#909Een staande lamp van koper in barokke stijl.
#457“Visserskoppel”. Een paar beeldjes van meerkleurig en verguld Brussels porselein.
”Couple de pêcheurs”. Une paire de statues en porcelaine de Bruxelles polychromes et dorées.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#856Twee crapauds, bekleed met rood fluweel.
#689“Vliegmachine”. Een reproductie naar een werk van Panamarenko.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une améthyste ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 7,33 gEstimate: € 300 / 400 -
#87Een paar witmetalen poppenstoelen.
#242Een grote schouwspiegel met vergulde rand.
#263Een paar girandoles met zes lichtpunten en pendeloques.
#279“Carte génerale des Bancs de Flandres”. Een XIXe eeuwse nautische kaart;
”Carte générale des Bancs de Flandres”. Une carte nautique du XIXème siècle.No longer availableDim. 71 x 109 cmEstimate: € 60 / 100 -
#781Drie vazen van Satsuma porselein. Onderaan gemerkt.
#431Een toiletstel van Limogesporselein.
Six bandes dessinées divers. 5 Reliures rigides. En bon état. La plupart première édition.No longer availableEstimate: € 30 / 35