Similar lots by type
-
#162Foucart à Bruxelles
Een vuurvergulde pendule met voorstelling mbt. de jacht boven het uurwerk. Gemerkt in de wijzerplaat. Achterpoten afgebroken. XIXe eeuw. Met slinger en sleutel en onder stolp.
Pendule dorée au feu représentant la chasse. Marque sur le cadran. Pieds arrières manquent. Avec balancier, clé et sous globe.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 280 / 360 -
#76
Een recente staande klok met gelakte marqueterie.
Horloge à gaine récente laquée et marquetée.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 120 / 200 -
#545Louis Brigode à Jumet
Een eikenhouten staande klok met werk van tin en messing. Tijdperk Lodewijk XVI.
Horloge de vestibule en chêne, cadran et mouvement en étain et laiton. Epoque Louis XVI.No longer availableDim. 240 x 45 x 18 cmEstimate: € 100 / 150 -
#425
Een oude ronde wandklok. Met slinger en gewichten.
Une vieille horloge murale ronde. Avec pendule et poids.No longer availableDim. 34 diaEstimate: € 40 / 50 -
#692
Een replica van een Friese staartklok.
Horloge murale frisonne dite staartklok. Travail récent.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 60 / 80 -
#308
Een schouwpendule in houten kast. Medio XXe eeuw. Met slinger en sleutel.
Pendule de cheminée en bois. Milieu du XXe siècle. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#295
Een mahoniehouten staande klok in de vorm van een gerainureerde zuil. Engeland (?), omstreeks 1880.
Horloge de vestibule en acajou en forme de colonne rainuré. Angleterre(?), vers 1880.No longer availableDim. 245 x 60 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#101‘Le Must’ de Cartier
Een “Concours” klokje van gelakt metaal. In originele doos met certificaat.
Horloge “Concours” en métal laqué. Dans la boîte d’origine avec certificat.No longer availableDim. b: 14 cmEstimate: € 100 / 120 -
#787
Een tafelklok gefineerd met diverse houtsoorten en met koperen details. Messingen uurwerk met slinger.
Pendule en bois de placage divers et avec détails en cuivre. Cadran et balancier en laiton.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#768Fontés à Caylux
Een comtoiseklok op stoeltje met geëmailleerde wijzerplaat in een gedreven messingen front-. Met slinger en gewichten.
Comtoise sur sa chaise et au cadran émaillé entouré de laiton repoussé. Avec balancier et poids.No longer availableDim. 43 x 14 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#656
Een verlengbare kersenhouten tafel met gerainureerde poten. Met twee verlengbladen.
Table en cerisier sur pieds rainurés. Avec deux allonges.No longer availableDim. 180 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#222
Een grote Maria-Theresialuchter met tien lichtarmen, versierd met meerkleurige glazen bloempjes, peertjes en druiventrossen.
Grand lustre Marie-Thérèse avec dix lumières, décoré de fleurs, poires et raisins en verre multicolore.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 250 -
#119Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 -1983
“Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en été”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#384Val Saint-Lambert
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk vier glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.
Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , quatre petits verres et quatre petits bols. Marque. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.No longer availableDim. h: 4-15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#223Royal Doulton
Een lot van vijf meerkleurig porseleinen beeldjes van dames in jurk. Gemerkt.
Lot de cinq statuettes en porcelaine polychrome représentant des femmes. Avec marque.No longer availableDim. h: 16 - 20 cmEstimate: € 170 / 200 -
#116
Een grijsgepatineerd houten bedframe met gesculpteerde kuif in Lodewijk XV-inspiratie en bloemenstrikken.
Cadre d’un lit en bois patiné gris à la coiffe de style Louis XV et aux noeuds fleuris.No longer availableDim. h: 150 cm b: 1,35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#633
Een eikenhouten kofferbank met gesculpteerd front en neerklapbaar blad.
Banc-coffre en chêne avec front sculpté et dossier abattant.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#180
Een 14 karaats geel gouden zakhorloge.
Montre de gousset en or jaune 14 KNo longer availableDim. 90,27 g 5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#240
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,54 ct. en gekalibreerde robijnen met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,45 ct.
Bague en or jaune 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,54 ct et de rubis calibrés ayant un poids total de ± 0,45 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 550 / 650 -
#247
Een oud schriftje met handtekeningen van Belgische en Nederlandse autoriteiten, zoals Willem Kloos, August Vermeylen, Stijn Streuvels, Maurits Sabbe, Pol De Mont, Karel en Gustaaf van de Woestijne, Lode Dosfel, Jan van Rijswijck enz.
Un vieux cahier aux autographes de personnalités belges et hollandais tels Willem Kloos, August Vermeylen, Stijn Streuvels, Maurits Sabbe, Pol De Mont, Karel en Gustaaf van de Woestijne, Lode Dosfel, Jan van Rijswijck etc.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#146
Een garderobe van notenfineer met een spiegeldeur en een lade.
Garde-robe en placage de noyer ouvrant à une porte au miroir et à un tiroir.No longer availableDim. 207 x 112 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#658
Een paar witgepatineerde gietijzeren plantenbakken.
Paire de jardinières en fonte à patine blanche.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 180 / 200