Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reiswekkertje in metalen kast en met geslepen dekglaasje. In etui. Jaren ‘30.

Een reiswekkertje in metalen kast en met geslepen dekglaasje. In etui. Jaren ‘30.

Un réveil de voyage dans un boîtier en métal et avec un couvercle en verre taillé. En pochette. Des années 30.
Dim. h: 6 cm
SKU: 3101230600.
Category: Klok.
Auction day: 1 February 2023 19:00
Catalogue #600
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #78

    Een Victoriaanse tafelklok. Slijtage aan de wijzerplaat.

    Une horloge de table victorienne. Usure sur le cadran.
    No longer available
    Dim. H. cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #293

    Een houten tafelklokje omstreeks 1930. Kleine schade links boven en onder.

    Une horloge de table en bois vers 1930. Légers dommages en haut et en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. h 28,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #126

    Een 19de eeuwse staande klok. Gesculpteerd notenhout. Met een werk van Wilhelmus Wessels ‘Orlogiemaeker à Gelen’. In werkende staat.

    Une horloge de parquet du XIXe siècle. Noyer sculpté. Avec un mouvement de Wilhelmus Wessels 'Orlogiemaeker à Gelen'. En état de marche.
    No longer available
    Dim. h 266 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #314

    Een pendule in een grenenhouten kast met een notenhouten front. Beschilderde wijzerplaat (verweerd) met Romeinse cijfers en met rode Arabische cijfers tot 24. Kwikslinger. Compleet met sleutel.

    Une horloge dans un boîtier en pin avec une façade en noyer. Cadran peint (patiné) avec chiffres romains et chiffres arabes rouges jusqu'à 24. Pendule au mercure. Complet avec clé.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #158
    Victor Paillard & Romain, Paris

    Een driedelig klokstel van brons en zwart marmer. De pendule versierd met een beeld van een spinnende jonge vrouw, naar Mathurin Moreau, de kandelaars in de vorm van kruikdraagsters naar Grieks voorbeeld. Goede staat, met slinger en sleutel. Frankrijk, XIXde eeuw.

    Une garniture de cheminée en trois pièces en bronze et marbre noir. La pendule ornée d'une statue de jeune femme filante, d'après Mathurin Moreau, les bougeoirs en forme de porteurs de cruches d'après un exemple grec. Bon état, avec balancier et clé. France, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 69 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #596

    Staande klok. Geelkoperen wijzerplaat gemerkt Thomas Willson, Dunstable. XIXde eeuw.

    Horloge de vestibule. Cadran en cuivre jaune marqué Thomas Willson, Dunstable. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H: 200 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #620
    Junghans

    Een art deco staande klok. Wijzerplaat witgelakt en met zwarte Arabische cijfers Compleet met slinger en drie gewichten. Gemerkt.

    Une horloge grand-père art déco. Cadran laqué blanc et chiffres arabes noirs Complet avec balancier et trois poids. Marqué.
    No longer available
    Dim. H. 190 cm
    Estimate: € 55 / 80
  • #305
    Junghans Automatic

    Klokje op batterij, Junghans Electronic “Ato-Mat”, ‘70

    Horloge à pile, Junghans Electronic "Ato-Mat", '70
    No longer available
    Dim. h13cm x b19cm
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #133
    Lodewijk Van Boeckel
    Period: 1857-1944

    Een smeedijzeren rozenstruik. Gesigneerd.

    Un rosier en fer forgé. Signé.
    No longer available
    Dim. l: 190 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #263

    “Victime du Devoir.” Beeld van zamak. Draagt handtekening Emile Laporte.

    "Victime du Devoir." Statue de zamac. Porte la signature Emile Laporte.
    No longer available
    Dim. h 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #547

    Jugendstil glazen vaas, polychroom organische vorm met horizontaal strepenpatroon, lichte schade doorlopende haarlijn aan zijkanten.

    Vase en verre Art Nouveau, forme organique polychrome à motif de rayures horizontales, léger dommage, délié continu sur les côtés.
    No longer available
    Dim. h 32 x 17 b cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #640

    Een set van zes Biedermeyer stijl stoelen met twee bijgevoegde armstoelen. Recent herbekleed (reservestof bijgevoegd).

    Un ensemble de six chaises de style Biedermeyer avec deux fauteuils attachés. Récemment retapissé (tissu de rechange inclus).
    No longer available
    Dim. H: 88 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #643

    Lot 2 vazen, waarvan 1 Boch La Louvière, met bloementafereel afgebeeld, afgewerkt met gouden rand, h23cm x Ø13cm. 1 Italiaanse vaas donker blauw met bloemen elementen, h25cm x Ø16cm, onderaan gemarkeer “Made in Italy”.

    Lot de 2 vases dont 1 Boch La Louvière, représenté avec une scène florale, terminé par une bordure dorée, h23cm x Ø13cm. 1 vase italien bleu foncé avec éléments floraux, h25cm x Ø16cm, marqué "Made in Italy" en bas.
    No longer available
    Dim. H: 24-26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #625
    Val Saint Lambert

    Lot van 3 kristallen vaasjes, onderaan gemarkeerd “Val Saint Lambert”.

    Lot de 3 vases en cristal, marqué "Val Saint Lambert" en bas.
    No longer available
    Dim. h 15cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #431

    Twee Afrikaanse korte zwaarden. Het ene met houten heft (50 cm), het andere met een heft van hoorn en metaal (68 cm).

    Deux épées courtes africaines. L'un avec un manche en bois (50 cm), l'autre avec un manche en corne et métal (68 cm).
    No longer available
    Dim. L: 49-69 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #677
    Judeco Belgium

    Tafellamp van koper, gemarkeerd.

    Lampe de table en cuivre, marquée.
    No longer available
    Dim. h43cm x Ø17cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #142
    Jules Verstreken
    Period: 1882 - 1961

    Landschap, olieverf op doek, zonder titel, mogelijk Kalmthoutse Heide gesigneerd.

    Paysage, huile sur toile, sans titre, éventuellement la bruyère de Kalmthout.
    No longer available
    Dim. h79cm x b92,5cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #552

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.
    No longer available
    Dim. 248 x 168 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #28

    Muziekdoos - sigarettenhouder, Mahonie met ingelegd parelmoeren detail.

    Boîte à musique à cigarettes, acajou avec détail incrusté de nacre.
    No longer available
    Dim. h 12,5cm x b 21cm x l 11,5cm
    Estimate: € 100 / 50
  • #645
    Gustave Van Vaerenbergh

    Een jongen en een meisje onder een paraplu. Terra cotta groep. Gesigneerd en genummerd.

    Un garçon et une fille sous un parapluie. Groupe en terre cuite. Signé et numéroté.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 February 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More