Similar lots by type
-
#73
Een paar schenkkannen van geslepen kristal met verzilverde monturen.
Paire de verseuses en cristal taillé aux montures en métal argenté.No longer availableDim. h: 31 & 24 cmEstimate: € 40/60 -
#303
Een vaas, een siermandje en een karaf van kristal. Verschillende merken.
Un vase, un panier et une carafe en cristal. Différentes marques.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#337
Twee verschillende glazen karaffen, waarvan één zonder stop en een vierkante van kristal met twee likeurglaasjes. De laatste beschadigd.
Deux carafes différentes en verre dont une sans bouchon, l’autre carrée et accompagnée de deux gouttes. Cette dernière endommagée.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#563Val St. Lambert
Een vaas van kleurloos kristal met een geslepen decor van een uil in een boom. Gemerkt.
Vase en cristal incolore à décor taillé d’un hibou dans un arbre. Avec griffe.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 90/110 -
#147
Een karaf en vier tumblerglazen van geslepen kleurloos kristal. We voegen er vier kristallen wijnglazen aan toe.
Carafe et quatre verres à long drink en cristal taillé incolore. Nous ajoutons quatre verres à vin en cristal.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#361
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twaalf champagnecoupes, elf rode wijnglazen, elf aperitiefglazen en twaalf borrelglaasjes. We voegen er twaalf groene glazen van hetzelfde model aan toe. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Partie de service de verres en cristal taillé incolore comprenant douze coupes à champagne, onze verres à vin rouge, onze verres à apéritif et douze gouttes. Nous ajoutons douze verres verts du même type. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#163
Een paar drageoirs van kleurloos kristal, versierd met een geslepen bloemendecor.
Paire de drageoirs en cristal incolore. Décor de fleurs taillées.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/120 -
#647Lalique, France
“Vrouwelijk naakt”. Een beeldje van gegoten kristal. Gemerkt.
“Nu féminin”. Statuette en cristal coulé. Avec marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 260/300 -
#587Lalique, France
Een vide-poche van kleurloos kristal, versierd met een leeuwenkop. Gemerkt.
Vide poche en cristal incolore décoré d’une tête de lion. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 120/140 -
#797Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/160 -
#151
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas op voet van Val St. Lambert, een Boheemse vaas en een kleiner model met een geribd motief.
Lot de cristaux incolores comprenant un vase sur pied de Val St-Lambert, un vase de Bohème et un plus petit modèle décoré de côtes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#107Lalique
Een karaf en een kan van kleurloos kristal en versierd met gesatineerde details. Gemerkt.
Carafe et verseuse en cristal incolore aux détails satinés. Avec marque.No longer availableDim. h: 23 & 18 cmEstimate: € 50/80 -
#667Val St. Lambert
Twee asbakjes en een vide-poche van kristal. Gemerkt.
Deux cendriers et un vide poche en cristal. Avec marque.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#773Val St. Lambert
Drie verschillende asbakken van geslepen kleurloos kristal. Allen gemerkt.
Trois différents cendriers en cristal taillé incolore. Les trois avec marque.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#408Daum, France
Een grote en een kleine coupe van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Une grande et une petite coupe en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. B 50 en 25 cmEstimate: € 80/120 -
#407
Een paar fluitvaasjes van kleurloos geslepen kristal op bronzen voet. Omstreeks 1900.
Paire de vases flûtes en cristal taillé incolore sur pied en bronze. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#691Murano
Een bloemenvaasje van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.
Vase moderne en cristal taillé. Coloré bleu dans la masse. Avec étiquette.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30/50 -
#421
Een gevarieerd lot kleurloos glas en kristal bestaande uit o.a. een coupe (gemerkt Val St. Lambert), twee schaaltjes op voet (gemerkt Baccarat), een onderschoteltje, zes bestekhouders, enz...
Lot varié de verres et de cristaux incolores dont une coupe de Val St-Lambert, deux plats sur piédouche de Baccarat, une soucoupe, des porte-couteaux etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#93Val St. Lambert
Een reeks van elf glazen van geslepen kristal, waarvan vijf mauve, drie geel, twee blauw en één groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Suite de onze verres en cristal taillé dont cinq mauves, trois jaunes, deux bleus et un vert, colorés dans la masse. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#668Val St. Lambert
Een oude bonbonnière van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.
Bonbonnière en cristal taillé coloré bleu dans la masse.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 20/25 -
#431Daum, France
Een siercoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore. Avec marque.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 50/80 -
#793Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kristal, donkergroen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Coupe en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 200/280 -
#41
Een kristallen vaas, rood gekleurd in de massa, versierd met een gegraveerd decor van een vlinder.
Vase en cristal coloré rouge dans la masse décoré d’un papillon gravé.No longer availableEstimate: € 15/25 -
#298Val St. Lambert
Een likeurstel van geslepen kristal en bruin gekleurd in de massa. Bestaande uit een karaf en zes glaasjes. Gemerkt.
Garniture à liqueur art déco en cristal taillé coloré brun dans la masse. Comprenant une carafe et six gouttes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#152Carl L. F. BeckerPeriod: 1820 - 1900
Twee reliëfplaquettes met boerentaferelen van kalksteen. Gesigneerd en één gedateerd 1899.
Deux plaquettes en relief en terre de pipe aux scènes de campagne. Signées et un exemplaire daté 1899.No longer availableDim. 8 x 11 cmEstimate: € 150/200 -
#420Rochas
Een kennismaking doos met vijf verschillende eau de parfums.
Boîte d’introduction contenant cinq eaux de parfum différentes.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#529
Een Chinees kalligrafisch gedicht op rijstpapier.
Poème chinois calligraphié sur papier de riz.No longer availableDim. 70 x 35 cmEstimate: € 20/25 -
#480Nina Ricci
Een eau de toilette Ricci - club van 200 ml.
Eau de toilette Ricci-club de 200 ml.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#249
Een tweeledige buffetkast van gemoulureerd eikenhout. Bovenaan twee gemoulureerde deuren naast twee kleine deurtjes. Onderaan vier ‘faux-tiroirs’ boven vijf laden. XIXe eeuw.
Imposant buffet à deux corps en chêne mouluré. Le dessus ouvrant à deux portes flanquant deux portes étroites. Le bas à quatre faux tiroirs au dessus de cinq tiroirs en deux rangées. XIXe siècle.No longer availableDim. 202 x 186 x 52 cmEstimate: € 300/500 -
#716Afghan
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 220 x 140 cmEstimate: € 20/40 -
#14
Een dekselpot van gepolychromeerd Chinees aardewerk met een reliëfdecor van fohonden. Onderaan gemerkt. Medio XXe eeuw.
Pot couvert en faïence de Chine polychrome à décor de chiens de Pho en relief. Marque sous la base. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60/100 -
#783
Een gedeeltelijk porseleinen servies met gedrukt bloemendecor bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkkannetje, zes kopjes en zeven borden.
Partie de service en porcelaine à décor de fleurs imprimé comprenant une cafetière, un sucrier, un pot à lait, six tasses et sept assiettes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#561
Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van goudvissen.
Petit bol en porcelaine de Chine à décor de poissons rouges dans des cartouches sur fond jaune.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 35/50 -
#756
Een klapsecretaire in Engelse stijl met onderaan vier laden. Schade.
Secrétaire à abattant de style anglais ouvrant à quatre tiroirs. Usures.No longer availableDim. b: 79 cmEstimate: € 80/120 -
#209Balfoort (?)
“Straatzicht”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Vue d’une rue”. Fusain et pastel sur papier. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 51 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#183Delvaux
Een rugzakje van cognackleurig leder.
Petit sac à dos en cuir de couleur cognac.No longer availableEstimate: € 360/380