Other lots in this auction
-
#85Val Saint-Lambert
Een fluitvaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, gesigneerd Kopec en genummerd. Met label.
Vase flûte en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas, signé Kopec et numéroté. Avec étiquette.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#180
Een 18 K geelgouden damesring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague pour femme en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 350 / 400 -
#242F. Klimesch
“Stilleven met fruit en rozen”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Nature morte aux fruits et aux roses". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#473
Een serie van zes borden van Chinees porselein met een Imari decor met een centraal medaillon. Vleugel naar Lodewijk XV-voorbeeld. XIXde eeuw.
Suite de six assiettes en porcelaine de Chine à décor Imari avec un médaillon central. Aile d'après l’exemple Louis XV. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 120 / 180 -
#469
“Abstracte erotische voorstelling.” Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.
"Représentation érotique abstraite." Technique mixte sur papier. Signé illisiblement.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 120 / 160 -
#562Val Saint-Lambert
Een grote kandelaar van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un grand chandelier de cristal incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 20 / 220 -
#249
“Pijproker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fumeur de pipe". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29,5 cm x 34,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#213
“Bacchanaal met Bacchus, Bacchanten en saters”. Grote groep van veelkleurig porselein. Napels, onderaan gemerkt met de gekroonde N.
Bacchanale avec Bacchus, Bacchantes et Satyres. Grand groupe de porcelaine multicolore. Naples, marqué en bas du N couronné.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 300 / 400 -
#100
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamanten baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct. (twee kleine steentjes ontbreken).
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de diamants en baguette d'un poids total de +- 3,50 ct (il manque deux petites pierres).No longer availableDim. 13,47 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#353Goebel, Germany
Een uitgebreid kerststalletje. Monochroom wit aardewerk naar ontwerp van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Dertiendelig. Eén pootje van het ezeltje gerestaureerd.
Une crèche de Noël élaborée. Faïence blanche monochrome dessinée par M.I. Hummel. Marquée en bas. Treize pièces. Une patte de l'âne restaurée.No longer availableDim. h: 23 cm - 6 cmEstimate: € 300 / 350 -
#89
“Vissersboot op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateau de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41,5 x 45 cmEstimate: € 100 / 140 -
#27
Twee verschillende coupes, waarbij één in blauw en één in rood geslepen kristal.
Deux tailles différentes, une en cristal bleu et une en cristal rouge.No longer availableDim. h: 10 & 13 cmEstimate: € 100 / 120