#197Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
#509“Bollenveld met molen”. Olieverf op paneel.
#608Een grote jardinière op sokkel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Voet van de vaas gerestaureerd.
Une grande jardinière sur socle en faïence belge à glaçure. Pied du vase restauré.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#180PequignetEen 18 karaats wit en geel gouden ketting met hanger bezet met één briljant van ± 0,10 ct.
Une chaîne en or blanc et jaune 18 ct et pendentif serti d’un brillant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,12 gEstimate: € 300 / 400 -
#523Een lot fijn gesculpteerde miniatuurmeubeltjes van ivoor, bestaande uit vier verschillende kaptafeltjes en een armstoel. Eén spiegeltje manco. XIXe eeuw.
Un lot de petits meubles miniatures en ivoire finement sculptée, comprenant quatre petites coiffeuses différentes et un fauteuil. Un miroir est manquant. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 6,5 - 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#870Een lot verzilverd metalen bestekken, bestaande uit twee sets van twaalf lepels en twaalf vorken (art nouveau), twaalf grote en twaalf kleine messen met hoornen handvatten, twaalf dessertvorkjes, een set van elf en een set van twaalf koffielepeltjes, een pollepel, twee taartscheppen en een suikertangetje.
Un lot de couverts en métal argenté, comprenant deux sets de douze cuillères et douze fourchettes Art Nouveau, douze grands et douze petits couteaux aux manches en corne, douze fourchettes à dessert, douze et onze cuillères à café, une louche, deux pelles à tarte et une pince à sucre.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#825Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk, gemonteerd als schemerlamp.
Un bracelet en argent gravé serti de corail, dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants princess cut ayant un poids total de ± 0,96 ct.No longer availableDim. 6,74 gEstimate: € 650 / 750