Other lots in this auction
-
#260Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,22 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,22 ct.No longer availableDim. 14,84 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#310Gaston LeboEen paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met git.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de jais.No longer availableDim. 7,55 gEstimate: € 250 / 350 -
#354L. Haubaert“Picnic in het bos.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadigingen aan het doek. Schets van paarden achteraan.
”Pique-nique dans le bois”. Huile sur toile. Signée. Petits dégâts à la toile.No longer availableDim. 54 x 44 cmEstimate: € 80 / 100 -
#402Houghes & Son, LondonEen sextant in houten kist. 1922.
Un sextant dans un coffre en bois. 1922.No longer availableDim. 28 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#385Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,84 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,84 ct.No longer availableDim. 6,40 gEstimate: € 550 / 650 -
#290Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.No longer availableEstimate: € 1900 / 2000 -
#337Een Madonna van gebeeldhouwd Afrikaans ivoor.
Une Vierge en ivoire africaine sculptée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#462P. Smolders“Tamboer met papieren hoedje”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Tambourin, chapeau en papier”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 36 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#377Een lot oude postzegels, waaronder een Columbusreeks.
Un lot d’anciens timbres postes. Dont une série sur Christophe Colomb.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#167Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles à six bras et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 220 -
#470Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 14,58 gEstimate: € 300 / 400 -
#301Een lot zilver waaronder een rond schoteltje opengewerkt tazza’tje, vier kleine servetringetjes, een châtelaine en een bekertje in de vorm van een jonge vrouw. Met Hollandse en Duitse keuren.
Un lot d’objets en argent, comprenant un tazza, quatre ronds de serviette, une châtelaine et un gobelet en forme de jeune femme. Poinçons allemands et hollandais.No longer availableDim. 379,76 gEstimate: € 80 / 120

