Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een regulateur in houten kast met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers en bovenaan getooid met een gesculpteerd opzet met een kopje en een steigerend paard.

Een regulateur in houten kast met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers en bovenaan getooid met een gesculpteerd opzet met een kopje en een steigerend paard.

Régulateur à cadran émaillé blanc aux chiffres romains, surmonté d’un cheval et d’un masque.
Dim. h: 124 cm
SKU: 1403170934.
Category: Klok.
Auction day: 16 March 2017 19:00
Catalogue #934
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #223

    Een wandklok in kast van zwartgelakt hout.

    Pendule murale en bois noirci.
    No longer available
    Dim. l: 132 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #181

    Een rijkelijk versierde wandklok van verguld brons in Renaissancestijl met geëmailleerde Romeinse cijfers.

    Pendule murale richement décorée en bronze doré de style Renaissance. Cadran aux chiffres romains émaillés.
    No longer available
    Dim. l: 93 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #357

    Een regulateur in eikenhouten kast.

    Régulateur en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #931

    Een tafelklokje van geelkoper en cloisonné met een handgeschilderde afbeelding van een schommelende dame op geëmailleerde plaquettes.

    Pendule à colonnes en laiton et cloisonné à plaquettes en émail peintes à la main.
    No longer available
    Dim. H 44 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #228

    Een regulateur in eikenhouten kast.

    Régulateur en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #885

    Een schouwpendule van koper en groen porselein met een wit en verguld decor van bloemen.

    Pendule en porcelaine verte et cuivre à décor de fleurs en blanc et or.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #990

    Een zwartgelakte oeil-de-boeufklok, ingelegd met parelmoer en koper.

    Pendule oeil de boeuf en bois noirci incrustée de nacre et de cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #936

    Staande klok van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XVI-stijl. Koperen en tinnen wijzerplaat. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en bois sculpté de style Louis XVI au cadran en cuivre. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #331

    Een eikenhouten schouwklokje in Henri II-stijl. In werkende staat, met slinger en sleutel.

    Pendule en chêne de style Henri II. En état de marche, avec clé et balancier.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #1102
    J. Shalbert

    Een staande klok in eikenhouten kast met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers. Gedateerd 1829.

    Horloge de vestibule en chêne. Cadran en émail aux chiffres romains. Datée 1929.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 250
  • #693

    Een pendule van verguld koper, versierd met een allegorische voorstelling op de landbouw. Slinger en sleutel manco.

    Pendule en cuivre doré décorée d’une allégorie sur l’agriculture. Sans clé ni balancier.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #1123
    Le Govig

    Een oeil-de-boeufklok met versieringen van paarlemoer rond de geëmailleerde wijzerplaat.

    Pendule oeil-de-boeuf incrustée de nacre autour du cadran émaillé.
    No longer available
    Dim. 64 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #265

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 9,22 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #799

    Twee sierjardinières van biscuit, waarbij één monochroom wit in de vorm van een mand met bloemenguirlandes met bovenaan een jongetje. Het tweede in Lodewijk XV-stijl met een dame, een engeltje en een jongetje bovenaan en gepolychromeerd. Beschadigingen bij de tweede.

    Deux jardinières en biscuit dont une monochrome blanche en forme de corbeilles aux guirlandes de fleurs surmontée d’un petit garçon. L’autre polychrome de style Louis XV représentant une femme, un angelot et un petit garçon. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 4à / 60
  • #443

    Een lot van drie Afrikaanse miniatuurmaskertjes, waarbij twee van gesculpteerd ebbenhout en één van ivoor.

    Lot de trois masques africains miniatures dont deux en ébène sculpté et un en ivoire.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #1022

    “Dame met hoed bij boomstronk” & “Jonge vrouw met jurk”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld porselein op voetstuk. Niet gemerkt. Eind XIXe eeuw.

    “Dame au chapeau près d’une souche d’arbre” et “Jeune femme à la robe”. Deux statuettes en porcelaine polychrome et doré sur socle. Sans marque. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #715
    Camel Trophy

    Een roestvrij stalen horloge.

    Une montre en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #1130

    Een paar kelkvormige terracotta tuinvazen.

    Paire de vases de jardin en terre cuite.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #212

    “Herfstbladeren”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Linschooten.

    “Feuilles d’automne”. Huile sur toile. Porte une signature: Linschooten.
    No longer available
    Dim. 68 x52 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #1061

    Koperen pendule in Lodewijk XV-stijl.

    Pendule en cuivre de style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #1053

    Twee verschillende siervazen van gepatineerd tin, waarbij de kleinste versierd met libellen en een zittend engeltje en de andere met een zittende vrouw en het handvat in de vorm van een vis. De eerste naar Brossy, de tweede naar Barye en licht beschadigd.

    Deux vases décoratifs en étain patiné. Le plus petit décoré de libellules et d’un angelot assis, d’après Brossy. L’autre d’une femme assise d’après Barye et avec une anse en forme de poisson (petit accident).
    No longer available
    Dim. h: 24 & 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #262
    A. J. Laenen

    “Impressie uit Spanje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1998.

    “Impression d’Espagne”. Huile sur panneau. Signé et daté 1998.
    No longer available
    Dim. 43,5 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #810

    Een lot blauw en wit porselein, bestaande uit een aspergeschaal, een theepot, een koffiepot, versierd met een tinnen griffioen, vijf achthoekige bordjes, zes dessertbordjes en twee grote borden. Grotendeels gemerkt van Meissen.

    Lot de porcelaines bleues et blanches comprenant un plat à asperges, une théière, une cafetière décorée d’un griffon en étain, cinq assiettes octogonales, six assiettes à dessert et deux grandes assiettes. En partie avec la marque de Meissen.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #944

    “Leap-frog bank”. Een oude spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.

    “Leap-frog bank”. Ancien tirelire en fonte polychrome.
    No longer available
    Dim. b: 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More