#100Chopard Genève Swiss MadeEen 18 karaats witgouden dameshorloge bezet met 9 briljantjes en met 18 karaats witgouden polsband.
#378Een comtoise klok met Dinanderie en gepolychromeerde elementen, opschrift op de wijzerplaat Touzé à Carrouge.
A Comtoise clock with Dinanderie and polychrome elements, inscription on the dial Touzé à Carrouge.No longer availableDim. h 42 x b 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#664BrotherEen Brother schrijfmachine model AX-310.
#81Robert van de VeldePeriod: 1895-1978“5 kinderen”. Een terracotta beeld, onderaan gesigneerd. Kleine herstelde schade aan de voet.
"5 children". A terracotta sculpture, signed at the bottom. Small repaired damage to the foot.No longer availableDim. 23 x 37 cmEstimate: € 120 / 180 -
#154Henry SchoutenPeriod: 1857/64-1927“Herder met schapenkudde”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#735Een houten wandkastje met 2 deurtjes.
#546KelimEen oosters geweven wandtapijt.
#506Een 19e eeuws Frans vitrinekastje met koperen beslag.
#168Een polychroom houten Sint-Antoniusbeeld op houten sokkel.
A polychrome wooden sculpture of Saint Anthony on a wooden base.No longer availableDim. 145 - 170 cmEstimate: € 300 / 500