Other lots in this auction
-
#360Een paar oorbellen van 18 karaats wit goud bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en twee ovale koraal cabochons.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Et deux cabochons ovales en corail.No longer availableDim. 2,55 gEstimate: € 450 / 550 -
#697Een paar vazen van meerkleurig barbotine met bloemendecor in reliëf. Begin XXe eeuw.
Paire de vases en barbotine multicolores à décor floral en relief. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#208“Danseres”. Een beeld van gepatineerd brons op sokkel van rood en zwart marmer. Naar een werk van Chiparus.
Danseur . Une image de bronze patiné sur un piédestal de marbre rouge et noir. D'après une oeuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#724Helmut NewtonPeriod: 1920 - 2004Twee gesigneerde herdrukken van foto’s.
Deux rééditions de photos signées.No longer availableDim. 14,5 x 10 & 17,5 x 12,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#707Goebel, Germany“Make a wish”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 415. Gemerkt.
Faites un vœu . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 415. Marquée.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 70 -
#53Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een paar kandelaars, een driedelig koffiestelletje, kommetjes, schoteltjes, enz.
Beaucoup de métal argenté, composé d'une paire de bougeoirs, d'un service à café trois pièces, de bols, de soucoupes, etc.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#210Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct. en een centrale briljant van +- 0,76 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,42 ct. Et un diamant central de + - 0,76 ct.No longer availableDim. 7,40 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#719Val St. LambertEen coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal taillé vert et incolore. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#200Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en een centrale diamant princess van +- 0,76 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes de diamants et de brillants d'un poids combiné de + - 2 ct. Et une princesse diamant centrale de + - 0,76 ct.No longer availableDim. 8,61 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#431Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas. Rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé. De couleur rouge dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. H.15 cmEstimate: € 120 / 200 -
#507Een Keizerlijke voorstelling van brons met sporen van polychromie.
Une représentation impériale en bronze avec des traces de polychromie.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#592Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
Une pendule de cheminée Art Déco en marbre multicolore.No longer availableDim. 21 x 37 cmEstimate: € 80 / 120

