#314Joris De BruynePeriod: 1896-1965‘Winterlandschap’, olieverf op paneel, getekend J. De Bruyne.
'Winter landscape', oil on panel, signed J. De Bruyne.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#364“Van Kruisafname tot Herrijzenis”. Een lot van 6 etsen op papier.
"From Deposition to Resurrection". A lot of 6 etchings on paper.No longer availableDim. 12 x 8cmEstimate: € 40 / 60 -
#687Een vintage polychroom houten beeld van een bakker.
#395“Push-up”. Een sculptuur uit één stuk hout gesneden met een sleutelgat. Draagt een monogram onderaan.
"Push-up". A sculpture carved from a single piece of wood with a keyhole. Bears a monogram at the bottom.No longer availableDim. h 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#453Een sang de boeuf rode Chinese porseleinen vaas.
#18HergéDe avonturen van Kuifje - De zaak Zonnebloem. Eerste druk, 1956, hardcover. Versleten rug en beschadigde hoeken.
The Adventures of Tintin - The Calculus Affair (Dutch). First edition, 1956, hardcover. Worn spine and damaged corners.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#254Jaak GorusPeriod: 1878 - 1938Drie etsen met diverse voorstellingen, gesigneerd. We voegen er twee gravures van Walter Vaes aan toe, deze laatste niet gesigneerd.
Three etchings with various compositions, signed. Additionally, we include two engravings by Walter Vaes, the latter not signed.No longer availableDim. 122 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#8Een Vieux-Paris vaas met een handbeschilderd tafereel van een verliefd koppel en achteraan een bloemenweelde.
A vieux-Paris vase with a hand-painted scene of a loving couple on one side and a profusion of flowers on the other.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#265Een lot van 3 moderne staande lampen, waarvan 1 gechromeerde La Relco, Italy met 1 lichtpunt, 1 gechromeerde met 2 lichtpunten en 1 matzwarte met 3 lichtpunten, gemerkt Ikea. Diverse hoogtes, allen op ronde voet.
#159Marechal“Stilleven met vaas, fruit en bloemen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. 19e eeuws.
"Still life with vase, fruit, and flowers." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. 19th century.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 400 / 600