#262Jaak GorusPeriod: 1878 - 1938Drie etsen met diverse voorstellingen, gesigneerd.
Three etchings with various depictions, signed.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#238Een polychroom houten Friese stoeltjesklok met nautisch tafereel en diverse ornamenten. Eind 19e eeuw.
#338Drie diverse vazen en een kaarsenhouder van Belgisch aardewerk.
Three various vases and a candle holder made of Belgian earthenware.No longer availableDim. H. 38,5 à 22,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#593Paar zeshoekige Chinese vazen met een meerkleurig famille rose decor van personages.
Pair of hexagonal Chinese vases with a multi-colored decoration of characters.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#430Een 18 k geelgouden broche bezet met een camee.
An 18k yellow gold brooch set with a cameo.No longer availableDim. Bruto: 22,76 gEstimate: € 300 / 400 -
#45T. LanzaEen Italiaans keramieken designer lamp met een geprint motief van veelkleurige bladeren, bovenaan gemerkt T. Lanza. Ca 1990.
An Italian ceramic designer lamp with a printed pattern of multicolored leaves, marked T. Lanza at the top. Circa 1990.No longer availableDim. h 55 cm (voet)Estimate: € 60 / 80 -
#586Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met floraal motief.
#36Een 19de eeuws eikenhouten eendeurskastje met lade. Sporen van slijtage aan de poten.
#140Een 18 k witgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,10 ct.
An 18k white gold hinged bangle set with diamonds weighing approximately 3.10 ct in total.No longer availableDim. 21,50 gEstimate: € 2800 / 3000