#39James DixonEen 19e eeuwse Engelse koperen kruitbus. Gemerkt James Dixon & Sons, Sheffield.
A 19th century English copper gunpowder flask. Marked James Dixon & Sons, Sheffield.No longer availableDim. l 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#381Drie Japanse Imari borden.
#152Jan van BeersPeriod: 1852-1927“Dame met bloemenmand”. Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Onderaan gesigneerd.
#112Maurice De Vries“Surrealistische Bloemen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
“Surrealistic Flowers”. A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 52 x 28 cmEstimate: € 180 / 220 -
#119Georges SteelPeriod: 1923-2010“Jonge Gitano met druiven”. Een schilderij, olieverf op doek, Onderaan gesigneerd en gedateerd 1962.
#726KhamsehEen meerkleurig handgeknoopt Iraans tapijt met geometrisch decor. Genummerd 385/6 met certificaat.
A multicolored hand-knotted Iranian rug with a geometric design. Numbered 385/6 with certificate.No longer availableDim. 198 x 103 cmEstimate: € 50 / 75 -
#171“L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.
#713BaudourEen koffieservies van wit porselein met een polychrome guirlande. Belgisch werk, omstreeks 1900. Koffie-, melk- en suikerpot, acht kopjes en acht schoteltjes. Enige kleine gebruikssporen.
A coffee set of white porcelain with a polychrome garland. Belgian work, circa 1900. Coffee pot, milk jug, sugar bowl, eight cups, and eight saucers. Some minor signs of use.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#439“Ruwe Zee”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Rough Sea." A painting, oil on panel.No longer availableDim. 58 x 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#338Drie diverse vazen en een kaarsenhouder van Belgisch aardewerk.
Three various vases and a candle holder made of Belgian earthenware.No longer availableDim. H. 38,5 à 22,5 cmEstimate: € 25 / 35