#423Een vaas van rood Muranoglas.
#446Een vintage salontafel met vier roterende bladen op chromen voet en met gefumeerd glazen blad. Jaren ‘70.
#643Een driedelig klokstel van koper en zamak in barokke stijl en op gepolychromeerde houten sokkels. De kandelaars met drie lichtpunten en met putti. Siervaas van de pendule te restaureren.
Une pendule trois pièces en cuivre et régule de style baroque et sur socles en bois polychrome. Les bougeoirs à trois points lumineux et à putti. Vase décoratif de la pendule de cheminée à restaurer.No longer availableDim. h: 43 & 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#658BushEen oude radio. Met type G- stekker (Verenigd Koninkrijk).
Une vieille radio. Avec prise de type G (Royaume-Uni).No longer availableDim. 23 x 30 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#120Een 18 K geelgouden geweven halssnoer. L: 19 cm.
Un collier tressé en or jaune 18 carats. L : 19 cm.No longer availableDim. 12,15 gEstimate: € 400 / 500 -
#115Een paar 18 K geelgouden lange oorbellen. L: 4 cm.
#465Een handgeknoopt Perzisch zijden kleed met bloemen in het decor.
#385Capodimonte“De hoefsmid”. Een groep van Italiaans biscuit op porseleinen voetstuk. Gemerkt en gesigneerd ‘M. Lozy’.
Le maréchal-ferrant. Un groupe de biscuits italiens sur un socle en porcelaine. Marqué et signé 'M. Lozy'.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100 / 140