Other lots in this auction
-
#593Een Nanking vaas met blauw en wit decor met pauw. En perforatie in de bodem (voor lamp).
Vase Nankin à décor bleu et blanc de paon. Et perforation dans le fond (pour lampe).No longer availableDim. 45,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#506Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 359 x 251 cmEstimate: € 250 / 300 -
#390Een 18 K geelgouden kleine zakhorloge in origineel etui.
Une petite montre de poche en or jaune 18 carats dans son écrin d'origine.No longer availableDim. Ø 2,5 cm br: 18,15 gEstimate: € 50 / 100 -
#465IspahanEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 91 x 161 cmEstimate: € 120 / 200 -
#507Vier verschillende borden van Chinees porselein met Imaridecors. Tijdperk Qianlong. Lichte randschade.
Quatre assiettes différentes en porcelaine de Chine à décors Imari. Époque Qianlong. Légers bords endommagés.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#346Een gehamerde rood koperen schaal op roodgepatineerde gietijzeren staander.
Un bol en cuivre rouge martelé sur un support en fonte patinée rouge.No longer availableDim. Ø: 36 cm h: 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#370Een 18 K witgouden ring bezet met een kleine solitaire van +- 0,15 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un petit solitaire de +- 0,15 ct.No longer availableDim. 2,98 gEstimate: € 150 / 200 -
#565Een tweeledig meubel met twee gevitreerde deuren in het opzet en onderaan drie paneeldeurtjes en drie laden. het geheel met de hand gedecoreerd door Emile Hagemans. Gesigneerd.
Meuble en deux parties avec deux portes vitrées dans le dessin et en bas trois portes à panneaux et trois tiroirs. Le tout décoré à la main par Emile Hagemans. Signé.No longer availableDim. 210 x 140 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#686Twee handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
Deux tapis orientaux en laine noués main.No longer availableDim. 152 x 117 & 147 x 107 cmEstimate: € 30 / 50 -
#638Een lot van vijf antieke roodkoperen waterketels, waarbij één met porseleinen handvat.
Lot de cinq bouilloires anciennes en cuivre dont une avec anse en porcelaine.No longer availableDim. h: 15 - 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#206Een klein bureautje met vijf laden en twee uitschuifbare schrijfbladen. Lederen blad beschadigd.
Un petit bureau avec cinq tiroirs et deux surfaces d'écriture coulissantes. Dessus en cuir endommagé.No longer availableDim. 58 x 115 cmEstimate: € 120 / 200 -
#501Een grote schotel van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor. Omstreeks 1800. Gaaf.
Grand plat en porcelaine de Chine à décor floral multicolore. Circa 1800. Intact.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 400 / 500

