Other lots in this auction
-
#101
Een buste van de apostel Johannes, met oorspronkelijke polychromie. Omstreeks 1700.
Un buste de l'apôtre Jean, avec polychromie originale. Vers 1700.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#262L. Klinkenberg
“Heisser Tag in der Soers”. Een paar aquarellen op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘45.
“Heisser Tag in der Soers”. Quelques aquarelles sur papier. Signées et datées '45.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#508
Een Chinees porseleinen balustervaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 50 / 70 -
#668
Drie designcoupes van gekleurd Muranoglas.
Trois coupes design en verre de Murano coloré.No longer availableDim. Ø: +/- 20 & 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#322
Een bronzen scheepsbel.
Une cloche de navire en bronze.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#65
Een 18 K geelgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant d'un poids combiné de +- 0,15 ct et de rubis d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 450 / 500 -
#269Frederick De Wit
“Tabula Ducatus Brabantiae”. Een XVIIe eeuwse ingekleurde kopergravure uit de atlas "Nieut Kaert boeck vande XVII Nederlandsche Provinciën" Met middenvouw.
“Tabula Ducatus Brabantiae”. Gravure sur cuivre coloriée du XVIIe siècle tirée de l'atlas "Nieut Kaert boeck vande XVII Nederlandsche Provincien" Avec pli central.No longer availableDim. 47 x 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#565
Een driedelig kaststel van Delfts aardewerk, versierd met landschaps- en tuindecors en één deksel getooid met een vogel. Diverse beschadigingen. Omstreeks 1770.
Une garniture en trois parties en faïence de Delft, à décor de paysages et de jardins et un couvercle orné d'un oiseau. Dommages divers. Vers 1770.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#241Val St. Lambert
Een vaas op voet van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt en in originele doos.
Un vase sur pied en cristal incolore taillé. Marqué et dans sa boite d'origine.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#317
“Het schaakspel”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Gemerkt. ‘K.K.’
Le jeu d'échecs. Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué. 'K.K.'No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#661
Kubistisch sculptuur. Gemonogrammeerd VT.
Sculpture cubiste. Monogrammée VT.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#640
Een reeks van acht grijsgepatineerde stoelen in Régencestijl met gevlochten rug, waarbij twee armstoelen.
Ensemble de huit chaises de style Régence patinées grises à dossiers pans coupés, dont deux fauteuils.No longer availableDim. 93 X 49 cmEstimate: € 120 / 200