Similar lots by type
-
#270
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300/400 -
#627
Een waterkom van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels en paarden. Onderaan gemerkt.
Un bol à eau en porcelaine chinoise blanche et bleue, avec un décor de chevaux et oiseaux. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 150/200 -
#280
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de rubis ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,02 gEstimate: € 200/300 -
#711
Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van twee vrouwen en achteraan met Chinese tekens. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine chinoise avec un décor polychrome représentant deux femmes, et porte à l’arrière des signes chinois. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80/120 -
#700
Een waaier met decor van kraanvogels en een rijzende zon op goudgele achtergrond.
Un éventail au décor de soleil levant et grues, sur fond jaune-or.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 20/30 -
#65
Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een kruis bezet met fantasiesteen.
Un pendentif en forme de croix en or jaune 18 ct serti d’une pierre fantaisie.No longer availableDim. 3,12 gEstimate: € 80/120 -
#60
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,41 gEstimate: € 100/150 -
#225
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met turkoois en jade.
Un bracelet à maillons en or jaune serti de turquoise et jade.No longer availableDim. 8,06 gEstimate: € 250/350 -
#618
“Kind met bloemenmand op olifant”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine. Achteraan gemerkt.
“Enfant avec un panier de fleurs sur un éléphant”. Une statue en porcelaine blanche monochrome d’après les blancs de Chine. Porte une marque au dos.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/120 -
#601
Een grote balustervaas van famille roseporselein met een een meerkleurig decor van bloemen en vruchtenstruiken in cartouches op gele fond en twee handvatten in de vorm van olifantjes. Onderaan gemerkt.
Un grand vase balustre en porcelaine famille rose avec un décor polychrome représentant des fleurs et arbustes à fruits en cartouches sur fond jaune, et deux manches en forme d’éléphants. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 850/900 -
#235
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 300/400 -
#628
Een diep bord van blauw en wit Chinees porselein met een floraal decor. Onderaan gemerkt.
Une assiette profonde en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un décor floral. Marque présente en dessous.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 150/160 -
#25
Twee verschillende 18 karaats geel gouden hangers, één bezet met een parel.
Deux pendentifs différents en or jaune 18 ct, dont un est serti d’une perle.No longer availableDim. 3,56 gEstimate: € 80/120 -
#573
Een schotel van meerkleurig Chinees porselein naar het Chine de commande, gedecoreerd met een fantasie wapenschild in het plat en met Chinese taferelen op de vleugel. Met gesculpteerde houten staander.
Un plat en porcelaine chinoise d’après la Chine de commande, décoré d’un écusson fantaisie sur la partie plate et des scènes chinoises sur l’aile. Avec son support en bois.No longer availableDim. Ø: 32.5 cmEstimate: € 500/550 -
#35
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,24 gEstimate: € 100/150 -
#15
Een armband met bijpassende hanger van filigraan zilver bezet met jade. 800 ‰. We voegen er een gegraveerde fotohanger van zilver aan toe.
Un bracelet avec pendentif en argent philigrané et incrusté de jade. 800 ‰. Nous ajoutons un porte photo gravé en argent.No longer availableDim. 18,37 gEstimate: € 100/150 -
#120
“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en twee parels.
“Toi et Moi”. Une bague en or blanc sertie de diamants de taille marquise ayant un poids total de 0,50 ct et deux perles.No longer availableDim. 8,33 gEstimate: € 700/900 -
#135
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 11,87 gEstimate: € 250/350 -
#195
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale parel.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et une perle.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 600/800 -
#55
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een saffier van ± 0,20 ct. en fantasiestenen.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un saphir de ± 0,20 ct et pierres de fantaisie.No longer availableDim. 8,03 gEstimate: € 200/300 -
#623
Een kalebasvaasje van blauw en wit Chinees porselein met een plantendecor. Onderaan gemerkt.
Un vase gourde en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un décor de plantes. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 250/300 -
#20
Een 18 karaats geel gouden geweven armband.
Un bracelet tissé en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 1,41 gEstimate: € 25/50 -
#70
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 600/800 -
#30
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met drie granaten.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de trois grenats.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#286
Een mahoniehouten tafel met gecanneleerde poten op wieltjes.
Table en acajou aux pieds cannelés sur roulettes.No longer availableDim. 128 x 66 cmEstimate: € 120/180 -
#112Alicia Rymovicz
“Woonwagens”. Een aquarel. Gesigneerd.
“Roulottes”. Une aquarelle, signée.No longer availableDim. 28 x 41 cmEstimate: € 80/120 -
#822Le Patriote Illustré
Een groot lot ingebonden magazines. Jaargangen 1922 - 1972.
Grand lot contenant les années 1922 à 1972. Reliures de qualité.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#37
Een glazen vaasje met een vergulde kraag. Eerste helft XXe eeuw.
Petit vase en verre au col doré. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 25/35 -
#318Daum, France
Een kandelaar van kleurloos kristal met twee armen. Gemerkt.
Candélabre en cristal incolore à deux bras. Avec marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#802
M. COCHIN, OEuvres complètes de Cochin, Paris, 1821 e.v., 8 delen. Bruin lederen band, in-8vo.
M. COCHIN, OEuvres complètes de Cochin, Paris, 1821 et suivants, 8 volumes. reliure cuir brun, in-8vo.No longer availableEstimate: € 150/180 -
#372August Gillé
“Vrouwenportret”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Une Sanguine sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 35 cmEstimate: € 30/50 -
#626
MUYART DE VOUGLANS, Leggi criminali, Milano, 1813, 4 delen. In-octavo, papieren band.
MUYART DE VOUGLANS, Leggi criminali, Milano, 1813, 4 delen. In-octavo, reliure papier.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#793
Groot lot postzegels uit onder andere België, Luxemburg, Spanje, Italië, Liechtenstein en andere.
Un grand lot de timbres postales: Belgique, Luxembourg, Espagne, Italie, Liechtenstein et autres.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#694G. Lemmers
Twee damesportretten. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1919.
Deux portraits de dames. Crayon sur papier. Signés et datés 1919.No longer availableDim. 22 x 30,5 cmEstimate: € 50/80 -
#428
Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van spelende kinderen. Onderaan gemerkt (één letsel aan de rand).
Assiette en porcelaine de Chine à décor polychrome d’enfants jouant. Marque sous la base. Un éclat.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30/40 -
#642Henk Peeters
“Palma de Mallorca”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51. Met opdracht.
“Palma de Majorque”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘51. Avec dédicace.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 25/35