Similar lots by type
-
#51
Mondgeblazen kruikvaas versierd met drie dolfijnen als basis.
Vase pichet soufflé à la bouche décoré de trois dauphins comme base.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80/120 -
#541
“Handstand”. Een beeldje van meerkleurig glas in de geest van Botero
“Handstand”. Une figurine en verre multicolore dans l'esprit de Botero.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 90/110 -
#361
Een paar vaasjes van geel glas met blauwe swirl.
Une paire de vases en verre jaune avec un tourbillon bleu.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30/40 -
#473
Een vaas in de vorm van een hoofd van meerkleurig Muranoglas.
Vase en forme de tête en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 85/100 -
#548
Een vaas van groen glas.
Un vase de verre vert.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 45/60 -
#45
“Zeefantasie”. Een Murano sierobject van kleurloos glas met meerkleurige inclusies.
“Fantaisie marine”. Objet décoratif de Murano en verre transparent avec inclusions multicolores.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 65/75 -
#308
Een vaasje en een grote driehoekige schaal van gekleurd Muranoglas. De schaal gemerkt.
Un vase et un grand bol triangulaire en verre de Murano coloré. Le bol est marqué.No longer availableDim. h: 23 cm Ø:40 cmEstimate: € 30/50 -
#337
Vier stuks meerkleurig Tsjechisch glas, bestaande uit twee lange vaasjes op voet en twee dekselpotjes op voet.
Quatre pièces en verre tchèque multicolore, composées de deux vases longs sur pied et de deux pots à couvercle sur pied.No longer availableDim. h: 12 & 20 cmEstimate: € 60/100 -
#338
Een paar Italiaans glazen presse-papiers.
Une paire de presse-papiers en verre italien.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 25/35 -
#547
Vaas van meerkleurig Muranoglas.
Vase en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 35/45 -
#569
Een designvaas van rood Muranoglas.
Vase design en verre de Murano rouge.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#55
Een vaas van meerkleurig Italiaans glas.
Un vase en verre italien multicolore.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 65/75
Other lots in this auction
-
#401
Een paar kleine balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van krijgers. Beide gerestaureerd (en beschadigd).
Paire de petits vases balustres en porcelaine de Chine à décor multicolore de guerriers. Tous deux restaurés (et abîmés).No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 15/20 -
#75
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een centrale saffier van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants baguettes brillants d'un poids combiné de +- 0,40 ct et d'un saphir central de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,42 gEstimate: € 450/550 -
#678
Een lot Chinees en Japans porselein bestaande uit drie borden (Ø 22 cm) en twee Imarivazen waarvan een deksel.
Lot en porcelaine de Chine et du Japon composé de trois assiettes (Ø 22 cm) et de deux vases Imari dont un avec couvercle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/80 -
#561
Een lot bestaande uit veertien karaffen en twee schenkkannen. Glas en kristal, diverse uitvoeringen.
Un lot composé de quatorze carafes et deux cruches. Verre et cristal, modèles divers.No longer availableDim. H:20-30cmEstimate: € 120/200 -
#513
“Zittend figuur”. Een gesulpteerd albasten beeld. Draagt handtekening ‘Dupagne’.
“Personnage assis”. Statue en albâtre sculpté. Signé 'Dupagne'.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 400/500 -
#538
Een gestileerde neushoorn van witgepatineerd kunststof.
Un rhinocéros stylisé en plastique patiné blanc.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 35/45 -
#203Delvaux
Een blauwe pochette in vernis leder met stofzakje.
Une pochette en cuir verni bleu avec sac de protection.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 360/400 -
#511
“Skizze A”. Een houten kunstwerk in de stijl van Georges Vantongerlo uit de reeks “Denkbilder”.
“Skizze A”. Une œuvre d'art en bois dans le style de Georges Vantongerlo de la série “Denkbilder”.No longer availableDim. 35 x 16 x 14 cmEstimate: € 400/500 -
#461
“Steigerend paard”. Een beeld, opgebouwd uit vijzen, bouten, moeren en frisdrankblikjes. Gesigneerd in de basis.
“Cheval cabré”. Une statue composée de vis, de boulons, d'écrous et de canettes de soda. Signée dans la base.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/150 -
#114
“Schepen op woelige zee.” Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Jan HB Koekoek’.
“Navires sur une mer turbulente.” Huile sur toile. Signée 'Jan HB Koekoek'.No longer availableDim. 72 x 91 cmEstimate: € 200/240 -
#567Feltmann, Weiden
Een servies van Beiers porselein, versierd met vergulde rand, bestaande uit een grote en een kleine terrine, een grote ronde schotel, een slakom, 12 diepe, 12 platte en 12 dessertbordjes, 18 ondertassen en 17 kopjes (Eén met barst). Bijgevoegd 9 kopjes en 12 ondertassen van Winterling. Alles gemerkt onderaan.
Service en porcelaine bavaroise, orné d'un rebord doré, comprenant une grande et une petite terrine, un grand plat rond, un saladier, 12 assiettes creuses, 12 plates et 12 à dessert, 18 soucoupes et 17 tasses (une avec fêlure). Ajoutées 9 tasses Winterling et 12 soucoupes. Toutes marquées en bas.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#515
Luchter met drie lichtarmen met glazen roosjes en met een centrale coupe van gekleurd glaspasta. Begin XXste eeuw.
Lustre à trois bras de lumière avec roses en verre et avec coupe en pâte de verre colorée. Début du XXe siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 80/120