Similar lots by type
-
#226Een fraaie tweedeursgarderobe van eikenhout met asymmetrische mouluren in de deuren en rondom versierd met acanthusbladeren en bloemen. Tijdperk Lodewijk XV.
Belle garde-robe à deux portes en chêne aux moulures asymétriques. Montants décorés de fleurs et de feuilles d’acanthe. Epoque Louis XV.No longer availableDim. H: 236 cm B: 183 cm D: 52 cmEstimate: € 800 / 100 -
#468Een lot van vijf verschillende bordjes van Chinees porselein, waarbij twee van capucineporselein, één van de Compagnie des Indes, en twee met een meerkleurig bloemendecor. XVIIIe en XIXe eeuw.
Lot de cinq petites assiettes en porcelaine de Chine dont deux à décor capucine, une de la Compagnie des Indes et deux à décor de fleurs polychrome. XVIII et XIXe siècles.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#166Een Indonesische reiscredenza van tropisch hout.
Une crédence de voyage indonésienne en bois exotique.No longer availableDim. 163 x 145 x 61 cmEstimate: € 200 / 280 -
#311Een lot XVIIIe eeuws messing, bestaande uit een koffiepot een oliekruik en een vuurkorfje.
Lot de laitons du XVIIIe siècle dont une cafetière, une cruche à huile et une corbeille à feu.No longer availableDim. h: 30 cm (kruik)Estimate: € 80 / 100 -
#97Missale RomanumEen XIX eeuwse Latijnse missaal in leder gebonden. Zeer goede staat.
Missel en latin du XIXe siècle. Couverture en cuir. Très bon état.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#83Een lot van drie borden: - Strasbourg, XIXe eeuw.- Seizoensbord. De porseleinen bijl, Delft. XVIIIe eeuw. Haarscheurtje.- Chinees bord, XVIIIe eeuw.
Lot de trois assiettes: de Strasbourg du XIXe siècle, une assiette aux saisons de Delft XVIIIe siècle, marque De Porceleyne Bijl (cheveux) et une assiette en porcelaine de Chine du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#296Petit à Couvin.Een staande klok van gesculpteerd eikenhout met een werk van koper en tin. Eind XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne sculpté. Mouvement en laiton, cadran en cuivre et étain. Vin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 220 x 45 x 30 cmEstimate: € 250 / 400 -
#334“Vrouwenportret”. Olieverf op paneel. Als onderdeel van een groter werk. XVIIIe eeuw.
“Portrait de femme”. Huile sur panneau. Détail d’une oeuvre plus grande du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 15 x 12 cmEstimate: € 300 / 400 -
#229“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
“Portrait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. XVIIIième siècle.No longer availableDim. 83 x 66 cmEstimate: € 600 / 800 -
#117Een gesculpteerd en deels gepolychromeerd houten voorstelling van Sint Pieter. XVIIIe eeuw.
Sculpture en bois partiellement polychrome représentant Saint-Pierre. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 240 -
#231“Portret van een edele dame”. Olieverf op doek. Medio XVIIIe eeuw.
“Portait d’une noble dame”. Huile sur toile. Milieu XVIIIième siècle.No longer availableDim. 73 x 58 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#216Een grote eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde paneeldeuren en binnenin een handschoenkastje en twee laden. Tijdperk Régence, XVIIIe eeuw.
Garde-robe Régence à deux portes moulurées et sculptée en chêne. L’intérieur à deux tiroirs et étagère à gants. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 260 x 176 x 75 cm (met kap)Estimate: € 500 / 800 -
#272“St. Jozef met Christus”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Begin XVIIIe eeuw.
“Saint-Joseph et le Christ”. Huile sur toile marouflée. Début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#588Een paar rococokandelaars van messing. Frankrijk, omstreeks 1750.
Deux chandeliers en laiton style Rococo. France, ± 1750.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 220 / 260 -
#605Een Bretoense buffetkast van gesculpteerd hout met twee gemoulureerde paneeldeuren onder twee laden. XVIIIe eeuw.
Buffet breton en bois sculpté ouvrant à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 116 x 127 x 59 cmEstimate: € 240 / 300 -
#249Cornelis Schut“Madonna met kind”. Een XVIIe eeuwse gravure.
“Vierge à l’Enfant”. Gravure du XVIIe siècle.No longer availableDim. 11,5 x 10,5 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#666Een Chinees tweedeurskastje van zwartgelakt hout, versierd met figuren van pietra dura.
Une armoire chinoise à deux portes en bois laqué noir, décorée de figures Pietra Dura.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 50 / 100 -
#667Een famille roze schaaltje van porselein met een decor van een haan op rozenstruik.
Une coupelle en porcelaine famille rose, décor de coq sur un rosier.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 90 / 120 -
#100Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten in bloemvormige potjes gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 2,38 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants dans des petites fleurs, ayant un poids total de ± 2,38 ct.No longer availableDim. 14,38 gEstimate: € 3600 / 3800 -
#64Bilons“Boerin aan een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysanne devant sa ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100Estimate: € 30 / 50 -
#149Frans Van GenesenPeriod: 1887 - 1945“Zomerse binnenkoer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cour estivale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 59 cmEstimate: € 180 / 220 -
#328Een paar kleine bronzen kandelaars.
Paire de candélabres en bronze.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#791Een paar zittende vissers van deels geglazuurd porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt en genummerd.
Deux statues en porcelaine représentant deux pêcheurs chinois. Oeuvre chinoise. Marque à la base, ainsi que numérotage.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#235Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants baguette ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,47 gEstimate: € 750 / 850 -
#585Een ovale tafel van mahoniehout met mooi gebeeldhouwde centrale poot met vier zuiltjes.
Table ovale en acajou sur pied central sculpté joliment décoré de quatre colonnettes.No longer availableDim. 75 x 162 x 145 cmEstimate: € 200 / 350 -
#441“Chinese visser met kind”. “Oude wijze met pijp”. Twee beelden van gesculpteerd Aziatisch hout.
“Pêcheur chinois et son enfant” et “Vieillard à la pipe”. Deux sculptures en bois exotique.No longer availableDim. h: 35 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#319“Zicht op Praag” gesigneerd Gall en E.A. & Gestilleerd zicht op Novgorod”. Resp. Een kleurenets en een aquarel op papier.
“Vue sur Prague” et “Vue stylisée sur Novgorod”. Respectivement une eau forte en couleurs et une aquarelle sur papier.No longer availableDim. 10 x 12,5 & 11,5 x 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#373Een lot kristallen glazen, bestaande uit zes geslepen kleruloze borreltjes, zes gekleurde likeurglazen op voet en twee gekleurde wijnglazen, gemerkt Val St. Lambert.
Lot de verres en cristal dont six gouttes incolores taillées, six verres à liqueur colorés sur pieds et deux verres à vins en couleurs marqués Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 60

