#176Een Engelse mahoniehouten D-end table met neerklapbare zijkanten.
#600Een eikenhouten bureau met zes laden in de gordel.
#243Een tuinbank van teakhout.
#266Een mahoniehouten tweedeursvitrine in Louis-Philippestijl.
#409Een mahoniehouten violontafel op centrale voet.
#231Een houten tuinbank. Op te frissen.
#158Een brede houten tuinbank.
#238Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
#157Een houten tuinbank.
#434Twee antieke houten haardstoeltjes.
Deux petites chaises en bois antique.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#406Een krukje van gedraaid notenhout.
Un tabouret en noyer torsadé.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
Une paire de fauteuils en chêne style Régence, revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 120 / 160
#795Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge.
Montre de gousset en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#116Een rechthoekige wandspiegel.
#430Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een centrale amethist van ± 0,50 ct. en briljantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Bague en or jaune 14 ct sertie d’une améthyste centrale de ± 0,50 ct et de petits brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3,27 gEstimate: € 150 / 250 -
#660Een 10 karaats wit gouden ring bezet een centrale saffier van 0,25 ct. en saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or blanc 10 ct sertie d’un saphir central de ± 0,25 ct et de baguettes de saphir ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,33 gEstimate: € 100 / 150 -
#765Een zilveren armband met gouden bolletjes.
#353Een uitgebreid servies met decor van rozen, bestaande uit dertig platte borden, vier diepe borden, een grote en een kleine terrine, twee sauskommen, een koffiekan, een melkkan, een suikerpot, tien kopjes met ondertasjes, twee schalen op voet, een schaal op hoge voet, een slakom, twee ronde schotels, twee diepe kommen en drie ovale schotels. Tsjecho-Slowakije.
Grand service à décor de roses comprenant trente assiettes plates, quatre creuses, une grande et une petite terrine, deux saucières, une cafetière, un pot à lait, un sucrier, dix tasses et leurs soucoupes, deux plats sur piédouche, un plat haut, un saladier, deux plats ronds, deux plats creux et trois plats ovales. Tchécoslovaquie.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#794Een Louis-Philippe wandspiegel in mahoniehouten lijst.
#382Pellens“De dokwerker”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
”Le travailleur au quai”. Une gravure sur bois. Signée hors planche.No longer availableDim. 39,5 x 29,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#280Een 18 karaats geel gouden hanger met bijpassende oorbellen bezet met een diamant van ± 0,65 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct et paire de boucles d’oreilles assorties sertis d’un diamant de ± 0,65 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 8,76 gEstimate: € 800 / 1000 -
#218Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#775Een eikenhouten staande klok met handbeschilderde wijzerplaat.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran peint à la main.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 80 / 120