#291Een vierdelig koffie en theestel van zilver met getorste ribben en met houten handvatten. Het bijgevoegd dienblad is van verzilverd metaal.
#571Een hoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
#387Vier schaaltjes van Limogesporselein met verguld bladerdecor. Onderaan gemerkt.
Quatre petits plats en porcelaine de Limoges à décor de feuilles dorées. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#230Een 18 karaats geel gouden ketting bezet met bolletjes van koraal.
Chaîne en or jaune 18 K, sertie de petites boules de corail.No longer availableDim. 13,63 gEstimate: € 300 / 400 -
#777Twee baretten, een soldatenhoedje en een borstlap.
#462“De jazzspeler uit de verdrukking”. Twee etsen, samenwerkingen rond hetzelfde thema, waarbij één gesigneerd door Sluyds & Kennes en de andere door Logine & Van Akeleyen. Genummerd op respectievelijk 52 en 51 exemplaren.
“Je musicien de jazz et la répression”. Deux eaux fortes dont une signée Sluyds & Kennes et l’autre Logine & Van Akeleyen. Numérotées sur 52 et 51 exemplaires.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#36Een klein rond hallantaarntje van messing en glas.
#426Een bijzetmeubeltje met één lade.
#265Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge met sleutel.
#160Baume & Mercier GenèveEen roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.
Une montre femme en acier inoxydable avec bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#52Eugène Van MieghemPeriod: 1875 - 1930“Militairen”. Gewassen pentekening op papier. Gemonogrammeerd.
“Militaires”. Lavis sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 16 x 20 cmEstimate: € 1500 / 1600