#261Delvaux, BruxellesEen zijde foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#604Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Zomers zicht met kempische hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'été à la ferme en Campine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 67 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#751Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
#244Een rechthoekige spiegel van deels blauwgepatineerd en met messing beslagen hout.
#38Een lot schaalmodellen van militaire voertuigen. Dinky Toys & Corgi Toys
#708HemEen art deco vaas van zwart glas. Gesigneerd.
No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 80 / 110 -
#768Een uitgebreide toiletset in lederen etui. Compleet.
#207Clovis-Edmond MassonPeriod: 1831-1913“Leeuwin met prooi”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Lionne avec proie . Une statue en bronze patiné. Signé.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 600 / 650 -
#671Een set van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelk.
#451Lot eierschaalporselein, Japans en Chinees met diverse kopjes en schoteltjes.
#367Een groot lot oude houten leesten.
Grand lot de vieux formes en bois.No longer availableEstimate: € 60 / 100