarbij twee gouache op zijde en één op paneel.
Trois miniatures indiennes dont deux en gouache sur soie et une sur panneau.No longer availableDim. 10 x 7,5 & 15 x 10 cmEstimate: € 60/100 -
#179Legras
Een paar vazen van meerkleurig glaspasta met een gëtst decor van bloemen. Gesigneerd.
Paire de vases en pâte de verre polychrome à décor à l’eau forte de fleurs. Signés.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 420/500
Other lots in this auction
-
#529Mietje BoonenPeriod: °1939
“Jonge vrouw”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Jeune femme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 50/80 -
#241
Een buste van Guido Gezelle van donkergepatineerd gips.
Buste de Guido Gezelle. Plâtre bronzé.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50/60 -
#573
Een oude pop van kunststof met kanten kleertjes. Op staander.
Une poupée ancienne avec vêtements en dentelle. Sur pied.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 40/60 -
#716
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
Une carpette Perse nouée main en laine et coton.No longer availableDim. 201 x 140 cmEstimate: € 100/160 -
#462Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Zicht op de rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur la Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 45 cmEstimate: € 40/60 -
#130
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,14 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,22 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 1,14 ct.No longer availableDim. 4,93 gEstimate: € 900/1000 -
#373
Een lot kristallen glazen, bestaande uit zes geslepen kleruloze borreltjes, zes gekleurde likeurglazen op voet en twee gekleurde wijnglazen, gemerkt Val St. Lambert.
Lot de verres en cristal dont six gouttes incolores taillées, six verres à liqueur colorés sur pieds et deux verres à vins en couleurs marqués Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#92Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Zicht op een dok”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur un dock”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 60/100 -
#648
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/300 -
#46
Notenhouten armstoel in Lodewijk XV stijl met gebloemd naaldwerk.
Fauteuil en noyer de style Louis XV recouvert de tapisserie florale.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#331Val St. Lambert
Een lot van vier geslepen kristallen asbakken, waarbij een blauwe, een groene en twee kleurloze. Eéntje met deksel. Gemerkt.
Lot de quatre cendriers en cristal taillé dont un bleu, un vert et deux incolores. Un avec couvercle. Avec griffe.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#343
Een wandelstok van ebbenhout met ivoren handvat. Begin XXste eeuw.
Canne en ébène à manche en ivoire. Début XXe siècle.No longer availableDim. L. 89 cmEstimate: € 40/50