#473Een vaas in de vorm van een hoofd van meerkleurig Muranoglas.
#548Een vaas van groen glas.
Un vase de verre vert.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 45 / 60 -
#569Een designvaas van rood Muranoglas.
#55Een vaas van meerkleurig Italiaans glas.
#51Mondgeblazen kruikvaas versierd met drie dolfijnen als basis.
#361Een paar vaasjes van geel glas met blauwe swirl.
#338Een paar Italiaans glazen presse-papiers.
#547Vaas van meerkleurig Muranoglas.
#541“Handstand”. Een beeldje van meerkleurig glas in de geest van Botero
“Handstand”. Une figurine en verre multicolore dans l'esprit de Botero.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 90 / 110
#42Twee handgeschilderde miniatuur damesportretten op ivoor in kadertje van ebbenhout en been. Eén paneeltje gebarsten en bij het andere een benen plaatje manco. Gesigneerd.
Deux portraits de femmes miniatures peints à la main sur ivoire dans un cadre en ébène et os. Un panneau est fissuré et l'autre a une plaque en os manquante. Signé.No longer availableDim. 8,5 x 6,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#74Tony ReniersPeriod: 1923 - 2013“Weiland”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974.
“Pâturage”. Huile sur toile. Signée et datée 1974.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#373Houten beeldje van een vrouwenfiguur. Indisch werk. Op een stenen sokkel.
#36Een gefineerd bijzetkastje in Régencestijl.
#413Een grote porseleinen schotel met een reliëfdecor van narcissen.
#425Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein. Deksels manco.
#666Twee verschillende handgeknoopte Turkse tapijtjes.
Deux tapis turcs différents noués à la main.No longer availableDim. 165 x 88 & 143 x 112 cmEstimate: € 35 / 45