Similar lots by type
-
#421Een gevarieerd lot kleurloos glas en kristal bestaande uit o.a. een coupe (gemerkt Val St. Lambert), twee schaaltjes op voet (gemerkt Baccarat), een onderschoteltje, zes bestekhouders, enz...
Lot varié de verres et de cristaux incolores dont une coupe de Val St-Lambert, deux plats sur piédouche de Baccarat, une soucoupe, des porte-couteaux etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#73Een paar schenkkannen van geslepen kristal met verzilverde monturen.
Paire de verseuses en cristal taillé aux montures en métal argenté.No longer availableDim. h: 31 & 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#793Val St. LambertEen coupe van geslepen kristal, donkergroen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Coupe en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 200 / 280 -
#147Een karaf en vier tumblerglazen van geslepen kleurloos kristal. We voegen er vier kristallen wijnglazen aan toe.
Carafe et quatre verres à long drink en cristal taillé incolore. Nous ajoutons quatre verres à vin en cristal.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#408Daum, FranceEen grote en een kleine coupe van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Une grande et une petite coupe en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. B 50 en 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#797Val St. LambertEen vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 160 -
#361Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twaalf champagnecoupes, elf rode wijnglazen, elf aperitiefglazen en twaalf borrelglaasjes. We voegen er twaalf groene glazen van hetzelfde model aan toe. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Partie de service de verres en cristal taillé incolore comprenant douze coupes à champagne, onze verres à vin rouge, onze verres à apéritif et douze gouttes. Nous ajoutons douze verres verts du même type. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#773Val St. LambertDrie verschillende asbakken van geslepen kleurloos kristal. Allen gemerkt.
Trois différents cendriers en cristal taillé incolore. Les trois avec marque.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#407Een paar fluitvaasjes van kleurloos geslepen kristal op bronzen voet. Omstreeks 1900.
Paire de vases flûtes en cristal taillé incolore sur pied en bronze. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#298Val St. LambertEen likeurstel van geslepen kristal en bruin gekleurd in de massa. Bestaande uit een karaf en zes glaasjes. Gemerkt.
Garniture à liqueur art déco en cristal taillé coloré brun dans la masse. Comprenant une carafe et six gouttes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#41Een kristallen vaas, rood gekleurd in de massa, versierd met een gegraveerd decor van een vlinder.
Vase en cristal coloré rouge dans la masse décoré d’un papillon gravé.No longer availableEstimate: € 15 / 25 -
#151Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas op voet van Val St. Lambert, een Boheemse vaas en een kleiner model met een geribd motief.
Lot de cristaux incolores comprenant un vase sur pied de Val St-Lambert, un vase de Bohème et un plus petit modèle décoré de côtes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#668Val St. LambertEen oude bonbonnière van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.
Bonbonnière en cristal taillé coloré bleu dans la masse.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#647Lalique, France“Vrouwelijk naakt”. Een beeldje van gegoten kristal. Gemerkt.
“Nu féminin”. Statuette en cristal coulé. Avec marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 260 / 300 -
#667Val St. LambertTwee asbakjes en een vide-poche van kristal. Gemerkt.
Deux cendriers et un vide poche en cristal. Avec marque.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#563Val St. LambertEen vaas van kleurloos kristal met een geslepen decor van een uil in een boom. Gemerkt.
Vase en cristal incolore à décor taillé d’un hibou dans un arbre. Avec griffe.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 90 / 110 -
#587Lalique, FranceEen vide-poche van kleurloos kristal, versierd met een leeuwenkop. Gemerkt.
Vide poche en cristal incolore décoré d’une tête de lion. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#337Twee verschillende glazen karaffen, waarvan één zonder stop en een vierkante van kristal met twee likeurglaasjes. De laatste beschadigd.
Deux carafes différentes en verre dont une sans bouchon, l’autre carrée et accompagnée de deux gouttes. Cette dernière endommagée.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#93Val St. LambertEen reeks van elf glazen van geslepen kristal, waarvan vijf mauve, drie geel, twee blauw en één groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Suite de onze verres en cristal taillé dont cinq mauves, trois jaunes, deux bleus et un vert, colorés dans la masse. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#303Een vaas, een siermandje en een karaf van kristal. Verschillende merken.
Un vase, un panier et une carafe en cristal. Différentes marques.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#691MuranoEen bloemenvaasje van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.
Vase moderne en cristal taillé. Coloré bleu dans la masse. Avec étiquette.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#107LaliqueEen karaf en een kan van kleurloos kristal en versierd met gesatineerde details. Gemerkt.
Carafe et verseuse en cristal incolore aux détails satinés. Avec marque.No longer availableDim. h: 23 & 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#163Een paar drageoirs van kleurloos kristal, versierd met een geslepen bloemendecor.
Paire de drageoirs en cristal incolore. Décor de fleurs taillées.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#431Daum, FranceEen siercoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore. Avec marque.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#370Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelring met drie paar verschillende bijpassende schakeloorbellen.
Bague en maillons en or bicolore 18 ct et trois paires de boucles d’oreilles en maillons.No longer availableDim. 14,56 gEstimate: € 300 / 400 -
#282Emile ***“Vissersboten”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#765Een paar nachtkastjes in Lodewijk XV-stijl van wit en bruingepatineerd hout met twee gebombeerde laden en een lade aan de zijkant.
Paire de tables de chevet de style Louis XV en bois à patine blanche et brune ouvrant à deux tiroirs bombés et à un tiroir latéral.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 130 / 150 -
#142J. Roelandt“Het verhaal van de visser”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XXe eeuw.
“Le récit du pêcheur”. Huile sur toile. Signée. XXe siècle.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#440Rochas pour HommeEen vaporisator eau de toilette van 100 ml en een body gel en deodorant in een reistas.
Vaporisateur eau de toilette de 100 ml et un body gel et déodorant dans un étui de voyage.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#685Een groot lot wandelstokken in diverse uitvoeringen en enkele lederen rijzweepjes.
Grand lot de cannes diverses, ainsi que quelques fouets en cuir.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#286YazdEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 404 x 298 cmEstimate: € 200 / 300 -
#693Drie vazen van Chinees porselein. Twee soortgelijke met een veelkleurig gestileerd bloemendecor, beide onderaan gemerkt met verschillende merken en met iets afwijkende hoogte (de grootste met een Yong-Tcheng-merk in losse tekens, de andere ook, maar in zegelvorm). De derde met een barok Cantondecor met wit gehoogd. Merk onderaan in rood en goud.
Trois vases en porcelaine de Chine. Deux semblables aux décors polychromes de fleurs stylisées, différentes marques sous la base et hauteurs différents (le plus grand avec les caractères de Yong-Tcheng, l’autre avec une marque sigilaire référant au même empereur). Le troisième avec un décor baroque d’esprit Canton rehaussé en blanc. Marque sous la base en rouille et or.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#28Een vrouwenfiguur en een mannenfiguur van terracotta naar de Tang-dynastie. We voegen er een Aziatisch godsbeeld van gegoten steengoed op sokkel aan toe.
Homme et femme en terre cuite d’après la Dynastie T’ang. Nous ajoutons une divinité asiatique en composite sur socle.No longer availableEstimate: € 160 / 220 -
#524Freddy Van Dyck“Verlegen meisje”. Litho. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 78/110.
“Fille timide”. Litho. Signée et numérotée 78/110 hors planche.No longer availableDim. 75 x 44 cmEstimate: € 20 / 30 -
#334“Portret van een jongetje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Jan Sluiters.
“Portrait d’un petit garçon”. Huile sur toile. Attribution à Jan Sluiters.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 400 / 450 -
#479Een oude poster m.b.t. de Zoo van Antwerpen. Jaren ‘50.
Ancienne affiche du Jardin Zoologique d’Anvers. Années 50.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 50 / 80

