Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reeks van zes aquarellen met betrekking tot  Venetiaanse carnavalskledij.

Een reeks van zes aquarellen met betrekking tot Venetiaanse carnavalskledij.

Une série de six aquarelles en relation avec les vêtements de carnaval de Venise.
Dim. 20 x 14 cm
SKU: 2410170760.
Categories: Aquarel, Papier.
Auction day: 25 October 2017 19:00
Catalogue #760
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #2

    Een reclame-affiche voor St Michel uit le Patriote illustré.

    Une affiche publicitaire pour St Michel venant du Patriote illustré.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 22,5
    Estimate: € 40 / 60
  • #720
    Hilde Hendrickx

    Twee bloemenstillevens. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Deux natures mortes, scènes florales. Aquarelle sur papier. Signées.
    No longer available
    Dim. 33 x 31 & 32 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #314
    Blanche Odin
    Period: 1865 - 1957

    “Stilleven met bloemen op een boek”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte, fleurs sur un livre”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 29 x 40 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #559
    Hilde Hendrickx

    “Dame op een bank” & “Groententuin”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd.

    “Dame sur un banc” & “Potager”. Sanguine et aquarelle sur papier. Tout deux sont signés.
    No longer available
    Dim. 63 x 42 & 52 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #689
    Armand Rassenfosse

    “Naakt”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.

    “Nu”. Dessin en sanguine. Signé.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 6à / 100
  • #64
    Louis Camerlynckx

    “Jongensportret”. Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd.

    “Portrait de jeune homme”. Pastel sur papier. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #34
    Deheereweghe

    “Schip in het droogdok”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Navire en cale sèche”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 27 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #262
    Léonia Mallentjer

    “Stilleven met bloemen”. Pastel op papier. Gesigneerd

    “Nature morte, fleurs”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #42
    Marie Michel Henry

    “Boerenkar”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.

    “Charrue”. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 15 x 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #224
    P. Alechinsky

    “Derrière le miroir nr 250”. Een lithografie.

    “Derrière le miroir n° 250”. Une lithographie.
    No longer available
    Dim. 58 x 78 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #362
    Alfons Vermeir
    Period: 1905 - 1994

    “Boerenkoppel op het veld”. Aquarel en houtskool op papier. Gesigneerd.

    “Couple de fermiers aux champs”. Aquarelle et fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #289
    Ferdinand Schirren
    Period: 1872 - 1944

    “Stilleven in interieur”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte dans un intérieur”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #364
    Théodore Verschaeren
    Period: 1874 - 1937

    “Studietekening van een vrouw”. Houtskool op papier. Gemonogrammeerd.

    “Etude d’une femme”. Fusain sur papier. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 29 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #264
    Lèonia Mallentjer

    “La corbeille aux chiffons”. Pastel op papier. Gesigneerd

    “La corbeille aux chiffons”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #52
    Marie Michel Henry

    “Stilleven met bloemen en vaas”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte, vase et fleurs”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 19 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #374
    R. Terheyen

    “Windstilte”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1950.

    “Accalmie”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1950.
    No longer available
    Dim. 16 x 25 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #244
    Marie Michel Henry

    “Stilleven met pioenen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte, pivoines”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #229
    Panamarenko

    “Panamarenko , Pastille” . Een litho van een ontwerp voor een affiche van een tentoonstelling te Antwerpen. Achteraan met stempel, gesigneerd en genummerd op 150 exemplaren vooraan.

    “Panamarenko, Pastille”. Une lithographie d’un croquis d’une affiche d’exposition à Anvers. Avec cachet au dos, signée et numérotée sur 150 exemplaires.
    No longer available
    Dim. 46 x 59 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #372
    August Gillé

    “Vrouwenportret”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd.

    “Portrait de femme”. Une Sanguine sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 53 x 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #154

    “Zicht op Mechelen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1955.

    “Vue sur Malines”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1955.
    No longer available
    Dim. 59 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #334
    Marie Michel Henry

    “Stilleven met rozen in Delftse jardinière”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte, fleurs dans une jardinière de Delft”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 29 x 38 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #222
    P. Alechinsky

    “filmexprmntlfilm” Een poster voor een filmvoorstelling te Knokke in 1964.

    “filmexprmntlfilm”. Une affiche de cinéma de 1964 à Knokke.
    No longer available
    Dim. 59 x 84 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #219
    Appel

    Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘82 en genummerd op 90 buiten de plaat.

    Une lithographie. Signée, datée ‘82 et numérotée sur 90 hors planche.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 64 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #465

    Twee affiches van Kuifje. “ Kuifje in Congo” van Moulinsart en een andere affiche.

    Deux affiches de Tintin. “Tintin au Congo” de Moulinsart et une autre affiche.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #132

    “Mediterraan landschap”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Leroy.

    “Paysage méditerranéen”. Huile sur panneau. Porte une signature: Leroy.
    No longer available
    Dim. 49x 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #553
    Jacob Van Royen

    “Antiquitates Belgicae of Nederlandsche Oudtheden”. 1 volume in-folio. Goede bruin-lederen band.

    “Antiquitates Belgicae of Nederlandsche Oudtheden”. 1 volume in-folio. Bonne couverture en cuir brun.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #511

    Chinese vaas met afbeelding van krijgers. Wit/blauw. Met Cartouche.

    Un vase en porcelaine blanche et bleue chinois, décor de guerriers. Avec cartouche.
    No longer available
    Dim. H: 30 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #300

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een smaragd van ± 7 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct. et une émeraude de ± 7 ct.
    No longer available
    Dim. 7,59 g
    Estimate: € 5200 / 5500
  • #537

    Een paar eenden van cloisonné op koper. Chinees werk, begin XXste eeuw. Losse staarten in filigraan (enkele lossen veren).

    Paire de canards en cloisonné sur cuivre. Travail chinois, début du XXe siècle. Queues amovibles filigranées (quelques plumes détachées).
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 300 / 450
  • #618

    “Kind met bloemenmand op olifant”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine. Achteraan gemerkt.

    “Enfant avec un panier de fleurs sur un éléphant”. Une statue en porcelaine blanche monochrome d’après les blancs de Chine. Porte une marque au dos.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #448

    Een lot boeken met betrekking tot kunst en antiek.

    Lot de livres concernant les arts et les antiquités.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #70

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 4,14 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #349
    Peder Brøndum Sørensen
    Period: 1931 - 2001

    “Huse ved havet, Havendorp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1977.

    “Huse ved havet, Village portuaire”. Huile sur panneau. Signé et daté 1977.
    No longer available
    Dim. 15 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #140

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en cabochons van calcedoon van ± 8 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct. et des cabochons de calcédoine de ± 8 ct.
    No longer available
    Dim. 18,24 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #405

    Een lot kunstboeken met o.a. Michelangelo, Degas en Renoir.

    Un lot de livres d’art avec des livres concernant Degas, Renoir et Michel-Ange, etc...
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #57

    Een lot van drie verschillende karaffen van kleurloos kristal. Eén stop beschadigd.

    Lot de trois carafes différentes en cristal incolore. Un bouchon accidenté.
    No longer available
    Dim. h: 27 - 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 oktober 2017

De veiling is volledig: 845 loten. De catalogus is beschikbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina.

24 October 2017 19:00
25 October 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More