Other lots in this auction
-
#57Sitzendorf
Een groep van meerkleurig en verguld porselein in de vorm van een romantisch koppel en een putto in een gestileerde slee. in de geest van de de XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt.
Un groupe en porcelaine polychrome et doré représentant un couple romantique et un putto dans une luge stylisée. Dans l’esprit du XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 21 cm, l: 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#430
Een kleine halssnoer met bijpassende oorbellen bezet met parels en 18 karaats geel gouden tussenstukken.
Un petit collier et boucles d’oreilles assortie sertie de perles et des entre-pièces en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 80 / 120 -
#252Mari Ten KatePeriod: 1831 - 1910
“Romeinse vrouwen aan de waterplaats”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Femmes romaines et point d’eau”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 73 x 99 cmEstimate: € 2160 / 280 -
#863Val St. Lambert
Een coupe en een schaal van kleurloos kristal met een messingen rand. Onderaan gemerkt.
Une coupe et un plat en cristal incolore, rebords en laiton. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 23 & 31 cmEstimate: € 35 / 40 -
#902
Twee verschillende messingen kandelaars, waarbij één barokke en één gemonteerd als staande lamp.
Deux candélabres différents en laiton, dont un Baroque et un monté en lampe.No longer availableDim. h: 142 & 83 cmEstimate: € 40 / 60 -
#856
Twee crapauds, bekleed met rood fluweel.
Deux crapauds, revêtement en velours rouge.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 50 / 80 -
#700
Een art deco platina broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 4,20 ct.
Une broche Art Déco en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 4,20 ct.No longer availableDim. 15,25 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#629
Een verlengbare ovale tafel van mahoniehout met zes tapse poten. Met twee verlengbladen.
Une table ovale à allonges en acajou et six pieds fuseaux. Deux allonges.No longer availableDim. 143 x 112 cmEstimate: € 200 / 300 -
#735
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. (glas los).
Une montre de poche en or jaune 18 ct. (verre détaché).No longer availableDim. bruto:15,72 gEstimate: € 100 / 150 -
#659Edouard MesensPeriod: 1903 - 1971
“Abstracte figuren”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Figures abstraites”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 200 / 240 -
#642Jos SchippersPeriod: 1868-1950
“Hond”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1907.
”Chien”. Crayon sur papier. Signé et daté 1907.No longer availableDim. 16 x 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#824
Een verzilverd messingen wierookvat, gemonteerd op elektriciteit. met gegraveerde Spaanse tekst. 1854.
Un bénitier en laiton argenté, monté sur électricité. Texte en Espagnol gravé. 1854.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 50 / 80