Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reeks van vier wijwatervaatjes. XVIe, XVIIe en XVIIIe eeuw.

Een reeks van vier wijwatervaatjes. XVIe, XVIIe en XVIIIe eeuw.

Une série de quatre récipients d'eau bénite. XVIe, XVIIe et XVIIIe siècles.
Dim. h: 5 & 10 cm
SKU: 2710200333.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #333
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #508

    Twee gedreven verzilverd metalen theedozen en een beker op hoog dienblad. Oosters werk.

    Deux boîtes à thé en métal argenté martelé et une tasse sur un plateau haut. Travail oriental.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 32 cm; Ø: 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #431
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas. Rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal taillé. De couleur rouge dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H.15 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #316

    Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.

    Secrétaire en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous de l’abattant et à un tiroir en doucine. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 148 x 105 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #517

    Een gemberpot van Chinees porselein met blauw en wit vegetaal decor en met langlevensteken op het deksel.

    Un pot de gingembre en porcelaine de Chine avec un décor végétal bleu et blanc et des marques de longévité sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #186

    Een Engels bureau met kalfslederen schrijfvlakken en messingen handvaten en monturen.

    Un bureau anglais avec des surfaces d'écriture en cuir de veau et des poignées et des cadres en laiton.
    No longer available
    Dim. 180 x 90 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #762
    Villeroy & Boch, Metlach

    Vier verschillende potten, waarbij drie met deksel, versierd met jachtdecor ‘Artemis’. Onderaan gemerkt.

    Quatre pots différents dont trois avec couvercle et décorés d’un décor de chasse Artémis. Marque sous les bases.
    No longer available
    Dim. h: 8,5 cm - 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #301

    Een miniatuur taartschep en strooilepel van verzilverd metaal. In etui.

    Une petite pelle à gâteau en metal argente et une cuillère à dispersion. Dans son étui.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #465

    Een grote dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van diverse vogels en vlinders bij bloeiende struiken. Op het deksel een grote fo-hond.

    Grand vase couvert en porcelaine de Chine à décor polychrome d’oiseaux et de papillons entourant des arbustes fleuris. Frétel en forme de chien de pho.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #85

    Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een zeepaardje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een saffier van 0,05 ct.

    Pendentif en or blanc 18 K. en forme de hippocampe serti de brillant ayant un poids total de +- 0,20 ct et d’un saphir de 0,05 ct.
    No longer available
    Dim. 3,60 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #400
    DKNY

    Een roestvrij stalen horloge in originele doos.

    Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #161

    “Dante”. Een beeld van gebeeldhouwd albast op voetstuk. Gerestaureerd en gepatineerd.

    Dante . Une sculpture en albâtre sculpté sur un piédestal. Restaurée et patinée.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #726

    Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp.

    Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.
    No longer available
    Dim. 77 x 95 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More