#98
“L’album de la guerre”. Deel I & II. Ed. L’illustration. Parijs, 1926.
#536
Een handgeknoopt wollen Mori-karpet.
#502
“Vrouwen in een cabaret”. Pastel op papier.
#9
Twee uitgaven met betrekking tot Alfred Ost.
#481
Een lot recente postzegels vanaf de jaren ‘60.
#570
Een ivoren slavenarmband.
#121Val St. Lambert
Een rode kristallen vaas model Jupiter. Gekrast aan de hoeken van de voet.
#676Turkman
Un tapis oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 285 x 195 cmEstimate: € 120 / 200 -
#616Gabbeh
#489Hans BeersPeriod: Zevenbergen 1946
“Vrouwelijk naakt met halsketting”. Een lithografie. In de plaat gesigneerd.
”Nu féminin avec collier”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#342Theo VerstrekenPeriod: 1885-1963
“Winters zicht op Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue hivernale sur Lier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#105Berrocal
Een bronzen beeldje gemonteerd als hanger. Gesigneerd.
Une petite statue en bronze montée en pendentif. Signée.No longer availableDim. 76,35 gEstimate: € 200 / 250