#56Een groen gelakte armstoel in Lodewijk XVI-stijl.
#284Morisse“Zicht op Marseille”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de Marseille. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#302Een sierzwaard in een plexiglazen sokkel gemonteerd.
#399Een notenhouten salontafeltje met glazen blad.
#168Delvaux, BruxellesEen bruin lederen handtas, model ‘Deux de Delvaux’.
#247Een gietijzeren replica van een oude muurplaquette met vlaggenstokhouder met opschrift ‘Hofleverancier’.
#377Een beddenpan van smeedijzer en messing.
#251Christian Dior 130Een zijde foulard.
Foulard n soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#621“Engel met cimbalen”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel.
#16Een decoratief stoeltje met rieten zit. Regio Namen, omstreeks 1760.
#689J. Megens“Platbodem met zijzwaarden”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.
“Péniche aux ailes de dérive”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#104Frank Rousse“Vissersvrouwen bij het binnenhalen van de vangst”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Pêcheuses transportant la prise . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 37 cmEstimate: € 100 / 120