Other lots in this auction
-
#178Hermes, Paris
Een zijden foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 140 / 200 -
#393
Zes kopjes en schoteltjes van lusterware. Staffordshire, XIXe eeuw. Enkele restauraties.
Six tasses et soucoupes en lusterware. Staffordshire, XIXe siècle. Quelques restaurations.No longer availableDim. Ø: 8 & 13 cmEstimate: € 50 / 80 -
#246
Een breed eikenhouten driedeursbuffet. Begin XIXe eeuw.
Large buffet à trois portes en chêne. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 97 x 185 x 58 cmEstimate: € 150 / 200 -
#397
Een opgezette kop van een reegeit.
Tête empaillée d’une chevrette.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#243
Een paar grijsgepatineerde ronde bijzetmeubeltjes.
Paire de meubles d’appoint d’appoint patinés gris.No longer availableDim. 76 - 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#138
Een antiek gepolychromeerd houtsnijwerk met een voorstelling van een schoenmaker. Elzas.
Sculpture en bois polychrome représentant un cordonnier. Alsace.No longer availableDim. 35 x 22 cmEstimate: € 180 / 240 -
#51
“Jongetje”. Een porseleinen beeldje. Gemerkt in blauw onder glazuur: Volkstedt - Ruldolstadt.
“Petit gamin”. Statuette en porcelaine. Marque en bleu sous couverte: Volkstedt-Rudolstadt.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#789Baken
“Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 15 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#175
Een paar 14 karaats wit en geel gouden manchetkopen van 11,40 g en bijpassende hemdenknoopjes 18 karaat van 3,32 g bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,50 ct.
Paire de boutons de manchettes en or blanc et jaune 14 K (11,40 g) et des boutons de chemise assortis 18 K (3,32 g) sertis de brillants ayant un poids toal de ± 0,50 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#722Maurits Van den BroeckPeriod: Edegem 1939 - Boechout 1999
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#488
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van edele dames in een tuin. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de femmes dans un jardin. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#60
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 K.No longer availableDim. 58,44 gEstimate: € 1800 / 2000