#470Bob De Moor“De Leeuw van Vlaanderen”. Ed. Standaard Boekhandel.
#391Een paar gedraaid eikenhouten lampenvoeten.
#626Een gefineerd mahoniehouten Engels meubel met drie kleine en drie grote laden in het opzet en drie in de gordel. XIXe eeuw.
Meuble anglais en placage d’acajou ouvrant à trois petits et trois grands tiroirs vers le haut et trois tiroirs en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. 168 x 102 x 58 cmEstimate: € 250 / 400 -
#550Een mahoniehouten Lodewijk XVI commode met drie laden en een grijs marmeren blad. Ingelegd met een fruithouten bies. Messingen schoeisel.
#377Een beddenpan van smeedijzer en messing.
#166Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
#373Aries, MadridEen bruin lederen toilettas. Met sleuteltje
#583“Acala”. Een bronzen beeld.
#231Must de CartierEen zijde foulard in originele doos.
#444A. Festraets“Honden”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1927.
“Chiens”. Huile sur toile. Signée et datée 1927.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 100 / 160 -
#688Een Vlaamse kroon van messing met acht lichtarmen.
#182Naert“De lezer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Le lecteur . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120