Similar lots by type
-
#608
Een klepkan van zilver met een bloemendecor in reliëf.
Chope couverte en argent à décor de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120/200 -
#158
Een sauskom van 800‰ zilver.
Saucière en argent 800‰.No longer availableDim. 629,85 gEstimate: € 260/300 -
#387
Twee verschillende vazen van geslepen kleurloos kristal met zilveren monturen van Wolfers, resp. 833 en 925‰.
Deux vases différents en cristal taillé incolore aux montures en argent par Wolfers, respectivement 833 et 925‰.No longer availableDim. h: 18 & 22 cmEstimate: € 40/50 -
#191Delheid
Een 800‰ zilveren bestek, bestaande uit achttien grote lepels, achttien grote vorken, twaalf kleine lepels en twaalf kleine vorken, twaalf dessertlepels. We voegen er een etui met twaalf gegraveerde lepels, acht dessertlepels en elf vorken aan toe.
Couvert en argent 800‰ comprenant dix-huit grandes cuillères, dix-huit grande fourchettes, douze petites cuillères et douze petites fourchettes, douze cuillères à dessert. Nous ajoutons un étui contenant douze cuillères gravées, huit cuillères à dessert et onze fourchettes.No longer availableDim. +/- 1600 gramEstimate: € 1600/2000 -
#613
Een parfumflesje van kleurloos kristal met zilveren montuur en deksel, afgewerkt met been. Keuren van Chester, 1918.
Flacon à parfum en cristal incolore à monture et couvercle en argent et détails en os. Poinçons de Chester, 1918.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80/120 -
#80
Een gesp van geëmailleerd zilver met een klein kromzwaardje als sluiting. Russisch werk, 84 Zk.
Boucle de ceinture en argent émaillé fermée par un petit sabre cimeterre. Travail russe, 84 zolodnik et marque d’essayeur D.M.No longer availableDim. 49,20 gEstimate: € 60/80 -
#340
Een lot van twee zakhorloges en een chronometer, waarbij twee met zilveren kast.
Deux montres de gousset et un chronomètre dont deux à boîtier en argent.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#421
Een zilveren speldenkussen in de vorm van een varken. Birmingham, omstreeks 1910 (jaarletter onduidelijk). Makersmerk Cohen & Charles.
Coussin à épingles en argent en forme de cochon. Poinçons de Birmingham, vers 1910 (lettre date illisible). Orfèvre Cohen & Charles.No longer availableDim. l: 6,5 cmEstimate: € 50/60 -
#617
Een geribd zilveren schaaltje. +/- 147 g.
Petit plat rainuré en argent. ± 147 g.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 40/70 -
#238
Een zilveren souvenirschaaltje. Gemerkt.
Petit coupe de souvenir en argent. Avec marque.No longer availableDim. +/- 150 gEstimate: € 40/60 -
#148
Een paar zilveren kandelaars met Duitse keuren. Augsburg, 1895.
Paire de candélabres en argent aux poinçons allemands. Augsburg, 1895.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#793Val St. Lambert
Een coupe van kleurloos geslepen kristal Onderaan gemerkt.
Coupe en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 25/45 -
#805Govancroft, Glasgow
Een grote geglazuurde kruik voor chemicaliën van Berk Chemicals. We voegen er een klepkan van blauw en zwart steengoed met tinnen montuur aan toe.
Grande cruche de Berk Chemicals. Nous ajoutons une chope couverte en grès noir et blanc à monture en étain.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#866Carl, Paris
Twee houten vintage bijzettafeltjes, versierd met resp. bruine en groene glazen plaatjes. Met twee bijpassende lampen. Jaren ‘70. Kleine beschadiging onderaan één van de lampen.
Deux guéridons vintage en bois décoré de plaques en verre brun et vert. Avec deux lampes assorties. Années 70. Petit dégât à l’une des lampes.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#747Lladro
Een beeldje van een bloemenmeisje van porselein.
Statuette d’une fille aux fleurs en porcelaine.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 20/40 -
#633
Vier porseleinen figuren w.o. Napoleon I.
Quatre personnages en porcelaine dont Napoléon I.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 40/60 -
#909Staf De Smet
“Fanfare”. litho. Gesigneerd en gedateerd 1985. E.A.
“Fanfare”. Litho. Signée et datée 1985. E.A.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#969
“Schapen en een geit”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XIXe eeuw. Herdoekt. Op de lijst toegeschreven aan L.P. Ommeganck.
“Moutons et chèvre”. Huile sur toile. Ecole flamande du XIXe siècle. Retoilée. Attribuée sur le cadre à L.P. Ommeganck.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200/300 -
#828
Een rechthoekige spiegel, omlijsting van spiegelglas.
Miroir rectangulaire à encadrement miroité.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#574
“Vervallen zaal met zuilen”. Een foto op plexiglas.
“Salle détériorée aux colonnes”. Photo sur plexi.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 180/200 -
#229
“Vissersvrouw met kind in de duinen”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1898. Hollandse school, XIXe eeuw.
“Femme de pêcheur et son enfant dans les dunes”. Huile sur panneau. Illisiblement signé et daté 1898. Ecole hollandaise, XIXe siècle.No longer availableDim. 22 x 15 cmEstimate: € 50/80 -
#860Stein
Een bolle bierpul van steengoed met tinnen deksel (gegraveerde opdracht d.d. 1985). Op de buik stroken met polychrome bloemen op kobaltblauw veld. Onderaan gemerkt ZB voor Zöller & Born.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 16,5 cmEstimate: € 20/40 -
#285
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 23,33 gEstimate: € 500/600