#75Een paar verguld bronzen wandlampen met strikornamenten en 2 lichtpunten met florale coupes.
A pair of gilded bronze wall lamps with bow ornaments and 2 light points with floral cups.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#213Een extra grote aardewerken jardinière, weelderig gedecoreerd met strikken en goudkleurige medaillons met de beeltenis van een voorname dame.
An extra large earthenware jardinière, extravagantly decorated with ribbons and gold-colored medallions depicting the portrait of a noble lady.No longer availableDim. h 34 x Ø 56 cmEstimate: € 120 / 180 -
#414Han KrugPeriod: 1890-1977“Berk aan de stroom.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1954.
#77Een set van twee plaasteren Art-Nouveau vazen, gemerkt C. Habock.
A set of two plaster Art Nouveau vases, marked C. Habock.No longer availableDim. h 38.5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#387Een Chinees porseleinen theepot, meerkleurig met spelende kinderen in het decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain teapot, multicolored with playing children in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#171“L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.
#181Koos Van der KaaijPeriod: 1900 - 1976Voltaire”, een gesculpteerde buste in carrara marmer, gesigneerd Koos Van Der Kaaij en gedateerd 1942.
#239Een vintage houten “Witch-Eye” zonnespiegel met goudkleurig patina. Type Hollywood Regency, Sunburst Mirror. Circa 1960-70.
A vintage wooden "Witch-Eye" sunburst mirror with a gold patina. Hollywood Regency style. Circa 1960-70.No longer availableDim. 53 x 53 & Ø 18 cmEstimate: € 150 / 200