Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reeks van zes wijnglazen van groen krista met vergulde rand, de voet versierd met een verguld balletje. We voegen er vier glazen van blauw halfkristal met een geslepen decor aan toe.

Een reeks van zes wijnglazen van groen kristal met vergulde rand, de voet versierd met een verguld balletje. We voegen er vier glazen van blauw halfkristal met een geslepen decor aan toe.

Suite de six verres à vin en cristal vert au bord doré, pied décoré d’une balle doré. Nous ajoutons quatre verres en demi-cristal bleu à motif taillé.
SKU: 0202160098.
Category: Kristal.
Auction day: 2 February 2016 19:00
Catalogue #98
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #421

    Een gevarieerd lot kleurloos glas en kristal bestaande uit o.a. een coupe (gemerkt Val St. Lambert), twee schaaltjes op voet (gemerkt Baccarat), een onderschoteltje, zes bestekhouders, enz...

    Lot varié de verres et de cristaux incolores dont une coupe de Val St-Lambert, deux plats sur piédouche de Baccarat, une soucoupe, des porte-couteaux etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #73

    Een paar schenkkannen van geslepen kristal met verzilverde monturen.

    Paire de verseuses en cristal taillé aux montures en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 31 & 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #793
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kristal, donkergroen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Coupe en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #147

    Een karaf en vier tumblerglazen van geslepen kleurloos kristal. We voegen er vier kristallen wijnglazen aan toe.

    Carafe et quatre verres à long drink en cristal taillé incolore. Nous ajoutons quatre verres à vin en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #408
    Daum, France

    Een grote en een kleine coupe van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Une grande et une petite coupe en cristal incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. B 50 en 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #797
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #361

    Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twaalf champagnecoupes, elf rode wijnglazen, elf aperitiefglazen en twaalf borrelglaasjes. We voegen er twaalf groene glazen van hetzelfde model aan toe. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Partie de service de verres en cristal taillé incolore comprenant douze coupes à champagne, onze verres à vin rouge, onze verres à apéritif et douze gouttes. Nous ajoutons douze verres verts du même type. Probablement Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #773
    Val St. Lambert

    Drie verschillende asbakken van geslepen kleurloos kristal. Allen gemerkt.

    Trois différents cendriers en cristal taillé incolore. Les trois avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #407

    Een paar fluitvaasjes van kleurloos geslepen kristal op bronzen voet. Omstreeks 1900.

    Paire de vases flûtes en cristal taillé incolore sur pied en bronze. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #298
    Val St. Lambert

    Een likeurstel van geslepen kristal en bruin gekleurd in de massa. Bestaande uit een karaf en zes glaasjes. Gemerkt.

    Garniture à liqueur art déco en cristal taillé coloré brun dans la masse. Comprenant une carafe et six gouttes. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #41

    Een kristallen vaas, rood gekleurd in de massa, versierd met een gegraveerd decor van een vlinder.

    Vase en cristal coloré rouge dans la masse décoré d’un papillon gravé.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 25
  • #151

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas op voet van Val St. Lambert, een Boheemse vaas en een kleiner model met een geribd motief.

    Lot de cristaux incolores comprenant un vase sur pied de Val St-Lambert, un vase de Bohème et un plus petit modèle décoré de côtes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #668
    Val St. Lambert

    Een oude bonbonnière van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.

    Bonbonnière en cristal taillé coloré bleu dans la masse.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #647
    Lalique, France

    “Vrouwelijk naakt”. Een beeldje van gegoten kristal. Gemerkt.

    “Nu féminin”. Statuette en cristal coulé. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #667
    Val St. Lambert

    Twee asbakjes en een vide-poche van kristal. Gemerkt.

    Deux cendriers et un vide poche en cristal. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #563
    Val St. Lambert

    Een vaas van kleurloos kristal met een geslepen decor van een uil in een boom. Gemerkt.

    Vase en cristal incolore à décor taillé d’un hibou dans un arbre. Avec griffe.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #587
    Lalique, France

    Een vide-poche van kleurloos kristal, versierd met een leeuwenkop. Gemerkt.

    Vide poche en cristal incolore décoré d’une tête de lion. Avec marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 14,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #337

    Twee verschillende glazen karaffen, waarvan één zonder stop en een vierkante van kristal met twee likeurglaasjes. De laatste beschadigd.

    Deux carafes différentes en verre dont une sans bouchon, l’autre carrée et accompagnée de deux gouttes. Cette dernière endommagée.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #93
    Val St. Lambert

    Een reeks van elf glazen van geslepen kristal, waarvan vijf mauve, drie geel, twee blauw en één groen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Suite de onze verres en cristal taillé dont cinq mauves, trois jaunes, deux bleus et un vert, colorés dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #303

    Een vaas, een siermandje en een karaf van kristal. Verschillende merken.

    Un vase, un panier et une carafe en cristal. Différentes marques.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #691
    Murano

    Een bloemenvaasje van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.

    Vase moderne en cristal taillé. Coloré bleu dans la masse. Avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #107
    Lalique

    Een karaf en een kan van kleurloos kristal en versierd met gesatineerde details. Gemerkt.

    Carafe et verseuse en cristal incolore aux détails satinés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #163

    Een paar drageoirs van kleurloos kristal, versierd met een geslepen bloemendecor.

    Paire de drageoirs en cristal incolore. Décor de fleurs taillées.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #431
    Daum, France

    Een siercoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Coupe en cristal incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #370

    Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelring met drie paar verschillende bijpassende schakeloorbellen.

    Bague en maillons en or bicolore 18 ct et trois paires de boucles d’oreilles en maillons.
    No longer available
    Dim. 14,56 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #282
    Emile ***

    “Vissersboten”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Illisiblement signée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #765

    Een paar nachtkastjes in Lodewijk XV-stijl van wit en bruingepatineerd hout met twee gebombeerde laden en een lade aan de zijkant.

    Paire de tables de chevet de style Louis XV en bois à patine blanche et brune ouvrant à deux tiroirs bombés et à un tiroir latéral.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #142
    J. Roelandt

    “Het verhaal van de visser”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XXe eeuw.

    “Le récit du pêcheur”. Huile sur toile. Signée. XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 55 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #440
    Rochas pour Homme

    Een vaporisator eau de toilette van 100 ml en een body gel en deodorant in een reistas.

    Vaporisateur eau de toilette de 100 ml et un body gel et déodorant dans un étui de voyage.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #685

    Een groot lot wandelstokken in diverse uitvoeringen en enkele lederen rijzweepjes.

    Grand lot de cannes diverses, ainsi que quelques fouets en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #286
    Yazd

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 404 x 298 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #693

    Drie vazen van Chinees porselein. Twee soortgelijke met een veelkleurig gestileerd bloemendecor, beide onderaan gemerkt met verschillende merken en met iets afwijkende hoogte (de grootste met een Yong-Tcheng-merk in losse tekens, de andere ook, maar in zegelvorm). De derde met een barok Cantondecor met wit gehoogd. Merk onderaan in rood en goud.

    Trois vases en porcelaine de Chine. Deux semblables aux décors polychromes de fleurs stylisées, différentes marques sous la base et hauteurs différents (le plus grand avec les caractères de Yong-Tcheng, l’autre avec une marque sigilaire référant au même empereur). Le troisième avec un décor baroque d’esprit Canton rehaussé en blanc. Marque sous la base en rouille et or.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #28

    Een vrouwenfiguur en een mannenfiguur van terracotta naar de Tang-dynastie. We voegen er een Aziatisch godsbeeld van gegoten steengoed op sokkel aan toe.

    Homme et femme en terre cuite d’après la Dynastie T’ang. Nous ajoutons une divinité asiatique en composite sur socle.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 220
  • #524
    Freddy Van Dyck

    “Verlegen meisje”. Litho. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 78/110.

    “Fille timide”. Litho. Signée et numérotée 78/110 hors planche.
    No longer available
    Dim. 75 x 44 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #334

    “Portret van een jongetje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Jan Sluiters.

    “Portrait d’un petit garçon”. Huile sur toile. Attribution à Jan Sluiters.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #479

    Een oude poster m.b.t. de Zoo van Antwerpen. Jaren ‘50.

    Ancienne affiche du Jardin Zoologique d’Anvers. Années 50.
    No longer available
    Dim. 41 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2016

Deze veiling is volledig - 845 loten.

2 February 2016 19:00
3 February 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More