Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reeks van zestien verzilverd metalen onderborden. Met stofhoezen.

Een reeks van zestien verzilverd metalen onderborden. Met stofhoezen.

Une série de seize plaques de métal argenté. Avec cache-poussière.
Dim. Ø 28 cm.
SKU: 2710200323.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #323
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #652

    Een smeedijzeren wandtafel.

    Une table d'appoint en fer forgé.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #431
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas. Rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal taillé. De couleur rouge dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H.15 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #258

    Een lot kant-, haak- en borduurwerk.

    Lot de dentelles, crochet et broderie.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #157
    Gustave Kasteleyn

    “Buste van een jonge vrouw”. Terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1885. Op houten sokkel.

    Buste de jeune femme . Terre cuite. Signé et daté 1885. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. H. 69 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #90
    tower

    Een 18 karaats wit gouden dameshorloge met 18 karaats wit gouden polsband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    Montre de dame en or blanc 18 K, ainsi que la bracelet également en or blanc 18 K, sertis de diamants ayant un poids total de +- 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 22,62 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #36

    Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren

    Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.
    No longer available
    Dim. 69 x 51 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #15

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen met munten. Mexicano 1865. 1 Peso.

    Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats avec pièces. Mexicano 1865. 1 Peso.
    No longer available
    Dim. 2,17
    Estimate: € 100 / 150
  • #6

    Een bronzen luchtertje met zes lichtarmen.

    Petit lustre en bronze à six lumières.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #94
    Hans Meijer

    “Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue du port . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #683
    Gobena

    Een afgeplatte bolle art déco vaas in zwart en verguld. Gemerkt.

    Vase art déco sphérique aplati en noir et or. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #748
    Amhora, Austria

    Een vaas van meerkleurig porselein, versierd met twee spelende meisjes. Onderaan gemerkt. Nummer 1321.

    Un vase en porcelaine multicolore décoré de deux filles jouant. Marqué en bas. Numéro 1321.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #319

    Een reproductie van een oude affiche voor Jacquemotte.

    Une reproduction d'une ancienne affiche pour Jacquemotte.
    No longer available
    Dim. 54 x 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More