Other lots by Val Saint Lambert
Other lots in this auction
-
#528TerzaniEen staande designlamp met glazen coupe. Gemerkt. Design Artemide.
Une lampe design sur pied avec une coupe en verre. Marquée. Design Artemide.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 420 / 500 -
#389“Sint-Martens-Latem”. Olieverf op doek.
Sint-Martens-Latem. Huile sur toile.No longer availableDim. 51 x 58 cmEstimate: € 120 / 180 -
#340Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.No longer availableDim. 2,14 gEstimate: € 300 / 400 -
#203Eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Lodewijk XV.
Armoire deux portes en chêne. Epoque Louis XV.No longer availableDim. 224 x 146 x 64 cmEstimate: € 100 / 150 -
#493“Pinguin”. Een kunststof beeld naar ontwerp van Orlinski.
Pingouin. Une statue en plastique conçue par Orlinski.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#39Leopold HenderyckxPeriod: 1888 - 1960“Zicht op het Steen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 28/350 buiten de plaat.
Vue du Steen. Une eau-forte. Signée et numérotée 28/350 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 22 x 37 cmEstimate: € 35 / 50 -
#601Een paar messingen pauwen op houten voetstuk.
Une paire de paons en laiton sur socle en bois.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#428Een gemberpot van Chinees porselein met een decor van personages en vogels in cartouches op een blauwe achtergrond met bloemen. Onderaan gemerkt.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor de personnages et d'oiseaux dans des cartouches sur fond bleu avec des fleurs. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#698Drie vintage chromé lampen, model Sputnik, bestaande uit een hangluchter en twee wandlampen/plafonnières. Jaren ‘60.
Trois lampes vintage chromées, modèle Spoutnik, composées d'un lustre suspendu et de deux appliques/plafonniers. Sixties.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#603Een paar koperen appliques in Lodewijk XVI-stijl.
Paire d'appliques en cuivre de style Louis XVI.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#281Een lot bestek, bestaande uit een etui, waarin zes messen met 800‰ zilveren heft en zes messen met imitatie ivoren handvat, een etui met zes 833‰ zilveren lepeltjes van Delheid, een tweedelig slabestek met been, twee vleesvorken (één beschadigd) en een botermes.
Un ensemble de couverts, composé d'un étui contenant six couteaux avec manche en argent 800‰ et six couteaux avec manche imitation ivoire, un étui avec six cuillères en argent 833‰ de Delheid, une salade en deux pièces couverts avec os, deux fourchettes à viande (une endommagée) et un couteau à beurre.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#227Een oude Engelse musket, gefabriceerd voor de Turkse markt.
Un vieux mousquet anglais, fabriqué pour le marché turc.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 180 / 240

