#2Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Kathedraal”, (Brabo - Antwerpen), een ets op papier door Romain Malfliet, getekend buiten de plaat en genummerd 21/100.
"Cathedral" (Brabo - Antwerp), an etching on paper by Romain Malfliet, signed outside the plate and numbered 21/100.No longer availableDim. 49 x 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#252Jules De CortPeriod: 1918-1999“De Pastorij van Wilrijk”. 2 schilderijen, 1 olieverf op doek en 1 gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"The Parsonage of Wilrijk." 2 paintings, 1 oil on canvas and 1 mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 50 cm & 19 x 29 cmEstimate: € 120 / 180 -
#36Een 19de eeuws eikenhouten eendeurskastje met lade. Sporen van slijtage aan de poten.
#79A. De Racourt“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1918.
#189Vier stuks Hollands art nouveau plateelwerk. Een knobbelvaas van Goedewagen-Distel (H. 28 cm), een balustervaas en een obconische vaas (H. 24,5 cm) van Fiso Goedewagen (H. 23 cm) en een coupe van De Distel gemerkt Friso (H. 13 cm).
Four pieces of Dutch Art Nouveau pottery. A knobbly vase by Goedewagen-Distel (H. 28 cm), a baluster vase and an obconical vase (H. 24.5 cm) by Fiso Goedewagen (H. 23 cm), and a bowl by De Distel marked Friso (H. 13 cm).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#131Bottega VenetaEen licht paarse lederen handtas. Gemerkt en met originele stofzak. Made In Italy.
#208Een grote groene keramische tafellamp, Ceramica Manises, Valencia.
#146Een Lodewijk X- stijl ronde tafel met opgeplakt decor en vergulde monturen.
A Louis XV style round table with applied decoration and gilded mounts.No longer availableDim. Ø 74 cmEstimate: € 340 / 380 -
A porcelain dinner service from the Antwerp Federation of Noble Archery consisting of 12 dinner plates, 13 soup plates, 9 dessert plates, 7 cups, 4 cream jugs, and a round dish.No longer availableEstimate: € 40 / 60