Other lots in this auction
-
#103Een driedelige art deco schouwklok in meerkleurig marmer en onyx. Versierd met een vogel van zamak, te hermonteren.
Pendule de cheminée Art Déco en trois parties en marbre multicolore et onyx. Ornée d'un oiseau en zamak, à remonter.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#277Een geslepen kleurloze coupe met verguld messingen voet en montuur.
Une coupe incolore taillée avec base et cadre en laiton doré.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#276Een kleine eikenhouten kofferbank.
Un petit tronc en chêne.No longer availableDim. 92 x 91 x 40 cm -
#63Albasten siercoupe.
Coupe décorative en albâtre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#660Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en pareltjes.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,30 ct. Et de perles.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 150 / 200 -
#342Een witgepatineerd gietijzeren paraplustaander met een zittend hondje. Omstreeks 1900.
Porte-parapluie en fonte patinée blanche avec un chien assis. Circa 1900.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 50 / 70 -
#304“Ships of the General Steam Navigation Company”. Een lithografie door Duncan naar het origineel van Huggins. London, 1842.
«Navires de la General Steam Navigation Company». Une lithographie de Duncan d'après l'original de Huggins. Londres, 1842.No longer availableDim. 48 x 71 cmEstimate: € 40 / 60 -
#245Lalique, FranceEen kikker en een galopperend paard van gekleurd en gesatineerd kristal. Beide gemerkt.
Une grenouille et un cheval au galop en cristal coloré et satiné. Les deux poinçonnés.No longer availableDim. h: 8 - 11,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#299Een smeedijzeren wandspiegel.
Un miroir mural en fer forgé.No longer availableDim. 65 x 92 cmEstimate: € 150 / 200 -
#391Bowl van verzilverd rood koper. Gegraveerd decor. Afghanistan/Turkmenistan.
Bol en cuivre rouge argenté. Décor gravé. Afghanistan/Turkménistan.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#157“Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van P.J. Mene.
Cheval sur une clôture. Statue en bronze patiné d'après une oeuvre de P.J. Mene.No longer availableDim. 35 x 29 x 13 cmEstimate: € 320 / 400 -
#213Twee bronzen bulldogs gemonteerd op een rond schaaltje in onyx.
Deux bouledogues en bronze montés sur un plat rond en onyx.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 150 / 180

