#54Marie Rosalie BertaudEen paar XVIIIe eeuwse gravures naar werken van Vernet.
Une paire de gravures du XVIIIème siècle d’après des oeuvres par Vernet.No longer availableDim. 58,5 x 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.No longer availableDim. Ø: 36 & 38 cmEstimate: € 100 / 120
#744Ingrid Brullemans“Bloemenvaas met rozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘93.
”Vase à fleurs et roses”. Huile sur toile. Signée et datée ‘93.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#273Een messingen bureaulampje, in twee richtingen verstelbaar en met een bloemvormig kapje van tweekleurig gesatineerd glas. Begin XXe eeuw.
Une lampe de bureau, ajustable dans les deux sens, abat-jour en verre satiné de deux couleurs. Début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#485Een dekselvaas van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
#36Een met stoom gebogen armstoel. Tijdperk art nouveau.
#888Chinese pijp van metaal met inscripties.
#625Een verguld bronzen luchter met acht lichtarmen.
Un lustre en bronze à huit bras.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#672FebiacEen kunstcollectie bestaande uit 19 litho’s buiten de plaat gesigneerd door de respectievelijke kunstenaars - waarvan 5 ingekaderd. Ten voordele van Autoworld op 18 januari 1990.
Une collection comprenant 19 lithographies signées hors planche par les artistes, dont cinq encadrées. Autoworld 18 janvier 1990.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#61Een houten neksteun. Kaffa (Ethiopië).
Un support pour la nuque en bois. Kaffa (Ethiopie).No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#343Lemarquis à ParisEen oude viool met strijkstok. Kam los.
Un ancien violon et archet. Peigne détaché.No longer availableEstimate: € 80 / 100