Similar lots by type
-
#111Ernest DamePeriod: 1845 - 1920
“L’éplucheuse de volaille”. Een verzilverd bronzen beeld. Gesigneerd en met gieterijstempel.
L'éplucheuse de volaille. Une statue en bronze argenté. Signée et cachet du fondeur.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 360/400 -
#496
Een deels zwartgelakte commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden en op tapse poten.
Commode de style Louis XVI en partie laquée noire à trois tiroirs et pieds fuselés.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 200/220 -
#33
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Un service à café et thé en métal argenté quatre pièces sur un plateau.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#343Wiskemann, Bruxelles
Een lot verzilverd metalen bestek, bestaande uit 12 grote lepels, 12 grote vorken, 11 vismessen, 11 visvorken, 12 dessertvorken, 12 dessertlepels, 12 dessertmessen, 12 koffielepels, 12 cakevorkjes, 12 botermesjes, een eierlepeltje en 12 bestekleggers in etui.
Lot de couverts en métal argenté comprenant 12 grandes cuillères, 12 grandes fourchettes, 11 couteaux à poisson, 12 fourchettes à dessert, 12 cuillères à dessert, 12 couteaux à dessert, 12 cuillères à café, 12 fourchettes à gâteaux, 12 couteaux à beurre, une cuillère à oeuf et 12 porte-couteaux dans un étui.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#17
Een milieu-de-table met geslepen kristallen coupe in een montuur van verzilverd metaal.
Une table écologique avec une coupe en cristal taillé dans un cadre en métal argenté.No longer availableDim. 32 x 18 cmEstimate: € 50/70 -
#683Laderier
Een verzilverde ijsemmer. Onderaan gemerkt.
Un seau à glace en métal argenté. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 25/35 -
#247Orfèvrerie Elldee
Een aantal verzilverd metalen bestekken in etuis, bestaande uit grote en kleine messen met benen heften, kleine en grote vorken, lepels, koffielepels, een visbestek en een driedelig serveerbestek. Compleet voor twaalf personen. We voegen er acht verzilverd metalen servetringen aan toe.
Un ensemble de couverts en métal argenté dans des étuis, composé de grands et petits couteaux avec manche en os, petites et grandes fourchettes, cuillères, cuillères à café, un couvert à poisson et un couvert de service trois pièces . Complet pour douze personnes. Nous ajoutons huit ronds de serviette en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#2Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Grote markt St-Niklaas”. Een kleine ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Grote markt St-Niklaas. Une petite eau-forte. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 9 x 12,5 cmEstimate: € 30/40 -
#276
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. 73 x 110 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#298Höchst
“Kinderen met hond”. Een groepje van meerkleurig porselein. Gemerkt. XVII (?) eeuw.
Enfants avec chien. Groupe en porcelaine multicolore. Marqué. XVII (?) siècle.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 80/100 -
#587G. Thomas, Paris
Een kleine wereldbol op zwartgelakte houten voet. Gemerkt.
Un petit globe sur un socle en bois laqué noir. Marqué.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 160/180 -
#433
Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw en wit floraal decor. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un motif floral noir et blanc. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 300/340 -
#264Jan Van der Aa
“Molenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
Vue du moulin. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 50/70 -
#246
Een achthoekig tafeltje met beige marmeren blad.
Une table octogonale avec plateau en marbre beige.No longer availableDim. 62 x 62 cmEstimate: € 40/60 -
#467
Een groep van gesculpteerd jade in de vorm van een bloeiende struik met diverse vogels. Op houten sokkel en in doos.
Un groupe de jade sculpté en forme d'arbuste fleuri avec divers oiseaux. Sur socle en bois et en boîte.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/60 -
#519
Een gietijzeren tuinvaas.
Un vase de jardin en fonte.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 40/60 -
#386
Een ceremoniële bronzen gong in houten staander. Birma of Tibet, XIXde eeuw.
Un gong de cérémonie en bronze sur support en bois. Birmanie ou Tibet, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 46 cmEstimate: € 200/240 -
#304
Een stelletje van vijf aardewerken apothekerspotjes, waarbij drie met blauw en wit decor en twee meerkleurig. Apocrief merk van De Drie Klokken onderaan.
Un ensemble de cinq pots d'apothicaire en terre cuite, trois à décor bleu et blanc et deux multicolores. Marque apocryphe de De Drie Klokken sous la base.No longer availableDim. h: 16,5 & 17 cmEstimate: € 30/40 -
#428
Een grote aardewerken vaas met een meerkleurig decor van kraanvogels. Chinees werk.
Un grand vase en faïence à décor multicolore de grues. Travail chinois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/240