Similar lots by type
-
#181Een rijkelijk versierde wandklok van verguld brons in Renaissancestijl met geëmailleerde Romeinse cijfers.
Pendule murale richement décorée en bronze doré de style Renaissance. Cadran aux chiffres romains émaillés.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 400 / 600 -
#228Een regulateur in eikenhouten kast.
Régulateur en chêne.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#693Een pendule van verguld koper, versierd met een allegorische voorstelling op de landbouw. Slinger en sleutel manco.
Pendule en cuivre doré décorée d’une allégorie sur l’agriculture. Sans clé ni balancier.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 300 / 400 -
#936Staande klok van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XVI-stijl. Koperen en tinnen wijzerplaat. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en bois sculpté de style Louis XVI au cadran en cuivre. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#931Een tafelklokje van geelkoper en cloisonné met een handgeschilderde afbeelding van een schommelende dame op geëmailleerde plaquettes.
Pendule à colonnes en laiton et cloisonné à plaquettes en émail peintes à la main.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 260 / 280 -
#331Een eikenhouten schouwklokje in Henri II-stijl. In werkende staat, met slinger en sleutel.
Pendule en chêne de style Henri II. En état de marche, avec clé et balancier.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#357Een regulateur in eikenhouten kast.
Régulateur en chêne.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#223Een wandklok in kast van zwartgelakt hout.
Pendule murale en bois noirci.No longer availableDim. l: 132 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1102J. ShalbertEen staande klok in eikenhouten kast met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers. Gedateerd 1829.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en émail aux chiffres romains. Datée 1929.No longer availableEstimate: € 180 / 250 -
#1123Le GovigEen oeil-de-boeufklok met versieringen van paarlemoer rond de geëmailleerde wijzerplaat.
Pendule oeil-de-boeuf incrustée de nacre autour du cadran émaillé.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#990Een zwartgelakte oeil-de-boeufklok, ingelegd met parelmoer en koper.
Pendule oeil de boeuf en bois noirci incrustée de nacre et de cuivre.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#885Een schouwpendule van koper en groen porselein met een wit en verguld decor van bloemen.
Pendule en porcelaine verte et cuivre à décor de fleurs en blanc et or.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 180
Other lots in this auction
-
#301Barometer van gebeeldhouwd hout. Zwarte woud, begin XXste eeuw.
Baromètre en bois sculpté. Forêt Noir, début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#881LladroDrie beeldjes van polychroom biscuit. Onderaan gemerkt.
Trois statuettes en biscuit polychrome. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#174“Het doopkind”. Olieverf op paneel.
“Le baptême”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#799Twee sierjardinières van biscuit, waarbij één monochroom wit in de vorm van een mand met bloemenguirlandes met bovenaan een jongetje. Het tweede in Lodewijk XV-stijl met een dame, een engeltje en een jongetje bovenaan en gepolychromeerd. Beschadigingen bij de tweede.
Deux jardinières en biscuit dont une monochrome blanche en forme de corbeilles aux guirlandes de fleurs surmontée d’un petit garçon. L’autre polychrome de style Louis XV représentant une femme, un angelot et un petit garçon. Petits dégâts.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 4à / 60 -
#1117Een bijzetkastje in Empirestijl van gefineerd hout met marmeren blad.
Meuble d’appoint de style Empire en bois de placage et à tablette de marbre.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 180 / 220 -
#903Joseph d’Aste“Drie putti met bloemen”. Een groep van bruin- en goudgepatineerd terracotta. Gesigneerd.
Trois putti aux fleurs. Groupe en terre cuite à patine brune et or. Signé.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 260 / 380 -
#1047“De doorntrekker” & “De takkendrager”. Een paar beeldjes van donkergepatineerd brons, waarbij het tweede op een arduinen voetstukje.
“Le tireur d’épine” et “Le bûcheron”. Paire de statuettes en bronze à patine foncée, le deuxième sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 11 & 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#369Een lot oude gravures, bestaande uit twee ingekleurde zichten op Antwerpen, een zicht op de Abdij van Malmedy.
Lot de gravures anciennes comprenant deux vues colorées d’Anvers et un vue de l’abbaye de Malmédy.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#963Een paar bronzen appliques met vijf lichtpunten in Lodewijk XV stijl.
Paire d’appliques en bronze à cinq lumières. Style Louis XV.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 400 / 450 -
#652“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage Hivernal”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 71 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#115Een lang halssnoer van drie rijen zoetwaterparels met een zilveren slot.
Collier long à trois rangées de perles d’eau douce. Fermoir en argent.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 500 / 600 -
#1050Een porseleinen koffieservies met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde randen.
Service à café en porcelaine à décor de fleurs peint à la main. Bordures dorées.No longer availableEstimate: € 60 / 100

